جورجیا پاور در تلاش است تا 55000 مشتری باقیمانده را پس از طوفان زتا بازگرداند

جورجیا پاور در تلاش است تا 55000 مشتری باقیمانده را پس از طوفان زتا بازگرداند

آتلانتا، 31 اکتبر 2020 / PRNewswire / – جورجیا پاور تلاش های خود را برای ترمیم ادامه می دهد و در حال حاضر خدمات برق را به بیش از 750،000 مشتری پس از طوفان زتا بازگردانده است. علاوه بر خدمه جورجیا پاور ، این شرکت پرسنل پیمانکاری از تاسیسات خارج از کشور دارد که به طور شبانه روزی برای بازگرداندن برق با تیم های شرکت کار می کنند.

این شرکت با هم بیش از 4000 پرسنل دارد که در کمترین زمان ممکن با خیال راحت و سریع کار می کنند تا تقریباً 55000 مشتری را که از این زمان بی برق هستند برق برگردانند. ساعت 6 عصر شنبه. این شرکت منابع پرسنل را از خدمات در 14 ایالت برای حمایت از اقدامات ترمیم تأمین کرده است.

وی گفت: “ما می دانیم كه بی برق بودن كار سختی است و در تلاش هستیم تا هرچه سریعتر و با سرعت بیشتری برق را بازیابی كنیم. ما از صبر مشتریان خود قدردانی می كنیم و از پرسنل اضافی 14 ایالت كه در اینجا با ما هستند كمك می كنند تا در روشن شدن چراغها كمك كنند.” دیوید ماسک، مدیر مرکز قدرت طوفان جورجیا.

مطلب مرتبط  دعوت به ارائه نتایج سه ماهه دوم سال 2020

خسارات ناشی از طوفان زتا گسترده و شامل نیمه شمالی ایالت است و شبیه خساراتی است که پس از طوفان مایکل در سال 2018 دیده شده است. همانطور که طوفان زتا از این ایالت عبور می کرد ، قلمرو خدمات جورجیا پاور بیش از دو ساعت همراه با وزش باد پایدار 25-40 مایل در ساعت برای بیش از پنج ساعت مستقیم. تیم ها همچنان چالش هایی از جمله درختان سرنگون شده و جاده های مسدود شده دارند كه باید برای ورود به مناطق خاص پاك شوند.

خسارت ارزیابی شده از طوفان زتا:

 • بیش از 600 تیر شکسته
 • بیش از 1800 دهانه سیم پایین است
 • بیش از 240 ترانس آسیب دیده
 • مناطق با بیشترین آسیب شامل این مناطق است آتلانتا منطقه و جورجیا شمالی (شامل کلیتون، دالتون، گینسویل، رم، کارولتون و کارترزویل)

بروزرسانی – از همان زمان ساعت 6 عصر شنبه

 • برق به بیش از 750،000 مشتری جورجیا پاور در سراسر ایالت احیا شده است.
 • تقریباً 55000 مشتری جورجیا پاور در حال حاضر بدون برق هستند.
 • تقریباً 2500 مورد آسیب یا مشکل فردی.
مطلب مرتبط  زمان آماده شدن اکنون است

این شرکت مشتریان را تشویق می کند تا ابتدا به دنبال طوفان زتا ایمنی خود را حفظ کنند:

 • سیمهای پایین را تماشا کنید. خطوط برق سرنگون شده ممکن است توسط آوارها یا درختان افتاده پنهان شوند.
 • هرگز به سیم ساقط شده دست نزنید و سعی نکنید شاخه های درخت را از خطوط برق جدا کنید – این می تواند باعث از بین رفتن آن شود.
 • در محل ایستادن آب یا زمین اشباع که ممکن است خطوط فرو رفته وجود داشته باشد ، قدم نزنید. آنها می توانند الکتریکی شوند.
 • از حصارهای پیوند زنجیره ای خودداری کنید. آنها ممکن است توسط یک خط نزولی دور از دید برق گرفته و برق را در فواصل زیاد هدایت کنند.
 • مراقب خدمه جورجیا پاور در سراسر ایالت باشید. اگر رانندگی می کنید ، از یک خط عبور کنید و وسایل نقلیه تاسیساتی کنار جاده متوقف شوند – این قانون است گرجستان.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در تمام چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود هر روز اعلام می کند و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و همکاران به عنوان یک رهبر صنعت در جلب رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

مطلب مرتبط  CleanDesign سیستم ذخیره انرژی LAVLE Proteus را برای کاربرد انرژی ترکیبی نفت و گاز انتخاب می کند

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید