جورجیا پاور نکات ایمنی در مورد آب و قایقرانی را برای تعطیلات آخر هفته روز به اشتراک می گذارد

جورجیا پاور نکات ایمنی در مورد آب و قایقرانی را برای تعطیلات آخر هفته روز به اشتراک می گذارد

اتلانتا، 21 مه سال 2020 / PRNewswire / – به عنوان بزرگترین ارائه دهنده غیردولتی امکانات تفریحی در این ایالت ، جورجیا پاور امروز در حال یادآوری مشتریان و بازدید کنندگان دریاچه است اگر قصد دارند این آخر هفته به سمت دریاچه بروند تا یادآوری فاصله های اجتماعی و رهنمودهای اندازه گروه را به عنوان توصیه کنند. توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها. این شرکت همچنین با شروع تعطیلات آخر هفته روز یادبود ، مشتریان و بازدید کنندگان دریاچه را به خاطر سپردن نکات آب و قایقرانی نکات ایمنی تشویق می کند.

غرق شدن ، دومین علت اصلی مرگ تصادفی در کودکان 1 تا 4 سال است. پاشش ، ابتکار دیرینه وزارت منابع طبیعی جورجیا با حمایت جورجیا پاور. از طریق دسترسی های عمومی ، سازمان ها با هدف کاهش چشمگیر تعداد این کشته ها و زخمی ها روبرو هستند.

SPLASH شهروندان را تشویق می کند هنگام لذت بردن از سواحل ، استخرها ، دریاچه ها ، رودخانه ها و آبهای دیگر از این نکات پیروی کنند:

 • سسرپایی – یک بزرگسال را برای تماشای کودکان در هر زمان مشخص کنید. فرض نکنید شخص دیگری در حال تماشای است.
 • پRevention – دستگاه های شناور شخصی (PFD یا جلیقه زندگی) را بپوشید ، حصارکشی در حوضچه ها نصب کنید و در استخرها از روکش های تخلیه استفاده کنید.
 • لook قبل از اینکه جهش کنید – هرگز بدون اینکه بدانید عمق آن چیست و چه چیزی در زیر سطح است ، هرگز به داخل آب پرش نکنید.
 • آطول rm – بزرگسالان باید به طول بازو تا کودکان در آب باشند و وسایل ایمنی مانند قلاب همیشه باید در نزدیکی باشد.
 • سwim Lessons – دانستن نحوه شنا بسیار احتمال غرق شدن را کاهش می دهد. کلاس ها اغلب از طریق صلیب سرخ یا YMCA در دسترس هستند.
 • حیک طرح ایمنی در برابر آب – بدانید که در مواقع اضطراری چه باید کرد.
مطلب مرتبط  هفته جورجیا با ادامه ی همه گیری COVID-19 ، تمرکز خود را بر آماده سازی برای طوفان های شدید پیش بینی شده در این هفته متمرکز کرده است

جورجیا پاور همچنین با سازمان های دیگر در سراسر کشور در حال پیوستن است تا این هفته را به عنوان هفته ملی قایقرانی ایمن (ملی ایمن شنا – ایمنی) بشناسد – زمانی برای برجسته سازی و تقویت اهمیت ایمنی در دریاچه ها ، رودخانه ها و اقیانوس های کشور. قایق های بازدید از هر یک از دریاچه های جورجیا پاور می توانند با یادآوری نکات ایمنی ساده مانند:

 • ژاکت زندگی بپوشید – جوان یا پیر ، و مهم نیست که چقدر می توانید شنا کنید ، همیشه در حالی که روی آب هستید ، یک کت زندگی (یا یک وسیله شناور شخصی) بپوشید.
 • استخرها در مقابل دریاچه ها – اطمینان حاصل کنید که کودکان تفاوت بین استخرها و دریاچه ها را می دانند – دریاچه ها می توانند جریان ، عدم اطمینان در عمق آب و ویژگی های طبیعی پنهان در زیر آب ایجاد کنند.
 • مبانی CPR – چند دقیقه برای یادگیری اصول اولیه CPR صرف کنید. دانستن روش مناسب برای انجام CPR می تواند زندگی را در دریاچه یا هر روز نجات دهد. کلاس ها و اطلاعات اصلی از صلیب سرخ آمریکا (www.redcross.org/cpr) و انجمن قلب آمریکا (www.heart.org) در دسترس است.
 • سرعت خود را تماشا کنید – دریاچه ها دقیقاً مانند جاده ها محدودیت سرعت دارند. به دنبال علائم باشید و دستورالعمل های ارسال شده را دنبال کنید.
 • نور در شب – اگر قصد دارید شب ها روی آب بروید ، اطمینان حاصل کنید که قایق شما به نور مناسب مجهز شده است.
مطلب مرتبط  گروه ابزار GWS از دستیابی به STF دقیق (STF) خبر می دهد

با مراجعه به سایت تفریحات دریاچه و تفریح ​​جورجیا پاور اطلاعات بیشتری کسب کنید. در آنجا می توانید اطلاعات کاملی درباره کلیه خواص برق جورجیا ، از جمله امکانات و امکانات ، جاذبه های محلی و اطلاعات ایمنی در مورد آب پیدا کنید در سایت ، بازدید کنندگان همچنین می توانند شرایط فعلی دریاچه را بررسی کنند ، در واقع مکان های اردوگاه را گشت و گذار کرده و یک راهنمای تعامل ماهی را برای هر یک از دریاچه ها جستجو کنند.

مطلب مرتبط  قانون موقت NDAA تأمین منابع تانتال از کشورهای غیرمتفق را منع می کند

علاوه بر این ، این شرکت نکات ایمنی در مورد آب را از طریق اعلام خدمات عمومی ایمنی دریاچه در کانال YouTube YouTube Power Power ارائه می دهد.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین شرکت تابعه برقی شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و مباشرت ، سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در هر چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک، امن، قابل اعتماد و مقرون به صرفه در نرخ کمتر از میانگین ملی، گرجستان قدرت حفظ، مخلوط نسل نوآورانه متنوع که شامل هسته ای، زغال سنگ و گاز طبیعی، و همچنین انرژی های تجدیدپذیر مانند انرژی خورشیدی، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور هر روز بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود متمرکز می شود و شرکت بطور مداوم توسط J.D. Power و Associates به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در فیس بوک (Facebook.com/GeorgiaPower) ، توییتر (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

منبع انرژی جورجیا

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید