جورجیا پاور برای جمعه در شرایط سخت جوی آماده شد

جورجیا پاور برای جمعه در شرایط سخت جوی آماده شد

آتلانتا، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – جورجیا پاور به طور فعال در حال تغییر شرایط آب و هوایی است و این شرکت نکات مهم ایمنی و منابع طوفانی را ارائه می دهد زیرا پیش بینی می شود طوفان بر ایالت سال نو تأثیر بگذارد.

با توجه به پتانسیل باران شدید و خاک اشباع ، طوفان ها درختانی را که می توانند باعث خاموشی شوند ، پایین می آورند. به مشتریان توصیه می شود از این زمان برای تهیه و رعایت ایمنی استفاده کنند.

از آنجا که آب و هوای شدید می تواند در هر زمان از سال رخ دهد ، این شرکت نکات زیر را در مورد طوفان ارائه می دهد:

 • قبل از طوفان: خطرات سیل خود را بشناسید. کیت اضطراری خود را بررسی کنید ، در صورت قطع برق ، لوازم اصلی را از برق بکشید و تلفن های همراه را شارژ کنید.
 • در هنگام طوفان: در داخل یک ساختمان محکم و دور از پنجره ها و درها از پناهگاه ایمن استفاده کنید. از تماس با هادی های برق – وسایل خانگی ، اشیا metal فلزی و آب خودداری کنید.
 • پس از طوفان: هرگز به سیم های خراب یا کم آویز ، از جمله سیم تلفن یا تلویزیون که روی یک خط برق لمس می شوند ، دست نزنید. هرگز اعضای بدن را از روی خطوط برق خارج نکنید و به مناطقی با آوار یا درختان پایین وارد نشوید که خطوط برق سرنگون شده ممکن است در لاشه دفن شوند.

ابزاری که می توانید برای آماده سازی آب و هوای شدید در طول سال استفاده کنید

 • GeorgiaPower در توییتر – GeorgiaPower را در ادامه دنبال کنید توییتر برای نکات طوفان ، به روزرسانی های قطعی و موارد دیگر.
 • هشدارهای قطع – برای دریافت اعلان ها و به روزرسانی های شخصی از طریق پیام متنی ، در سرویس هشدار قطع برق رایگان گرجستان مشترک شوید.
 • مرکز قطع و طوفان – در وب سایت www.georgiapower.com/storm موجود است ، مشتریان می توانند برای ثبت نام در هشدارهای خاموشی ، گزارش و بررسی وضعیت قطعی ها و دسترسی به نکات و اطلاعات مفید ایمنی به این سایت مراجعه کنند. مشتریان می توانند 24 ساعت شبانه روز و با تماس با Georgia Power با شماره 888-891-0938 وضعیت قطعی را گزارش و بررسی کنند.
 • نقشه قطع – نقشه تعاملی Outage Map Georgia Power که در مرکز خاموش و طوفان واقع شده است ، اطلاعات تقریباً بی درنگ را فراهم می کند و به کاربران امکان می دهد تا ببینند که در کجای ایالت خاموشی اتفاق می افتد و زمان های تخمینی ترمیم را ردیابی کنند.
 • برنامه موبایل جورجیا پاور – برنامه موبایل Georgia Power را برای دسترسی به اطلاعات طوفان و قطع در حین حرکت برای دستگاه های Apple و Android دانلود کنید.
 • طرح اضطراری و کیت – برای اطلاعات در مورد نحوه ساخت برنامه اضطراری خانواده و کیت تأمین اضطراری به صفحه طوفان جورجیا پاور مراجعه کنید.
مطلب مرتبط  Pampa Energía نتایج مربوط به دوره شش ماهه و سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2020 را اعلام می کند

آماده سازی همه گیر پاسخ طوفان
جورجیا پاور دائماً شرایط آب و هوایی را کنترل می کند و آماده است تا هنگام قطع اقدامات پیشگیرانه از جمله “فاصله” ویژه و سایر اقدامات احتیاطی برای کمک به محافظت از مشتریان و کارمندان در برابر شیوع ویروس ، به وقفه های خدماتی که ممکن است به دلیل شدت هوا رخ دهد ، پاسخ دهد.

مطلب مرتبط  XCMG از اولین خودروهای اضطراری خود برای اطفا fire حریق و نجات رونمایی می کند

سرمایه گذاری های این شرکت در فناوری Smart Grid و افزایش اتوماسیون در سال های اخیر به معنای افزایش توانایی در انزوای سریعتر قطعی ها به تعداد کمتری از مشتریان و تغییر مسیر برق از راه دور برای بهبود قابلیت اطمینان است. علاوه بر این ، برنامه های همه گیر همه جانبه شرکت به اطمینان از آمادگی پرسنل مهم و امکانات لازم برای ادامه تأمین انرژی مطمئن و قابل اعتماد مشتریان انتظار و شایسته کمک می کنند.

در این زمینه ، روند بازیابی نیرو شامل این مراحل اصلی است:

 • ارزیابی شرایط – تیم های پاسخگو – یا در طوفان های بزرگ ، تیم های ارزیابی خسارت – برای شناسایی نقاط مشکل و منابع مورد نیاز برای رفع آنها ، که می تواند شامل ورود به اموال مشتریان باشد ، کار می کنند. خدمه از فاصله مناسب استفاده می کنند و از مشتریان خواسته می شود تا کودکان و حیوانات خانگی را در خانه نگه دارند و همچنین از اعضای خدمه نیز فاصله های ایمن را حفظ کنند.
 • تعمیراتخدمه جورجیا پاور بر تعمیراتی متمرکز هستند که در کمترین زمان نیرو را به بیشترین تعداد مشتری برمی گرداند.

روش هایی که می توانید به ایمن نگه داشتن کارگران در هنگام کار در این زمینه کمک کنید:

 • اگر خدمه خدماتی را مشاهده کردید ، لطفاً حداقل شش فوت عقب بمانید – اگر کار می کنند خیلی بیشتر.
 • لطفا در این مدت هیچ کوکی یا معالجه ای برای کارگران نداشته باشید. به کارگرانی که می بینید موج یا شست بدهید. آنها هنگام کار برای روشن نگه داشتن چراغ ها ، قدردانی شما را درک خواهند کرد.
 • کامیون ها یا تجهیزات کمکی را لمس نکنید. ارائه دهندگان برق در شرایط تغییر یافته برای ایمن سازی کارگران کار می کنند ، که شامل تمیز کردن و بهداشت اضافی ابزارها و تجهیزات است.
مطلب مرتبط  SteelCoreTank تغییرات دیگری را برای تأمین تقاضا برای مخازن محافظت در برابر آتش اعلام می کند

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای اصلی وعده شرکت به 2.6 میلیون مشتری در همه چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود هر روز می گذارد و این شرکت توسط J.D. Power به عنوان یک رهبر صنعت در جلب رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید