جورجیا پاور همچنان به دنبال خسارت و بازیابی نیرو در پی طوفان گرمسیری السا است

جورجیا پاور همچنان به دنبال خسارت و بازیابی نیرو در پی طوفان گرمسیری السا است

آتلانتا، 8 ژوئیه 2021 / PRNewswire / – یک نیروی کار شامل صدها نفر از پرسنل جورجیا پاور در حال ارزیابی خسارت و تلاش برای بازگرداندن برق با سریعترین و با اطمینان بیشتر به مشتریان تحت تأثیر طوفان گرمسیری السا است. وزش باد شدید ، باران شدید و گردبادهای گزارش شده منجر به سقوط درختان و پایین آمدن خطوط برق در سراسر ساحل شده است گرجستان.

از همان زمان ساعت 11:30 صبح پنجشنبه، تقریباً 6،350 مشتری در نتیجه طوفان ، با اکثر موارد قطع شده ، از برق بی بهره بودند چاتم، افینگهام و گلین شهرستانهای جنوب شرقی جورجیا. وزش باد طوفان گرمسیری برای چندین ساعت مستقیم چهارشنبه درختان و اندامها را پایین آورده و باعث شکستن تیرها ، ترانسفورماتورهای آسیب دیده و دهانه های سیم شده است. این شرکت پیش بینی می کند 95 درصد این مشتریان را داشته باشد که بتوانند نیرو را از طریق آنها بازیابی کنند ساعت 10 شب امشب

جورجیا پاور خدماتی را از سایر مناطق ایالت بسیج کرده است تا در تلاش برای بازسازی کمک کند. از آنجا كه شرايط خطرناك پس از طوفان وجود دارد ، مشتريان را تشويق مي كنند كه ايمني را در خاطر داشته باشند

این شرکت مجموعه ای از فیلمهای طوفان را تهیه کرده است که به سوالات متداول مشتریان در مورد واکنش و ترمیم طوفان پاسخ می دهد که در اینجا می توان یافت. مشتریان بایدGeorgiaPower را در توییتر و به آدرس www.GeorgiaPower.com/Storm برای نکات طوفان ، اطلاعات مربوط به اقدامات ترمیم ، خدمات مشتری و موارد دیگر دنبال کنند.

مطلب مرتبط  انفورماتیک آبزی به بستر کیفیت آب داناهر می پیوندد

پس از نکات ایمنی در برابر طوفان:

  • سیمهای پایین را تماشا کنید. خطوط برق سرنگون شده ممکن است توسط آوارها یا درختان افتاده پنهان شوند.
  • هرگز به سیم ساقط شده دست نزنید و سعی نکنید شاخه های درخت را از خطوط برق جدا کنید – این می تواند باعث از بین رفتن آن شود.
  • در آب ایستاده یا زمین اشباع شده که ممکن است خطوط فرو رفته وجود داشته باشد ، قدم نزنید. آنها می توانند الکتریکی شوند.
  • از حصارهای پیوند زنجیره ای خودداری کنید. آنها ممکن است توسط خط نزولی دور از دید برق گرفته و برق را در فواصل زیاد هدایت کنند.
  • مراقب خدمه جورجیا پاور در سراسر ایالت باشید. اگر رانندگی می کنید ، از یک لاین برای وسایل نقلیه تاسیساتی متوقف شده در کنار جاده حرکت کنید – این قانون است گرجستان.
  • از وسایل الکترونیکی و لوازم خانگی محافظت کنید. هرگونه لوازم خانگی را که به طور خودکار شروع به کار می کنند قطع و یا خاموش کنید تا در هنگام بازیابی برق از مدارهای بیش از حد دانلود نشود.

ابزارهای اضافی که می توانید استفاده کنید:

  • مرکز قطع و طوفان – در سایت www.GeorgiaPower.com/Storm موجود است ، مشتریان می توانند برای ثبت نام در هشدارهای خاموشی ، گزارش و بررسی وضعیت خاموشی ها و دسترسی به نکات و اطلاعات مفید ایمنی به این سایت مراجعه کنند. مشتریان می توانند 24 ساعت شبانه روز و با تماس با جورجیا پاور با شماره 888-891-0938 وضعیت قطعی را گزارش و بررسی کنند.
  • نقشه قطع – نقشه برق تعاملی Georgia Power که در مرکز خاموش و طوفان مستقر است ، اطلاعات تقریباً بی درنگ را ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد تا ببینند که در کجا ایالت خاموشی رخ می دهد و زمان تخمین زده شده برای بازسازی را ردیابی کنید.
  • برنامه موبایل جورجیا پاور – برنامه موبایل Georgia Power را برای دسترسی به اطلاعات طوفان و قطع در حین حرکت برای دستگاه های Apple و Android دانلود کنید.
  • هشدارهای قطع – برای دریافت اعلان ها و به روزرسانی های شخصی از طریق پیام متنی ، در سرویس هشدار قطع برق رایگان گرجستان مشترک شوید.
مطلب مرتبط  بازار آبگرمکن های تجاری به ارزش 7.7 میلیارد دلار تا سال 2026

سرمایه گذاری زیرساخت – قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری
این شرکت به طور مداوم در زیرساخت ها سرمایه گذاری می کند تا قابلیت اطمینان روزمره سیستم های خود را افزایش دهد و زمان قطع و تعمیر را کوتاه کند. استفاده این شرکت از فناوری Smart Grid و افزایش اتوماسیون در سال های اخیر به معنای افزایش توانایی در جداسازی سریعتر قطعی هایی است که برای تعداد کمتری از مشتریان اتفاق می افتد و برای بهبود قابلیت اطمینان از راه دور نیرو را تغییر می دهد.

علاوه بر این ، برنامه های عملیاتی ، سیستم های زیربنایی و نیروگاه های تولیدی جورجیا پاور همگی به منظور ارتقا مقاومت در برابر شبکه جهت مقاومت بهتر در برابر حوادث مهم مانند حوادث شدید آب و هوایی از جمله گردبادها ، طوفان ها و گرما یا سرما شدید طراحی شده اند. سرمایه گذاری های انعطاف پذیری شامل به روزرسانی زیرساخت های انتقال و توزیع در شبکه برق از جمله با دوام تر شدن خطوط برق است.

مطلب مرتبط  CUB از مصرف کنندگان ایلینوی می خواهد که برای دسترسی به حمایت از حقوق مصرف کننده با برنامه های خود تماس بگیرند

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای قول شرکت به 2.6 میلیون مشتری در کل چهار مورد است جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از متوسط ​​ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می کند که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات کلاس جهانی به مشتریان خود هر روز اعلام کرده و این شرکت توسط جی دی پاور به عنوان یک پیشرو در صنعت در جلب رضایت مشتری شناخته می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در فیس بوک (Facebook.com/GeorgiaPower) ، توییتر (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power) ارتباط برقرار کنید.

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید