جورجیا نیرو برای ادامه هفته دوم طوفانهای شدید احتمالی همزمان با ادامه بیماری همه گیر COVID-19 آماده شده است

جورجیا نیرو برای ادامه هفته دوم طوفانهای شدید احتمالی همزمان با ادامه بیماری همه گیر COVID-19 آماده شده است

اتلانتا، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – با پیش بینی طوفان های پیش بینی شده برای دومین هفته متوالی ، از جمله باران های احتمالی باران ، دولت را تحت تأثیر قرار می دهد ، جورجیا پاور همچنان متعهد شده است تا 2.6 میلیون مشتری خود را در طی همه گیری های COVID-19 خدمات ایمن و قابل اعتماد را ارائه دهد ، ضمن ارائه نکات مهم ایمنی و منابع طوفان بهار یکی از فصلهای فعال رعد و برق شدید طوفان همراه با رعد و برق ، تگرگ و گردباد است ، هرچند در هر زمان ممکن است هوای شدید رخ دهد.

آماده سازی همه گیر پاسخ طوفان
جورجیا پاور دائماً در حال تغییر شرایط آب و هوا نظارت می کند و آماده پاسخگویی به وقفه های سرویس است که ممکن است به دلیل هوای شدید رخ دهد در حالی که اقدامات پیشگیرانه از جمله “مسافت ویژه” و سایر اقدامات احتیاطی را برای کمک به محافظت از مشتریان و کارمندان از انتشار ویروس انجام می دهد.

سرمایه گذاری این شرکت در فناوری Smart Grid و افزایش اتوماسیون در سال های اخیر به معنای افزایش توانایی در جداسازی سریع تر قطع تعداد کمتری از مشتریان و افزایش دوباره اعتبار از راه دور برای بهبود قابلیت اطمینان است. علاوه بر این ، برنامه های جامع همه گیر این شرکت به اطمینان از آمادگی پرسنل مهم و امکانات لازم برای ادامه تأمین انرژی ایمن و قابل اعتماد مشتریان انتظار و شایسته کمک می کند.

در این زمینه ، روند بازیابی نیرو شامل این مراحل اساسی است:

 • ارزیابی شرایط – خدمه پاسخ دهنده – یا در توفان های بزرگ ، تیم های ارزیابی خسارت – برای شناسایی نقاط مشکل و منابع مورد نیاز برای رفع آنها تلاش می کنند ، که می تواند شامل ورود به املاک مشتریان شود. خدمه از مسافت های مناسب استفاده می کنند و از مشتریان خواسته می شود کودکان و حیوانات خانگی خود را در خانه نگه دارند و مسافت های ایمن را نیز از اعضای خدمه حفظ کنند.
 • ساخت تعمیرات – خدمه جورجیا پاور تمرکز خود را بر روی تعمیراتی انجام می دهند که در کمترین زمان انرژی را به بیشترین تعداد مشتری باز می گرداند.
مطلب مرتبط  Venture Global LNG تأثیر حداقل طوفان لورا را در LNG Passas Calcasieu گزارش می دهد

راه هایی که می توانید در هنگام کار در این زمینه به حفظ امنیت کارگران کمک کنید:

 • اگر خدمه ابزار را می بینید ، لطفاً حداقل شش فوت عقب بمانید – اگر کار می کنند ، خیلی بیشتر.
 • لطفاً ، هیچ کوکی یا معالجه ای برای کارگران در این مدت ندارید. به کارگرانی که می بینید ، موج یا انگشت شست بدهید. آنها قدردانی شما را در هنگام کار برای روشن کردن چراغ درک خواهند کرد.
 • کامیون یا تجهیزات را لمس نکنید. ارائه دهندگان برقی برای حفظ امنیت کارگران تحت شرایط اصلاح شده فعالیت می کنند ، که شامل تمیز کردن اضافی و بهداشت وسایل و تجهیزات نیز می باشد.
 • قدردانی خود را از کارگران خط در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #ThankaLineman ارسال کنید. آوریل ماه تقدیر از کارگران خط است.

ایمنی طوفان
جورجیا پاور به مشتریان یادآوری می کند که در هنگام هوای شدید ابتدا ایمنی را حفظ کنند و نکات طوفانی زیر را ارائه می دهد:

 • قبل از طوفان: قبل از عزیمت به خارج از منزل آگاه باشید و پیش بینی وضعیت هوا را بررسی کنید. در صورت از دست دادن برق ، کیت اضطراری خود را از برق جدا کرده و از تلفن های همراه شارژ کنید.
 • در طی طوفان: پناهگاه امن را در داخل یک ساختمان محکم و به دور از پنجره ها و درها قرار دهید. از تماس با هادی های برق – وسایل ، اشیاء فلزی و آب خودداری کنید. مراقب افزایش سطح آب باشید. اگر آب را با سرعت بالا می بینید یا می شنوید به سرعت به سطح بالا بروید.
 • بعد از طوفان: هرگز سیم سیم پایین یا حلق آویز ، از جمله سیم و تلفن یا تلویزیون که خط برق را لمس می کنند ، لمس نکنید. هرگز اندامهای درخت را از خطوط برق دور نکنید و مناطقی را با آوار یا درختان فرو ریخته وارد نکنید زیرا خطوط برق متلاشی شده ممکن است در زباله ها دفن شوند. علاوه بر این ، از راه رفتن و رانندگی در میان آب ایستاده خودداری کنید زیرا ممکن است سیمهای زنده را که در اثر طوفان به وجود آمده است پنهان کند.
مطلب مرتبط  مشاوره رسانه ای: بروزرسانی ایسایاس طوفان استوایی

منابع مشتری از راه دور
مشتریان می توانند در جدیدترین ویدیوهای ایمنی در کانال YouTube طوفان جورجیا پیمان مشترک شوند و می توانند با جورجیا پاور در فیس بوک و توییتر برای اطلاعات مفید هر روز و به روزرسانی های مرمت در هوای شدید. جورجیا پاور فیلم ها ، ابزارها و نکات زیر را برای کمک به مشتریان در آماده سازی برای هوای شدید ارائه می دهد:

 • هشدارهای خاتمه – برای دریافت اطلاعیه ها و به روزرسانی های شخصی شده از طریق پیام متنی ، به سرویس رایگان جورجیا برق خاموش برقرار شوید.
 • نقشه های خاموشی – مشتریان می توانند پیشرفت را در خاموشی های شهر خود و یا در سراسر ایالت بر روی نقشه قطع شرکت موجود در www.georgiapower.com/storm آنلاین یا برنامه تلفن همراه Georgia Power در تلفن هوشمند خود دنبال کنند.
 • برنامه Mobile Power Mobile – برای دسترسی به اطلاعات طوفان و قطع خاموش ، برنامه تلفن همراه Georgia Power را برای دستگاه های اپل و اندروید دانلود کنید.
مطلب مرتبط  بینش در مورد بازار جهانی الیاف Rayon تا سال 2027

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین شرکت تابعه برقی شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و مباشرت ، سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در هر چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان تعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ های پایین تر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی از نسل جدید و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته های هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین انرژی های تجدید پذیر مانند خورشیدی ، برق و باد است. جورجیا پاور هر روز بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود تمرکز دارد و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و Associates به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در فیس بوک (Facebook.com/GeorgiaPower) ، توییتر (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

منبع انرژی جورجیا

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید