جورجیا پاور برای Isaias طوفان گرمسیری آماده می شود

جورجیا پاور برای Isaias طوفان گرمسیری آماده می شود

اتلانتا، 2 آگوست 2020 / PRNewswire / – به عنوان مسیر طوفان استوایی Isaias در امتداد خط ساحلی جنوب شرقی ، از جمله به سمت جورجیا، جورجیا پاور به طور جدی طوفان را رصد می کند ، برنامه هایی را برای پاسخ و هماهنگی با شرکای اضطراری تنظیم می کند.

جورجیا پاور به مشتریان یادآوری می کند که در طول فصل طوفان ابتدا ایمنی را حفظ کنند و نکات طوفانی زیر را ارائه می دهد:

 • قبل از طوفان: خطرات ناشی از طوفان طوفان و طوفان گرمسیری یا وزش باد طوفان را بدانید. در صورت از دست دادن برق ، کیت اضطراری خود را از برق جدا کرده و از تلفن های همراه شارژ کنید.
 • در طی طوفان: پناهگاه امن را در داخل یک ساختمان محکم و به دور از پنجره ها و درها قرار دهید. از تماس با هادی های برق – وسایل ، اشیاء فلزی و آب خودداری کنید.
 • بعد از طوفان: هرگز سیم سیم پایین یا حلق آویز ، از جمله سیم تلفن یا تلویزیون که خط برق را لمس می کند را لمس نکنید. هرگز اندامهای درخت را از خطوط برق خود بیرون نکشید و وارد مناطقی با بقایای درختان یا درختان زائد نشوید زیرا خطوط برق متلاشی شده ممکن است در زباله ها دفن شوند.

ابزاری که می توانید برای آماده سازی در تمام سال برای هوای شدید آماده کنید

 • هشدارهای خاموش – برای دریافت اطلاعیه ها و به روزرسانی های شخصی شده از طریق پیام متنی ، در سرویس رایگان Georgia Power Outage Alert مشترک شوید.
 • مرکز خاموشی و طوفان – در دسترس بودن در سایت www.georgiapower.com/storm ، مشتریان می توانند برای ثبت نام در هشدارهای خاموش ، گزارش و بررسی وضعیت خاموشی ها ، به این سایت مراجعه کنند و به نکات و اطلاعات مفید ایمنی دسترسی پیدا کنند. مشتریان می توانند از طریق تماس با جورجیا پاور با شماره 888-891-0938 وضعیت خاموشی را 24 ساعت شبانه روز گزارش و بررسی کنند.
 • نقشه خاموشی – نقشه تعاملی قطع برق Georgia Georgia واقع در مرکز خاموشی و طوفان ، اطلاعات نزدیک به زمان واقعی را در اختیار شما قرار می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا ببینند که قطع وقایع در ایالت رخ می دهد و زمان احیای ترمیم را پیگیری می کند.
 • برنامه موبایل Mobile Georgia – برای دسترسی به اطلاعات طوفان و قطع خاموش ، برنامه تلفن همراه Georgia Power را برای دستگاه های Apple و Android دانلود کنید.
 • GeorgiaPower در توییتر – GeorgiaPower را دنبال کنید توییتر برای نکات طوفان ، به روزرسانی خاموشی ، خدمات به مشتری و موارد دیگر.
 • طرح و کیت اضطراری – برای اطلاعات در مورد نحوه ساخت یک برنامه اضطراری خانوادگی و کیت تامین اضطراری ، به صفحه طوفان جورجیا مراجعه کنید
مطلب مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای سایه زدن گردن و شانه ها از خورشید توسعه می دهد (FLA-3345)

آماده سازی همه گیر پاسخ طوفان
جورجیا پاور دائماً در حال تغییر شرایط آب و هوا نظارت می کند و آماده پاسخگویی به وقفه های سرویس است که ممکن است به دلیل هوای شدید رخ دهد در حالی که اقدامات پیشگیرانه از جمله “مسافت ویژه” و سایر اقدامات احتیاطی را برای کمک به محافظت از مشتریان و کارمندان از انتشار ویروس انجام می دهد.

مطلب مرتبط  برنتاگ نتایج کاملی را برای سه ماهه دوم سال 2020 گزارش می کند

سرمایه گذاری این شرکت در فناوری Smart Grid و افزایش اتوماسیون در سال های اخیر به معنای افزایش توانایی در جداسازی سریع تر قطع تعداد افراد کوچکتر و استفاده مجدد از راه دور برای بهبود قابلیت اطمینان است. علاوه بر این ، برنامه های جامع همه گیر این شرکت به اطمینان از آمادگی پرسنل مهم و امکانات لازم برای ادامه تأمین انرژی ایمن و قابل اعتماد مشتریان انتظار و شایسته کمک می کند.

در این زمینه ، روند بازیابی نیرو شامل این مراحل اساسی است:

 • ارزیابی شرایط – خدمه در حال پاسخگویی – یا در توفان های بزرگ ، تیم های ارزیابی خسارت – برای شناسایی نقاط مشکل و منابع مورد نیاز برای رفع آنها تلاش می کنند ، که می تواند شامل ورود به املاک مشتریان شود. خدمه از مسافت های مناسب استفاده می کنند و از مشتریان خواسته می شود کودکان و حیوانات خانگی خود را در خانه نگه دارند و مسافت های ایمن را نیز از اعضای خدمه حفظ کنند.
 • تعمیراتخدمه جورجیا پاور روی تعمیراتی تمرکز دارند که برق را در کمترین زمان به بیشترین تعداد مشتری باز می گرداند.

راه هایی که می توانید در هنگام کار در این زمینه به حفظ امنیت کارگران کمک کنید:

 • اگر خدمه ابزار را می بینید ، لطفاً حداقل شش فوت عقب بمانید – اگر کار می کنند ، خیلی بیشتر.
 • لطفاً ، هیچ کوکی یا معالجه ای برای کارگران در این مدت ندارید. به کارگرانی که می بینید ، موج یا انگشت شست بدهید. آنها قدردانی شما را در هنگام کار برای روشن کردن چراغ درک خواهند کرد.
 • کامیون یا تجهیزات را لمس نکنید. ارائه دهندگان برقی برای حفظ امنیت کارگران تحت شرایط اصلاح شده فعالیت می کنند ، که شامل تمیز کردن اضافی و بهداشت وسایل و تجهیزات نیز می باشد.
مطلب مرتبط  جورجیا نیرو برای ادامه هفته دوم طوفانهای شدید احتمالی همزمان با ادامه بیماری همه گیر COVID-19 آماده شده است

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین شرکت تابعه برقی شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و مباشرت ، سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در هر چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان تعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ های پایین تر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی از نسل جدید و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته های هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین انرژی های تجدید پذیر مانند خورشیدی ، برق و باد است. جورجیا پاور هر روز بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود تمرکز دارد و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و Associates به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با این شرکت در فیس بوک (Facebook.com/GeorgiaPower) ، توییتر (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power) ارتباط برقرار کنید.

منبع انرژی جورجیا

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید