جورجیا پاور مشتریان را تشویق می کند تا درختان و درختچه های مناسب را در پاییز امسال انتخاب کنند

جورجیا پاور مشتریان را تشویق می کند تا درختان و درختچه های مناسب را در پاییز امسال انتخاب کنند

همانطور که در تصویر همراه نشان داده شده است ، جورجیا پاور توصیه می کند حیاط خود را به سه منطقه کاشت خاص تقسیم کنید:

  • منطقه بلند (درختان 60 فوت یا بالاتر)
  • منطقه متوسط ​​(درختانی با طول بیش از 40 فوت) ، و
  • منطقه کم (درختان و درختچه های بلندتر از 25 فوت)
  • درختان و بوته ها در منطقه کم منطقه ممکن است 15 فوت از سیم های برق کاشته شوند.

با کاشت پاییزه ، جورجیا پاور همچنین اهمیت تلفن قبل از حفر را با 811 یادآوری می کند. این شرکت با همکاری می کند گرجستان 811 برای اطمینان از ایمن بودن پروژه ها و مطابقت با “قانون حفاری جورجیا”. طبق قانون ، کارگران باید با آنها تماس بگیرند گرجستان 811 قبل از حفاری به طور واضح تمام خطوط برق زیرزمینی (مانند برق ، ارتباطات ، خطوط گاز و آب) مشخص شده باشد. گرجستان ساکنان می توانند از طریق شماره 8-1-1 یا (800) -282-7411 با خدمات رایگان تماس بگیرند و یا یک درخواست الکترونیکی به آدرس www.Georgia811.com ارسال کنند.

مطلب مرتبط  اورانیوم آسمان آبی اعتماد به نفس موقت پتو را اعلام می کند

جورجیا پاور علاوه بر کمک به مشتریان در انتخاب درختان و درختچه های مناسب برای کاشت ، 160،000 هکتار خط و 24000 مایل خط انتقال و توزیع را تحت دستورالعمل های تنظیم شده توسط کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) و شرکت قابلیت اطمینان الکتریکی آمریکای شمالی (NERC) حفظ می کند. . این فعالیت های نگهداری بخشی اساسی از تعهد شرکت در جهت اطمینان از خدمات قابل اطمینان برای 2.6 میلیون مشتری در هر گوشه ایالت است.

مطلب مرتبط  Gemini Bio امکانات جدید cGMP را افتتاح می کند

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای اصلی وعده شرکت به 2.6 میلیون مشتری در تمام چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود هر روز اعلام می کند و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و همکاران به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

مطلب مرتبط  اندازه بازار سلول های سوخت هیدروژن تا سال 2026 به 5515.89 میلیون دلار برسد

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید