جریان اصلی انرژی های تجدید پذیر مرحله دوم توافقنامه مالی 1.8 میلیارد دلاری تولید باد و خورشید در شیلی را می بندد

جریان اصلی انرژی های تجدید پذیر مرحله دوم توافقنامه مالی 1.8 میلیارد دلاری تولید باد و خورشید در شیلی را می بندد

DUBLIN، 2 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – جریان اصلی تجدیدپذیر برق (“جریان اصلی” یا “شرکت”) ، یک شرکت جهانی توسعه خورشید و باد ، برای مرحله دوم “بسته شدن مالی” به دست آوردآند تجدید پذیر “، سکوی تولید برق بادی و خورشیدی 1.3 گیگاوات کاملاً متعلق و متعلق به آن شیلی.

این شرکت با موفقیت مطرح شد 620 دلار میلیون دلار بودجه برای ساخت مرحله دوم یکی از بزرگترین سکوهای تولید باد و خورشید در آمریکای لاتین. مقدار کل 1.25 دلار میلیاردی که تاکنون توسط سیستم عامل جمع شده است آند تجدید پذیر.

بودجه ترجیحی توسط کنسرسیومی متشکل از پنج بانک IDB Invest ، KfW IPEX-Bank ، DNB ، CaixaBank و MUFG تأمین شد و یکی از بزرگترین قراردادهای تأمین مالی بدهی برای انرژی های تجدید پذیر در جهان در سال جاری است. بانک ششم ، سانتاندر ، بودجه تسهیلات مالیاتی (تسهیلات مالیات بر ارزش افزوده) را ارائه داد.

فاز دوم آند تجدیدپذیر با ظرفیت 630 مگاوات (مگاوات) ، موسوم به “Huemul” ، از سه دارایی تولید باد در خشکی و دو مورد از انرژی خورشیدی فتوولتائیک تشکیل شده است. هر پنج دارایی در مرحله پیش ساخت قرار دارند و بین سالهای 2021 و 2022 به عملیات تجاری می رسند. آنها برق کافی برای تأمین 781000 خانه شیلی را تولید می کنند و 744200 تن CO2 در سال را جابجا می کنند.

Andes Renovables یک سکوی سه فاز تولید باد و خورشید است که تقریباً ارزش دارد 1.8 دلار میلیارد دلار از هفت دارایی تولید باد در خشکی و سه مورد از تولید خورشیدی فتوولتائیک تشکیل شده است. فاز اول ، كوندور ، در نوامبر 2019 از نظر مالی بسته شد و در حال حاضر بیش از 30 درصد از پروژه كامل را در اختیار دارد. این سرمایه گذاری در حدود 1200 شغل در سه منطقه کشور ایجاد کرد و در طی بیماری همه گیر covid-19 تحت پروتکل های سختگیرانه بهداشت و از بین بردن اجتماعی ادامه یافت. مرحله بعدی و نهایی ، “Copihue” ، از یک نیروی بادی اضافی با ظرفیت 100 مگاوات تشکیل شده است و انتظار می رود در نیمه اول سال 2021 به تعطیلی مالی برسد.

مطلب مرتبط  Grainger 1.7 میلیون جلد صورت به کودکان برای حمایت از مدارس دولتی شیکاگو در سال تحصیلی 2020/2021 اهدا می کند

Vestas ، Nordex Group و Siemens Gamesa توربین های بادی را تأمین می کنند و دارایی های مزرعه بادی توسط Sacyr Industrial ، SEMI و Elecnor ساخته می شود. دارایی های خورشیدی فتوولتائیک توسط استرلینگ و ویلسون و متکا-اگن ساخته می شود. هر پنج ترانسفورماتور قدرت اصلی پروژه ها توسط شبکه های برق ABB هیتاچی تأمین می شود. پروژه های اتصال شبکه توسط کنسرسیوم Transelec ، Inprolec و Isotron-Siemens انجام خواهد شد.

مری کوانی، مدیر گروه در جریان اصلی گفت:

“دستیابی به تعطیلی مالی در مرحله دوم پلت فرم Andes Renovables ما یک گام مثبت دیگر در مسیر جریان اصلی جریان اصلی جهت تأمین شماره یک پلت فرم تولید انرژی فتوولتائیک و باد در آمریکای لاتین است.

“علیرغم سناریوی اقتصادی نامشخص ناشی از covid-19 ، اعلامیه امروز شاهد حمایت کنسرسیوم بانکی جریان اصلی به عنوان پیشرو کارآفرین مستقل در زمینه انرژی های تجدید پذیر است.

“جریان اصلی در حال توسعه چیزی بسیار بزرگتر از مجموع قطعات بیشمار خود است: سیستم عامل آند Renovables اثبات زیرساخت انرژی عظیم در مقیاس عظیم است و در یک لحظه حیاتی برای شیلی هنگامی که این کشور به دنبال سرمایه گذاری در بازیابی سبز و پایدار covid-19 ، کربن زدایی سیستم الکتریکی خود و همچنین کاهش قیمت تولید انرژی در سطح ملی است “.

مانوئل تاگلمدیر کل جریان اصلی آمریکای لاتین گفت:

“آخرین پیشرفت با پیشرفت عالی در ساخت فاز اول سکو به دست آمد و من از پاسخ تیم های ما در زمین به شرایط سخت ایجاد شده توسط همه گیر خوشحالم.

“تأثیرات اقتصادی و زیست محیطی این سیستم عامل بسیار چشمگیر است و پروژه توسعه 2.7 گیگاوات دارایی بادی و خورشیدی علاوه بر سیستم عامل Andes Renovables نشان می دهد که جریان اصلی همچنان متعهد است که حتی کمک بیشتری به شیلی برای آینده نزدیک “.

مطلب مرتبط  صفحه ویژه فلوریدا "از یک Lineman تشکر می کنیم" که اکنون برای پیش خرید موجود است

یادداشت ها برای سردبیران:

درباره جریان اصلی تجدید پذیر شیلی

در سال 2016 ، Mainstream با کسب 27٪ از کل ظرفیت تخصیص یافته ، بزرگترین حراج بی طرفی از نظر فناوری را که تاکنون در شیلی برگزار شده است ، برنده شد. کمیسیون ملی انرژی از شیلی برای تأمین 3،366 گیگاوات ساعت انرژی محکم از سال 2021 به Mainstream قرارداد 20 ساله نمایه شده با دلار اعطا کرد. این شرکت همچنین 332 مگاوات مگاوات تولید باد اضافی را در شیلی از طریق سکوی Aela تأمین کرد ، با شریک سرمایه گذاری مشترک خود ، Actis ، اولین نیروگاه بادی خود را برای فعالیت های تجاری در سال 2014 ارائه می دهد. جریان اصلی دارای دارایی های اضافی تولید انرژی فتوولتائیک بادی و خورشیدی با ظرفیت 2700 مگاوات در حال انجام است شیلی.

اطلاعات دقیق پروژه

آند Renovables بستر های نرم افزاری

فاز

نام

MW باد خشکی

MW Solar Photovoltaic

عملیات تجاری

1

کندور

3 دارایی (426 مگاوات)

1 فعال (145 مگاوات)

2021

2

هومول

3 دارایی (425 مگاوات)

2 دارایی (205 مگاوات)

2021 – 2022

3

کوپیوه

1 فعال (100 مگاوات)

قابل استفاده نیست

2022


951 مگاوات (باد خشکی)

350 مگاوات (PV خورشیدی)


فاز دو – دارایی های Huemul

نام

دارایی

فن آوری

ظرفیت

در مگاوات

منطقه

عمل

تجاری

ارائه دهنده

تجهیزات

پیمانکار

از کار

Puelche

سور

انرژی باد

خشکی

156

لوس لاگوس

2022

نوردکس

گروه

نیمه

لانوس دل

وینتو

انرژی باد

خشکی

160

آنتوفاگاستا

2022

زیمنس

گیمزا

الكنور

Ckani

انرژی باد

خشکی

109

آنتوفاگاستا

2022

وستاها

ساکر

صنعتی

پامپا

ببر

خورشیدی PV

100

آنتوفاگاستا

2021

قرارداد EPC کامل:

متکا-اگن

والله

پنهان

خورشیدی PV

105

آتاکاما

2021

قرارداد EPC کامل:

استرلینگ و ویلسون

جمع

630


مخاطب:
امت کرلی، مدیر ارتباطات و موقعیت یابی
تلفن: +353 86 2411 690
پست الکترونیک: [email protected]

درباره جریان اصلی تجدید پذیر

Mainstream Renewable Power تنها توسعه دهنده مستقل دارایی های انرژی بادی و خورشیدی در مقیاس بزرگ با حضور جهانی است. این مرکز بر تهیه نمونه کارهایی با کیفیت بالا از بیش از 9 گیگاوات دارایی باد و خورشیدی در آمریکای لاتین ، آفریقا ، آسیای اقیانوسیه و بخش بادی دریایی در سطح جهان متمرکز است.

مطلب مرتبط  EnergyPoint Energy دو انتصاب مدیریت ارشد مالی را اعلام می کند

جریان اصلی بیش از 800 مگاوات دارایی بادی و خورشیدی در عملیات تجاری تحویل داده است و در حال حاضر 1.5 گیگاوات دیگر در آمریکای لاتین و آفریقا در حال ساخت است.

در شیلی ، Mainstream مالک کامل 1.3 GW پروژه های کاملاً قراردادی بادی و خورشیدی است که از سال 2021 عملیات تجاری را آغاز می کند. در آفریقا ، این شرکت 600 مگاوات دارایی بادی و خورشیدی را در عملیات تجاری در آفریقای جنوبی تحویل داد. جنوبی و در حال حاضر 250 مگاوات دارایی باد در منطقه در دست ساخت دارد. از طریق سرمایه گذاری مشترک Lekela Power در آفریقا ، 410 مگاوات دارایی بادی در سنگال و مصر در دست ساخت دارد.

جریان اصلی موفق ترین توسعه دهنده مستقل در مقیاس بزرگ باد در سراسر جهان است. با موفقیت مجوز Hornsea One (1.2 GW) ، بزرگترین مزرعه بادی دریایی عملیاتی امروز در جهان را به دست آوردید. و پیش از فروش این پروژه ها و کل منطقه در سال 2015 پروژه Hornsea 2 (1.4 GW) را توسعه داد. جریان اصلی مجوز کامل پروژه باد دریایی Neart را در Gaoithe در اسکاتلند ، 450 مگاوات ، که در حال ساخت است ، دریافت کرد.

Soc Trang، 800 مگاوات پروژه بادی دریایی Mainstream در ویتنام ، یکی از بزرگترین پروژه های انرژی تجدیدپذیر جنوب شرقی آسیا است. این شرکت توافق نامه ای را با شرکت انی ، انرژی جهانی ، برای همکاری در پروژه های بالقوه انرژی های تجدید پذیر در آفریقا و جنوب شرقی آسیا با تمرکز اولیه در مرحله چهارم برون مرزی انگلیس امضا کرد.

جریان اصلی تاکنون بیش از 3 میلیارد یورو سرمایه مالی پروژه جمع کرده و بیش از 300 کارمند در پنج قاره دارد.

www.mainstreamrp.com

SOURCE جریان اصلی تجدید پذیر انرژی

SOURCE جریان اصلی تجدید پذیر انرژی

پاسخی بگذارید