جورجیا قدرت و ائتلاف جورجیا مشاغل تصویب قانون جرائم نفرت را تصویب می کنند

جورجیا قدرت و ائتلاف جورجیا مشاغل تصویب قانون جرائم نفرت را تصویب می کنند

اتلانتا، 8 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – جورجیا پاور ، به همراه ائتلاف رهبری جورجیا مشاغل ، نامه ای را امضا كرده اند كه از مجمع عمومی جورجیا می خواهد یك لایحه جامع ، خاص و روشن درمورد جرائم نفرت حمایت ، تصویب و امضاء كند.

مجلس بیل 426 ، همچنین به عنوان قانون جرائم نفرت جورجیا معروف است ، سال گذشته توسط خانه جورجیا به تصویب رسید ، اما هنوز هم با جورجیا سنا مجلس سنا جلسه خود را دوباره برگزار می کند دوشنبه 15 ژوئن.

در پی درگذشت جورج فلوید و بسیاری دیگر ، و ناآرامی های اجتماعی که در پی آن رخ داده است ، بسیاری جورجیاشرکت های مستقر از جمله UPS ، Coca-Cola ، Delta ، AT&T ، Truist، WestRock، قطعات اصلی، PulteGroup، Home Depot، Cox Enterprises، BlackRock، Salesforce، United Distributors، Invesco، Microsoft و اتاق مترو آتلانتا از دولت این کشور درخواست می کنند. قوه مقننه برای اقدام و تصویب لایحه جامع جرائم نفرت برای اطمینان از امنیت همه گرجی ها.

گفت: “نژادپرستی ، عدم تحمل یا تبعیض از هر نوع جاهایی در جوامع یا شرکت ما جایی ندارد.” پاول باورز، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جورجیا پاور. “ما با این شرکت ها متعهد هستیم که متعهد به یافتن راه حل هایی برای کمک به بهتر شدن جوامع خود برای هر شهروند و ایجاد یک محیط فراگیر برای همه هستیم.”

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک به طور فزاینده ای به حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی شرکت متعهد است

این گروه از شرکت ها علاوه بر امضای نامه ، وب سایت ، www.passhatecrimesga.com را راه اندازی می کنند تا به دیگران کمک کنند جورجیا قانونگذاران برای تصویب این لایحه. در این وب سایت ، نکاتی در مورد قانون ، راه هایی برای تماس با افراد با سناتورهای محلی یا نمایندگان ایالتی خود و اطلاعاتی در مورد چگونگی پیوستن شرکتهای دیگر به ائتلاف ارائه شده است.

نامه کامل در زیر ظاهر می شود.

ما ، سازمان های امضاء كننده ، متعهد هستیم كه پایه و اساس بهتری برای صلح و سعادت در سراسر كشور و كشور خود ایجاد كنیم ، كه بر پایه عدالت برای همه پایه گذاری شده است. همه ما کارفرمایان هستیم جورجیا آنها برای تنوع ، انصاف و شمول ارزش قائل هستند.

جورجیا مشاغل میلیونها شهروند را از همه مناطق زندگی استخدام می کنند. آنها نمایانگر ملیت غنی از تنوع است. جورجیا سالانه به عنوان یکی از “بهترین مکانها برای تجارت” مورد استقبال قرار می گیرد و به منظور حفظ آن شهرت ، و تشویق شرکتهای آینده نگر برای یافتن اینجا و کارگران برای زندگی در اینجا ، ما همچنین باید در پیشبرد سیاست هایی باشیم که از مثبت حمایت کنند تحولات و تأثیرات اجتماعی جوامع ما برای ایجاد جهانی عادلانه تر و فراگیر تر به آن نیاز دارند.

مطلب مرتبط  شرکت اورانیوم سلطنتی با ابراز تاسف از اعلام تصویب لیدی باربارا قاضی

با شروع جلسه مجمع عمومی ، ما می نویسیم که شما را به حمایت ، تصویب و امضای قانون یک لایحه جامع ، خاص و واضح در برابر جرائم نفرت. همه ما باید در برابر خشونت و تعصب هدفمند محکم و متحد باشیم. تنوع در طیف گسترده ای از موضوعات از نژاد و قومیت ، گرفته تا جنسیت ، گرایش جنسی ، دین و توانایی جسمی ، از دیگر خصوصیات مهم دیگری است که باعث می شود هر یک از ما متفاوت باشد ، اما همچنین مستحق حفاظت از هرگونه حمله ای است که با انگیزه نفرت برای قربانی ایجاد می شود. بخاطر تعصب یا تعصب

ما باید دور هم جمع شویم ، به گفتگوهای سخت بپردازیم و راه حل هایی را بیابیم تا جوامع و کشورمان به مکانی امید و ناامید نشوند ، جایی که در آن تنوع جشن گرفته می شود و عدالت اطمینان می یابد. جورجیا آینده اقتصادی و عزت شهروندان ما به آن بستگی دارد.

ما آماده هستیم تا هرگونه کمک یا پشتیبانی را که ممکن است برای تصویب لایحه جنایات نفرت داشته باشید به شما ارائه دهیم جورجیا و تصدیق کنید که نفرت جایی ندارد جورجیا.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین شرکت تابعه برقی شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و مباشرت ، سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در هر چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان تعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ های پایین تر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی از نسل جدید و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته های هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین انرژی های تجدید پذیر مانند خورشیدی ، برق و باد است. جورجیا پاور هر روز بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود تمرکز دارد و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و Associates به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در فیس بوک (Facebook.com/GeorgiaPower) ، توییتر (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

مطلب مرتبط  Hydro-Québec یکی از قدرتمندترین الکترولیزرهای جهان برای تولید هیدروژن سبز خواهد ساخت

منبع انرژی جورجیا

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید