جرثقیل و بالابر برج زوملیون در ساخت “پل اتحاد دوباره” کرواسی شرکت دارند

جرثقیل و بالابر برج زوملیون در ساخت “پل اتحاد دوباره” کرواسی شرکت دارند

طبق این پروژه ، پل Peljesacki یک سازه کابل کشی شش تخته با طول 2.44 کیلومتر ، ارتفاع 55 متر و دهانه 285 متر است. عرض آن 21 متر برای سازماندهی ترافیک در چهار خط کافی خواهد بود.

طراحی و ساخت این پل با تعدادی از مشکلات مرتبط با موقعیت تأسیسات در منطقه همراه است ، جایی که سرعت باد می تواند به 41 متر بر ثانیه برسد. شرایط بهره برداری در محل پل نیز خطر بالایی از خوردگی تجهیزات را به همراه دارد. این مشکلات و سایر مشکلات الزامات سختی را در مقاومت در برابر باد ، مقاومت در برابر خوردگی و پایداری تجهیزات ساختمانی مورد استفاده ایجاد می کند.

لی Ziyang ، مدیر پروژه فنی Zoomlion اظهار داشت: “ما مفتخریم كه جرثقیل ها و بالابرهای ما با پارامترهای كیفیت و عملکرد مناسب ، و همچنین آنهایی كه برای رعایت استانداردهای اتحادیه اروپا از آنها تأیید شده اند ، در اجرای این پروژه درگیر خواهند شد.” در ساخت 12 پل از مجموع 12 وسیله نقلیه زوملیون استفاده شده است: در هر شش پیستون پل ، یک جرثقیل برج و یک آسانسور نصب شده است. ”

مطلب مرتبط  برنامه Oasis Petroleum دومین کنفرانس سه ماهه دوم 2020 برای 5 آگوست 2020

جرثقیل برج T7020-12H (IL)شرکت در این پروژه یکی از “بهترین فروشندگان” Zoomlion است. متوسط ​​ارتفاع کار واحد 100 متر و حداکثر طول رونق آن 70 متر است حداکثر ظرفیت بالابر جرثقیل به 12 تن می رسد که این امر آن را به یک راه حل ایده آل برای بلند کردن تیرهای استیل مورد استفاده در ساخت تابلوها تبدیل می کند.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 14 سریال هم گناه

جرثقیل مجهز به مونتاژ استاندارد با قفل سنبله و سطح مقطع 2.2 متر است که باعث کاهش حجم حرکت کالا ، پایداری سازه و افزایش ارتفاع کار می شود.

آقای لی توضیح داد: “با توجه به فشار باد شدید ، ما پیچ لنگر ایمن و مقاوم در برابر سایش را با دو میله کمکی برای هر جرثقیل برج ایجاد کرده ایم.”

بالابرهای ساختمانی SC200EB (BWM-3S) در انتهای مخالف هر پیستون سوار شده است. متوسط ​​ارتفاع کار واحدها 50 متر ، ظرفیت اسمی حمل آن 2 تن و سرعت آن 40 متر در دقیقه است. برای مقاومت در برابر باد اضافی ، آسانسورها به منابع قدرت تماس کشویی ویژه مجهز شده اند که باعث افزایش پایداری کار آنها در شرایط سخت می شود.

مطلب مرتبط  6.7 میلیارد دلار صنعت تجهیزات خشک کردن اسپری در سراسر جهان تا سال 2027

شرکت شعبه شرکت ماشین آلات زیر سازی Zoomlion ، آموزشی ویبولیتین – بزرگترین تولید کننده جرثقیل های برج ، از سال 2009 ، رتبه اول در جهان از نظر سهم بازار صنعت.

در سال 2019 ، زوملیون اولین شرکتی بود که 10 میلیارد یوان (1.43 میلیارد دلار) در بازار جهانی جرثقیل برج دریافت کرد.

25 دسامبر 2019 ارائه خط جدید جرثقیل های برج سری W. دو ساعت پس از ارائه ، این شرکت بیش از 300 سفارش برای تهیه 6،600 محصول از خط جدید با ارزش کل 5 میلیارد یوان (700 میلیون دلار آمریکا) دریافت کرد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1155448/Zoomlion_s_Tower_Crane_and_Hoisting_Machinery_Joins_Croatia_s__Reunification_Bridge__Project_Over_th.jpg

پیوندهای مرتبط

www.zoomlion.com

منبع زوملیون

پاسخی بگذارید