جایزه افتتاحیه شانگهای الکتریک جام “برنامه صنعتی” که به 16 برنامه استثنایی اعطا می شود ، نوآوری دیجیتال را برای بخش انرژی فراهم می کند – Pусский Polska – پولسکی

جایزه افتتاحیه شانگهای الکتریک جام “برنامه صنعتی” که به 16 برنامه استثنایی اعطا می شود ، نوآوری دیجیتال را برای بخش انرژی فراهم می کند – Pусский Polska – پولسکی

شانگهای ، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – شانگهای الکتریک (“شرکت”) (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) ، تولید کننده و تأمین کننده برتر تجهیزات تولید برق ، تجهیزات صنعتی و خدمات ادغام در جهان اخیراً یک مسابقه درخواست پنج ماهه برای نوآوری صنعتی را به پایان رسانده است. افتتاحیه “جام برق شانگهای” در ژوئیه سال جاری با حمایت کمیسیون شهرداری برای اقتصاد و رایانه و انجمن اینترنت صنعتی شانگهای آغاز به کار کرد. به منظور ارتقا فضای نوآوری دیجیتال ، این مسابقه 140 بار از سراسر جهان برای 16 جایزه شرکت کرده بود.

شانگهای الکتریک با سازماندهی این رویداد برای اولین بار از فرصت استفاده کرده و نوآوری صنعتی را ترویج داده و تحول دیجیتالی تیم های داخلی و خارجی این شرکت را تسریع می کند. شعار این مسابقه تشویق نامزدها برای توسعه برنامه هایی برای استفاده عملی در محیط های صنعتی بود و طرفدار اتصال چهار مفهوم – شهرهای هوشمند ، انرژی هوشمند ، تولید هوشمند و حمل و نقل هوشمند – چهار حوزه ای بود که مسیر آینده شانگهای الکتریک را ترسیم می کند.

مطلب مرتبط  JIECANG Garners Sele Industry Selection در اولین کنفرانس "کارخانه آینده"

از 140 ورودی تیم های ملی و بین المللی ، سه جایزه اصلی به 16 پروژه اعطا شده است ، ده جایزه از شانگهای الکتریک و شش جایزه از شرکت های دیگر. م instسسه تحقیقاتی مرکزی این شرکت با چهار تیم خارجی برنده جوایز جوایزی را برای پروژه امضا کرد. فناوری دیجیتال شانگهای الکتریک (SEDT) و شش شرکت دیگر توافق نامه همکاری اکوسیستم را برای SEunicloud ، بستر اینترنت صنعتی صنعتی شانگهای برق منعقد کرده اند.

در مورد مسابقه و اعلام برندگان ، رئیس شانگهای الکتریک ، هوانگ اوو گفت: “در راه بهبود مهارت های ما در طراحی سه بعدی و برنامه های صنعتی ، دستاوردهای خارق العاده شرکت کنندگان در مسابقات امسال گام های کوچکی برای تسریع تحول دیجیتال شانگهای الکتریک است ، با این وجود این تلاش های مشترک پیشرفت بزرگی برای کل شرکت بود. “

مطلب مرتبط  شرکت بازرسان انرژی سه جایزه ملی آژانس حفاظت از محیط زیست سال 2020 ایالات متحده را جارو می کند

وی افزود: “از رقمی سازی مدل های محصول تا مدل های تجاری ، این رقابت زمینه ساز ساخت شانگهای الكتریك برای ساخت اكوسیستم جدیدی برای SEunicloud و همچنین گردآوری تیم تخصصی برای تسریع تحول دیجیتال شركت ما بود.”

همچنین در مراسم اهدای جوایز اعلام شد ، به روزرسانی بستر اینترنت صنعتی SEunicloud 2.0 از نظر ادغام هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) ، هوش تجاری (BI) و خلاقیت (CI) پیشرفت هایی را نشان داده است. با این به روزرسانی ها ، این پلت فرم تحول دیجیتال شانگهای الکتریک را تسریع می کند و گام اساسی دیگری در توسعه اینترنت صنعتی شانگهای الکتریک است.

نسخه 2.0 ماژول جدید داده بزرگ AI را ارائه می دهد که قادر به ارائه مانیتور مقدار داده و تجزیه و تحلیل تجارت برای بسیاری از سناریوهای صنعتی است. ماژول Business Business به روز شده از ابزار پردازش و تجسم سریع داده برای تولید نمایشگرهای بصری و امکان تجزیه و تحلیل هوشمند در مجموعه داده های بزرگ استفاده می کند. علاوه بر این ، از طریق یک سیستم داخلی توسعه بصری داخلی ، از این پلتفرم می توان به عنوان یک پلت فرم InaaS (نوآوری به عنوان سرویس) استفاده کرد.

مطلب مرتبط  گروه تولید شتاب جایزه رشد تجارت ورمونت 2020 را اهدا کرد

تمرکز شانگهای الکتریک بر دیجیتالی سازی و توسعه ، منعکس کننده نرخ سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه به طور مداوم بیش از 3.4٪ است. پیش بینی می شود این تعداد برای توسعه در بخشهای جدید بیشتر باشد ، انتظار می رود از سال 2019 6 درصد افزایش یابد و سرمایه گذاری در تحقیقات پیش از تحقیق و توسعه که انتظار می رود 11 درصد افزایش یابد.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

منبع شانگهای الکتریک

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع شانگهای الکتریک

پاسخی بگذارید