تیم SoCalGas و حسن نیت کالیفرنیای جنوبی تا مشتری ها را در راه صرفه جویی در هزینه و انرژی قرار دهند

تیم SoCalGas و حسن نیت کالیفرنیای جنوبی تا مشتری ها را در راه صرفه جویی در هزینه و انرژی قرار دهند

لس آنجلس، 4 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت گاز کالیفرنیای جنوبی (SoCalGas) امروز اعلام کرد که با Goodwill همکاری می کند جنوب کالیفرنیا برای ارتقاء برنامه های بهره وری در مصرف انرژی و صرفه جویی در هزینه برای مشتریان واجد شرایط. برنامه کمک به پس انداز انرژی (ESA) و برنامه تخفیف لایحه کالاهای جایگزین انرژی برای کالیفرنیا (CARE) به مشتریان کمک می کند تا با صرفه جویی در صورتحساب SoCalGas خود ضمن صرفه جویی در ایمنی و آسایش خانه های خود ، پول صرفه جویی کنند. SoCalGas از ابتدای این ماه برنامه ها را با آگهی ها ، آگهی ها و برنامه های کاربردی در کلیه فروشگاه های شرکت کننده Goodwill در قلمرو خدمات خود منتشر می کند.

وی گفت: “اکنون بیش از هر زمان دیگر ، باید اطمینان حاصل کنیم که کلیه مشتریانی که واجد شرایط این برنامه ها هستند ، از آنها آگاهی دارند و در حال ثبت نام هستند. با همه گیری COVID-19 که بر بسیاری از خانواده ها تأثیر می گذارد. جنوب کالیفرنیا از نظر اقتصادی ، برنامه هایی مانند این می توانند بی نهایت کمک کنند. مشتریان واجد شرایط فقط 20٪ تخفیف در صورتحساب ماهانه SoCalGas خود را از CARE واجد شرایط نیستند. اگر آنها همچنین از برنامه ESA برای مقاوم سازی در منازل نیز استفاده کنند ، پس انداز سالانه ترکیبی آنها می تواند به پایان برسد 800 دلارگفت: ” برایان پروسنکمدیر برنامه های مشتری و کمک در SoCalGas. “مشارکت ما با Goodwill نمونه دیگری از تعهد ما به مشتریان و جوامع ما است تا آنها از انرژی پاک ، مطمئن و مقرون به صرفه برخوردار باشند.”

“نیکوکاری کالیفرنیای جنوبی مفتخر است که با SoCalGas ، سازمانی همکاری می کند که اهمیت بازگشت به جامعه را می شناسد.” پاتریک مک کلاناهان، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Goodwill Southern California. “ما به ویژه قدردانی می کنیم که این اتحاد برای خانواده هایی که در اجتماعات به ما خدمت می کنند ، کمک کند.”

علاوه بر تهیه مواد چاپی و برنامه های کاربردی در 10 فروشگاه خرده فروشی Goodwill Southern California ، SoCalGas همچنین با کارمندان مراکز اشتغالزایی Goodwill SoCal همکاری خواهد کرد که می توانند به طور مستقیم با مشتری خود کار کنند تا اطلاعاتی درباره اقدامات صرفه جویی در مصرف انرژی و SoCalGas ارائه دهند.

برنامه کمک های CARE برای کمک به مردم در پرداخت قبض های خدمات خود است. مشتریان واجد شرایط می توانند هر ماه تخفیف 20٪ در صورتحساب SoCalGas دریافت کنند و به طور متوسط ​​پس انداز کنند 145 دلار بیش از دو سال از طریق این برنامه در حال حاضر ، SoCalGas بیش از 1.5 میلیون مشتری در برنامه CARE ثبت نام کرده است. این امر به ویژه با توجه به افزایش تأثیرات اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر.

برنامه ESA بهبودی در خانه و بدون هزینه برای اجاره دهنده یا صاحب خانه را برای مشتریان واجد شرایط فراهم می کند که به صرفه جویی در مصرف انرژی ، کاهش مصرف گاز طبیعی کمک می کند و باعث افزایش ایمنی ، سلامتی و راحتی آنها می شود. SoCalGas این سرویس را به بیش از 100000 مشتری در سال ارائه می دهد. کسانی که واجد شرایط دریافت خدمات و ارتقاء حرفه ای نصب شده به ارزش صدها دلار هستند. موارد بهبودی شامل تعویض واشر لباس ، تعویض بخاری آب ، تعویض کوره ، عایق کاری اتاق زیر شیروانی ، سایش هوا و درب می باشد. این برنامه به مشتریان کمک می کند تا در مصرف انرژی صرفه جویی کنند 700 دلار سالانه SoCalGas به بیش از یک میلیون مشتری خود کمک کرده است تا با استفاده از برنامه های ESA ، قبض های انرژی خود را از طریق به روزرسانی با انرژی صرفه جویی کنند.

برای واجد شرایط بودن یا مراقبت یا ESA ، مشتری یا شخصی در خانواده مشتری باید در یک برنامه کمک های عمومی ثبت نام کرده یا مدارک تحصیلی را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به socalgas.com/assistance مراجعه کنید.

SoCalGas بیش از 2.5 میلیون دلار به سازمان های غیرانتفاعی برای تلاشهای بهبودی COVID-19 اعم از حمایت از نیروی کار منطقه ، تغذیه گرسنگی ، ارائه کمک مالی به مشتریان و موارد دیگر اهدا کرده است.

با هم ، خانواده شركت Sempra Energy – از جمله خواهر SoCalGas كالیفرنیا San Diego Gas and Electric و بنیاد انرژی Sempra – بیش از 12.5 میلیون دلار برای نیازمندان در این بحران اهدا كرده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پاسخ SoCalGas به بیماری همه گیر COVID-19 ، لطفاً به سایت www.socalgas.com/coronavirus مراجعه کنید.

درباره حسن نیت کالیفرنیای جنوبی
گودیل جنوبی کالیفرنیا (GSC) با تبدیل زندگی به نیروی کار ، با ارائه آموزش ، آموزش ، تجربه کار و خدمات شغلی ، به افراد دارای معلولیت یا سایر مشکلات حرفه ای خدمت می کند. هر سال ، GSC هزاران نفر از افراد را از طریق برنامه ها و خدمات ارائه شده در سه پردیس ، مراکز منابع شغلی ، مراکز منبع کار ، ناشنوایان ، جوانان و برنامه های استخدام جانبازان در اشتغال پایدار آماده و قرار می دهد. لس آنجلس (شمال خیابان Rosecrans) ، کنار رودخانه و سان برناردینو شهرستانها GSC مأموریت خود را با درآمد حاصل از بیش از 80 فروشگاه و بیش از 40 مرکز اهدای عضو پشتیبانی می کند. GSC 95 درصد از بودجه خود را صرف برنامه ها و خدمات می کند. متعهد به مراقبت از زمین ، سال گذشته GSC بیش از 100 میلیون پوند کالاهای قابل استفاده مجدد یا قابل بازیافت را از محل دفن زباله ها منحرف کرد. حسن نیت برای همه خوب است!

درباره SoCalGas

مقر آن در لس آنجلس ، SoCalGas® هست بزرگترین ابزار توزیع گاز در ایالات متحده. SoCalGas خدمات گازی ارزان قیمت ، قابل اعتماد ، تمیز و به طور فزاینده ای را با 21.8 میلیون مشتری در سراسر کشور ارائه می دهد 24000 مایل مربع در کالیفرنیای مرکزی و جنوبی ، جایی که بیش از 90 درصد از ساکنان از گاز طبیعی برای گرمایش ، آب گرم ، پخت و پز ، خشک کردن لباس یا سایر موارد استفاده می کنند. گاز منتقل شده از طریق خطوط لوله این شرکت همچنین نقش مهمی در تأمین برق کالیفرنیایی ها دارد 45 درصد برق تولید می شود در ایالت از نیروگاههای گازسوز استفاده می شود.

چشم انداز SoCalGas این است تمیزترین ابزار گاز در آمریکای شمالی، با ارائه انرژی مقرون به صرفه و به طور فزاینده ای تجدید پذیر به مشتریان خود. به منظور پشتیبانی از این دیدگاه ، SoCalGas متعهد است تا 2030 جایگزین 20 درصد از گاز طبیعی خود را با گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) جایگزین کند. SoCalGas همچنین متعهد است که ضمن نگه داشتن صورتحساب برای مشتریان ، در زیرساخت های تحویل گاز خود سرمایه گذاری کند. از سال 2014 تا 2018 ، این شرکت نزدیک به 6.5 میلیارد دلار برای ارتقاء و نوسازی سیستم خط لوله خود برای ارتقاء ایمنی و قابلیت اطمینان سرمایه گذاری کرده است. SoCalGas یک شرکت تابعه است Sempra Energy (NYSE: SRE) ، یک شرکت هلدینگ خدمات انرژی مستقر در سن دیگو است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید socalgas.com/newsroom یا با SoCalGas روشن شوید توییتر (SoCalGas) ، اینستاگرام (SoCalGas) و فیس بوک.

شرکت گاز جنوب کالیفرنیا SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.socalgas.com

مطلب مرتبط  Valoya و Citizen Electronic توافق نامه صدور مجوز را وارد می کنند

پاسخی بگذارید