جورجیا پاور در تلاش است تا پس از طوفان زتا 68،000 مشتری باقیمانده را بازگرداند

جورجیا پاور در تلاش است تا پس از طوفان زتا 68،000 مشتری باقیمانده را بازگرداند

آتلانتا، 31 اکتبر 2020 / PRNewswire / – جورجیا پاور تلاش های خود را برای ترمیم ادامه می دهد و در حال حاضر خدمات برق را به بیش از 700000 مشتری پس از طوفان زتا بازگردانده است. از همان زمان ساعت 1 بعد از ظهر شنبه، تقریباً 68000 مشتری از برق بی بهره هستند گرجستان. این شرکت در تلاش است تا در سریعترین زمان ممکن با خیال راحت و سریع برق را به مشتریان بازگرداند.

بر اساس تأثیر طوفان زتا در جنوب شرقی و دیگر فعالیتهای طوفان در کشور ، در دسترس بودن منابع اضافی از سایر خدمات برای کمک به تلاش های ترمیم در گرجستان محدود شده است. این شرکت به روزرسانی تخمین های مرمت منطقه ای را هرچه بیشتر ممکن و با اطمینان از منابع اضافی از سایر خدمات تأسیساتی ادامه خواهد داد. در حال حاضر ، این شرکت منابع 14 کشور را برای حمایت از تلاش های ترمیم تأمین کرده است.

خسارات ناشی از طوفان زتا گسترده و شامل نیمه شمالی ایالت است و شبیه خساراتی است که پس از طوفان مایکل در سال 2018 دیده شده است. همانطور که طوفان زتا از این ایالت عبور می کرد ، قلمرو خدمات جورجیا پاور بیش از دو ساعت همراه با وزش باد پایدار 25-40 مایل در ساعت برای بیش از پنج ساعت مستقیم. تیم ها همچنان چالش هایی از جمله درختان سرنگون شده و جاده های مسدود شده دارند كه باید برای ورود به مناطق خاص پاك شوند.

مطلب مرتبط  تسهیلات پایه ابتکاری وام گرفتن با موفقیت در 660 میلیون تایلند بات تعطیل شد

خسارت ارزیابی شده از طوفان زتا:

 • بیش از 600 تیر شکسته
 • بیش از 1800 دهانه سیم پایین است
 • بیش از 240 ترانس آسیب دیده
 • مناطق با بیشترین آسیب شامل این مناطق است آتلانتا منطقه و جورجیا شمالی (شامل کلیتون، دالتون، گینسویل، رم، کارولتون و کارترزویل)

همه تیم های جورجیا پاور امروز در میدان هستند و برای بازگرداندن قدرت کار می کنند.

بروزرسانی – از همان زمان ساعت 1 بعد از ظهر شنبه

 • برق به بیش از 700000 مشتری جورجیا پاور در سراسر ایالت احیا شده است.
 • تقریباً 68000 مشتری جورجیا پاور در حال حاضر بدون برق هستند.
 • تقریباً 3000 مورد آسیب یا مشکل فردی.
 • خسارات و خسارات در سراسر نیمه شمالی ایالت گسترده است.
مطلب مرتبط  سومین سال یارانه از مشتقات نفتی عربستان سعودی به المهرا

این شرکت مشتریان را تشویق می کند تا ابتدا به دنبال طوفان زتا ایمنی خود را حفظ کنند:

 • سیمهای پایین را تماشا کنید. خطوط برق سرنگون شده ممکن است توسط آوارها یا درختان افتاده پنهان شوند.
 • هرگز به سیم ساقط شده دست نزنید و سعی نکنید شاخه های درخت را از خطوط برق جدا کنید – این می تواند باعث از بین رفتن آن شود.
 • در محل ایستادن آب یا زمین اشباع که ممکن است خطوط فرو رفته وجود داشته باشد ، قدم نزنید. آنها می توانند الکتریکی شوند.
 • از حصارهای پیوند زنجیره ای خودداری کنید. آنها ممکن است توسط یک خط نزولی دور از دید برق گرفته و برق را در فواصل زیاد هدایت کنند.
 • مراقب خدمه جورجیا پاور در سراسر ایالت باشید. اگر رانندگی می کنید ، از یک خط عبور کنید و وسایل نقلیه تاسیساتی کنار جاده متوقف شوند – این قانون است گرجستان.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در تمام چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود هر روز اعلام می کند و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و همکاران به عنوان یک رهبر صنعت در جلب رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

مطلب مرتبط  معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی AES ، گوستاوو پیمنتا ، در کنفرانس جهانی اجرایی انرژی و انرژی RBC حضور خواهد یافت

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید