تیم در حال رشد ترماسل به دنبال فصل فروش شدید

تیم در حال رشد ترماسل به دنبال فصل فروش شدید

BEDFORD ، توده، 27 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Thermacell Repellents، Inc ، پیشرو در تولید محصولات ضد پشه در منطقه ، تیم خود را در یک فصل مهم گسترش می دهد. این شرکت علاوه بر وارد کردن معاون جدید علوم و تحقیقات ، استخدام ده ها موقعیت آزاد در تحقیق و توسعه ، تجزیه و تحلیل ، بازاریابی ، عملیات ، پشتیبانی مشتری و فناوری اطلاعات را برای حمایت از رشد اخیر خود اعلام کرده است.

با افزایش نوآوری ، گسترش توزیع و افزایش آگاهی ، Thermacell یک سال رکورد را تجربه کرده است ، با فروش آمریکای شمالی 81٪ نسبت به سال 2019. فروش به ویژه برای دفع پشه های شارژی متمرکز شده است که رشد 234٪ را تجربه کرده اند. شارژ مجدد همچنان کانون توجه نوآوری محصولات جدید منتهی به سال آینده خواهد بود.

مطلب مرتبط  شرکت لوله های شمال غربی آماندا کولا را به هیئت مدیره خود برگزیده است

وی گفت: “ما از رشد خود در سال جاری بسیار راضی هستیم و میله های بالایی را برای پیش روی خود تعیین کرده ایم.” استیو هیل، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ، ترماسل. “ما می دانیم که برای ادامه این مسیر و برای ادامه ساخت محصولات استثنایی ، ما به استعداد استثنایی نیاز داریم ، به همین دلیل ما از رشد تیم برجسته خود که در حال حاضر عالی هستیم ، هیجان زده هستیم.”

در میان آن استخدام های استراتژیک ، دکتر جان هاینز به عنوان معاون علمی و پژوهشی به شرکت ملحق خواهد شد و در آنجا نماینده ترماسل در جامعه علمی خواهد بود و بر کلیه امور مربوط به حشره شناسی ، شیمی و امور نظارتی نظارت می کند. وی مسئول تمام مراحل تولید فرمولاسیون ، آزمایش کارایی محصول ، توسعه پرونده و تلاش برای ثبت محصول در سطح جهانی خواهد بود.

مطلب مرتبط  اسحاق نوریانی عنوان رسمی شرکت IRA طلای رسمی به تالار مشاهیر کارفرمای جو مونتانا را اعطا کرد

وی گفت: “جان در سراسر جامعه علمی به خوبی شناخته شده و مورد احترام است و دارای تجارب زیادی در زمینه تحقیق و توسعه محصولات کنترل حشرات مصرف کننده است.” چاک لاولین، مدیر ارشد عملیاتی. “ما هیجان زده هستیم که او را سوار هواپیما می کنیم و می دانیم که او در فرمول بندی و توسعه ما را به سطح بعدی می رساند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موقعیت های آزاد لطفا از https://www.thermacell.com/pages/careers بازدید کنید.

مطلب مرتبط  Venture Global's Calcasieu Pass آسانسور موفق سقف را برای اولین مخزن ذخیره سازی LNG و سایر نقاط عطف پروژه اعلام کرد

درباره ترماسل
دفتر مرکزی Thermacell Repellents ، شرکت مرکزی بدفورد ، کارشناسی ارشد، راه حل های دفع پشه و کنترل حشرات را طراحی ، تولید و به بازار عرضه می کند. Thermacell را می توان در اکثر کالاهای باز در فضای باز ، وسایل ورزشی ، خانه سازی و خرده فروشان انبوه یافت. محصولات ترماسل همچنین در بیش از 30 کشور جهان در سطح بین المللی موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Thermacell و مجموعه کامل آن از محصولات دافع ، نظرات مصرف کنندگان و مکان های فروشگاه ، به سایت www.thermacell.com مراجعه کنید یا با شماره 1-866-753-3837 تماس بگیرید.

منبع: Thermacell

لینک های مربوطه

http://www.thermacell.com

پاسخی بگذارید