جورجیا پاور در هفته ملی پیشگیری از آتش نکات ایمنی الکتریکی را ارائه می دهد

جورجیا پاور در هفته ملی پیشگیری از آتش نکات ایمنی الکتریکی را ارائه می دهد

آتلانتا، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – جورجیا پاور هفته ملی پیشگیری از آتش سوزی را برجسته می کند – از 4-10 اکتبر – به عنوان زمان توجه به روشهای جلوگیری از آتش سوزی در خانه و تهیه برنامه فرار در صورت بروز آتش سوزی. طبق بنیاد ایمنی برق ، مسائل الکتریکی در خانه دومین علت اصلی آتش سوزی در خانه در سراسر کشور است ، از سال 2012 تا 2016 بیش از 13٪ از آتش سوزی های سازه به مسائل الکتریکی نسبت داده شده است.

جورجیا پاور در هفته ملی پیشگیری از آتش سوزی و در طول سال نکات ایمنی الکتریکی زیر را ارائه می دهد:

  • تمرکز بر پیشگیری از آتش سوزی – از ذخیره مواد قابل احتراق مانند رنگ ، مقوا ، خاک اره و مایعات قابل اشتعال در مجاورت تجهیزات الکتریکی یا جعبه های فیوز خودداری کنید.
  • اضافه بار – تجهیزات و مدارهای بیش از حد مجاز باعث سوختن عایق ، ایجاد جرقه و ترک سیمهای در معرض خطر می شوند. با تلاش برای انجام کارهای سنگین تر از تجهیزات ، تجهیزات الکتریکی را بیش از حد بارگذاری نکنید.
    • اعلامیه خدمات عمومی جورجیا پاور را که به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در دسترس است ، بررسی کنید و چندین خطرات الکتریکی مشترک را که مشتریان در خانه هایشان با آن روبرو هستند برجسته کند.
  • تجهیزات تعمیر – تمام تجهیزات الکتریکی را که صداهای عجیب ، بوی عجیب یا جرقه تولید می کنند خاموش کرده و توسط یک تکنسین واجد شرایط بررسی کنید. تجهیزات سیم کشی را برچسب زده و از سرویس خارج کنید تا در حین تعمیر یا تعویض ، نتوان آنها را به طور تصادفی انرژی داد.
  • خاموش کننده ها – بدانید که نزدیکترین کپسولهای آتش نشانی کجا هستند و نحوه استفاده از آنها. در آتش های برقی هرگز از خاموش کننده های آب یا آب استفاده نکنید. فقط خاموش کننده های کلاس C برای استفاده در تجهیزات الکتریکی با انرژی ایمن هستند.
مطلب مرتبط  "سرمایه گذاری در زیرساخت ها اولویت اصلی کشورهای اروپای مرکزی ، شرقی و جنوبی به منظور تسریع در همگرایی به سمت اروپای پانزده است"

ایمنی یک ارزش اصلی برای جورجیا پاور است و دانستن ایمنی الکتریکی در خانه و اطراف آن به شما کمک می کند تا حوادث قابل پیشگیری اتفاق نیفتد. برای کسب راهنمایی های بیشتر در مورد ایمن نگه داشتن خانه و خانواده خود ، به سایت www.GeorgiaPower.com/Safety مراجعه کنید.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای اصلی وعده شرکت به 2.6 میلیون مشتری در تمام چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود هر روز اعلام می کند و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و همکاران به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 25 سریال دل

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید