جورجیا پاور 7000 کارمند خود را در سراسر ایالت تشویق به رای دادن می کند

جورجیا پاور 7000 کارمند خود را در سراسر ایالت تشویق به رای دادن می کند

آتلانتا، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – با 3 نوامبر نزدیک شدن به انتخابات عمومی ، جورجیا پاور کلیه کارمندان را به شرکت در انتخابات آینده و رأی دادن تشویق می کند. این شرکت برای کمک به کارمندان و همچنین مشتریان در روند رأی گیری ، منابع اطلاعاتی رأی دهندگان را فراهم می کند که به راحتی برای همه رأی دهندگان قابل دسترسی است. این شرکت همچنین به كارمندان یادآوری كرده است كه هنگام رأی گیری ، از جمله تمرین فاصله اجتماعی و پوشیدن پوشش صورت ، از نزدیک اقدامات ایمنی COVID-19 را دنبال كنند.

وی گفت: “در جورجیا پاور ، ما به شهروند بودن در هرجایی که خدمت می کنیم اعتقاد داریم – در ارتباط با جوامع در سراسر ایالت و حمایت از آنها پل بوورز، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جورجیا پاور. “یکی از اساسی ترین راههایی که کارمندان ما می توانند به این تعهد ادامه دهند ، بیرون آمدن و رای دادن است. مهم است که هر یک از ما با انداختن رای برای کمک به آینده خود صدای خود را بشنویم و این دقیقاً همان چیزی است که تیم خود را تشویق می کنیم انجام دادن.”

مطلب مرتبط  Alexco پرونده ها را برای تمدید مجله موجود قفسه

این شرکت سایت های زیر را از سایت مونتاژ کرده است ایالت جورجیا و وزیر امور خارجه در یک مکان برای تهیه منابع اطلاعاتی رأی دهندگان که می توانید تاریخ اصلی انتخابات را پیدا کنید ، یاد بگیرید چگونه برای رأی دادن ثبت نام کنید ، مکان رأی گیری خود را شناسایی کنید یا رأی غایب را ایمن کنید و نمونه رأی گیری خود را مشاهده کنید.

منابع اطلاعاتی رأی دهندگان:
ایالت جورجیا صفحه منابع رای دهنده: www.georgia.gov/voting
وزیر امور خارجه ثبت نام آنلاین رای دهندگان: https://registertovote.sos.ga.gov/GAOLVR/welcome.do#no-back-button
ایالت جورجیا/ ثبت نام رای غیابی وزیر امور خارجه: https://georgia.gov/vote-absentee-ballot
وزیر امور خارجه “رای دهنده من“صفحه https://www.mvp.sos.ga.gov/MVP/mvp.do

مطلب مرتبط  سریال هم گناه قسمت 11 یازدهم - نسخه کامل

برای رای دادن در انتخابات عمومی امسال ، افراد باید از طریق ثبت نام کرده باشند 5 اکتبر. رای گیری زودهنگام از روز دوشنبه ، 12 اکتبر آغاز می شود و تا پایان ادامه دارد جمعه ، 30 اکتبر. به رأی دهندگان توصیه می شود که در صورت امکان زود هنگام رأی دهند تا به فاصله اجتماعی در طول بیماری همه گیر COVID-19 کمک کنند و از جلوگیری از صف طولانی در روز انتخابات کمک کنند ، 3 نوامبر.

درباره جورجیا پاور
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای اصلی وعده شرکت به 2.6 میلیون مشتری در همه چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اطمینان و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از متوسط ​​ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می کند که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق آبی و بادی است. جورجیا پاور تمرکز خود را بر ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود هر روز می گذارد و این شرکت به طور مداوم توسط J.D. Power و همکاران به عنوان یک رهبر صنعت در رضایت مشتری شناخته می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.GeorgiaPower.com مراجعه کرده و با شرکت در Facebook (Facebook.com/GeorgiaPower) ، Twitter ارتباط برقرار کنید (Twitter.com/GeorgiaPower) و اینستاگرام (Instagram.com/ga_power).

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت مادی

منبع جورجیا پاور

لینک های مربوطه

http://www.georgiapower.com

پاسخی بگذارید