جرثقیل و بالابر برج زوملیون به پروژه “پل وحدت” کرواسی در سراسر دریای آدریاتیک پیوست

جرثقیل و بالابر برج زوملیون به پروژه “پل وحدت” کرواسی در سراسر دریای آدریاتیک پیوست

طراحی و ساخت با چالش های بسیاری روبرو شده است زیرا محل قرارگیری این پل در معرض وزش باد تا 41 متر در ثانیه است. شرایط کار همچنین بدان معنی است که این تجهیزات به سطح بالای خوردگی حساس هستند. این چالش ها تقاضای بالایی را در مورد مقاومت در برابر باد ، خوردگی و پایداری کلیه تجهیزات درگیر ایجاد می کند.

لی Ziyang ، مدیر فنی Zoomlion گفت: “ما مفتخریم كه جرثقیل ها و جك های ساختمانی ما در ساخت این پروژه در ساخت پروژه با كیفیت و كارایی لازم و گواهینامه EC مشاركت دارند.” Zoomlion در مجموع 12 محصول در این پروژه دارد جرثقیل و یک آسانسور ساختمان نصب شده در هر یک از شش ستون تیر. “

مطلب مرتبط  Enel X با کمک هزینه برای ورود به سیستم برق رسانی ناوگان اتوبوسرانی در آینده به بازار برق عمومی حمل و نقل ایالات متحده وارد می شود

جرثقیل برج T7020-11H (IL)شرکت در این پروژه یکی از محصولات ستاره ای Zoomlion است. متوسط ​​ارتفاع کار 100 متر ، حداکثر طول بازو 70 متر است. حداکثر وزن آسانسور به 12 تن می رسد که برای بلند کردن تیرهای فلزی برای ساخت دکل ایده آل است.

جرثقیل دارای یک سطح مقطع تنیون 2.2 متر است که می تواند حجم حمل و نقل را کاهش دهد ، ثبات را بهبود بخشد و ارتفاع کار را افزایش دهد.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی مواد شیمیایی زیبا تا سال 2027 به 332.225.10 میلیون دلار برسد

لی توضیح داد: “در پاسخ به باد شدید ، ما پیچ و مهره ای از پیش ساخته ایمن و با دوام طراحی کردیم و برای هر جرثقیل برج دو رونق کمکی وجود دارد.”

آسانسور ساختمان SC200EB (BWM-2S) در انتهای مخالف ستون تیر نصب شده است. میانگین ارتفاع کار 50 متر با ظرفیت بار اسمی 2 تن و سرعت اسمی 40 متر در دقیقه است. برای جابجایی بادهای شدید ، جک مخصوص منبع تغذیه کشویی برای پایداری است.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

Co.Ltd بزرگترین تولید کننده جرثقیل برج در جهان بزرگترین تولید کننده جرثقیل برج Zoomlion است و از سال 2009 دارای بیشترین سهم بازار در بازار جرثقیل برج جهان است.

در سال 2019 ، زوملیون اولین شرکتی بود که در بازار جهانی جرثقیل برج جهانی به 10 میلیارد یوان (1.43 میلیارد دلار) رسید.

در طی سری W-Series Tower Crane در 25 دسامبر 2019 ، این شرکت بیش از 300 سفارش برای 6،600 RMB 5 میلیارد (700 میلیون دلار) محصولات در دو ساعت دریافت کرد.

عکاسی – https://mma.prnewswire.com/media/1155448/Zoomlion_s_Tower_Crane_and_Hoisting_Machinery_Joins_Croatia_s__Reunification_Bridge__Project_Over_th.jpg

پیوندهای مرتبط

www.zoomlion.com

منبع زوملیون

پاسخی بگذارید