جوهرهای ORIX با توانمندسازی عملیات دیجیتالی شده در مزارع خورشیدی در مقیاس سودمند با Envision Digital همکاری می کنند

جوهرهای ORIX با توانمندسازی عملیات دیجیتالی شده در مزارع خورشیدی در مقیاس سودمند با Envision Digital همکاری می کنند

سنگاپور و توکیو، 27 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت مدیریت انرژی تجدید پذیر ORIX (OREM) ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت ORIX (“ORIX”) ، یک گروه خدمات متنوع مالی که مقر آن در آن است ژاپنو Envision Digital International Pte Ltd (“Envision Digital”) ، یک رهبر فناوری جهانی سبز و فناوری مصنوعی هوش مصنوعی (AIoT) ، امروز همکاری خود را برای استقرار آنالیز پیشرفته و برنامه های نظارت از راه دور در مزارع خورشیدی در مقیاس ابزار در سراسر 82 سایت اعلام کرد. ژاپن.

با بهبود بهره وری انرژی و بهره وری عملیاتی ، استقرار تلاش ORIX را برای محبوبیت انرژی های تجدید پذیر و کمک به آن تقویت می کند ژاپن هدف ملی افزایش اعتماد خود به انرژی های تجدید پذیر به 24 درصد از ترکیب انرژی آن تا سال 2030.

با داشتن یک گیگاوات (GW) دارایی های انرژی خورشیدی ، از جمله مقیاس سودمند ، تجاری و صنعتی ، ORIX بزرگترین مدیر دارایی خورشیدی در ژاپن. این شرکت همچنین ناوگان مزارع خورشیدی خود را که به سرعت در حال رشد است تولید می کند و در حال حاضر 420 مگاوات (مگاوات) در نیروگاه تولید می کند ، از جمله نیروگاه Niigata Yotsugoya (55.6 مگاوات) ، Shiriuchi Mega Solar 20M نیروگاه (24 مگاوات ساعت) و نیروگاه فتوولتائیک خورشیدی Hirono-Cho Mega (PV) (24.3 مگاوات). به عنوان مثال نیروگاه خورشیدی معدن ORIX OR Yamaguchi (56.4 مگاوات ساعت) است برنامه ریزی شده برای شروع عملیات در اکتبر 2021.

مشارکت با Envision Digital شامل استقرار آن می شود Ensight ™ خورشیدی و روشنگری ™ خورشیدی، تجزیه و تحلیل پیشرفته و راه حل های نظارت از راه دور مبتنی بر ابر شرکت. با استفاده از الگوریتم های Ensight Solar ، که به صورت پیشگیرانه عدم کارآیی سیستم در حال ظهور و مسائل بهداشتی مؤلفه را از داده های خام تشخیص می دهد و توصیه هایی را برای اقدام اصلاحی ارائه می دهد ، تیم های OREM عملیات و نگهداری (O&M) می توانند شرایط تولید برق را تجسم کنند و از پیش تصفیه بهره وری طولانی مدت و سلامت دارایی های PV

مطلب مرتبط  تقریباً 100 پرسنل و خدمه جورجیا پاور پس از کمک به ترمیم طوفان لورا به خانه خود بازمی گردند

Enlight Solar سپس بر قابلیت های مانیتورینگ از راه دور در زمان واقعی در پرتفوی متنوع ORIX از سایتهای توزیع شده PV تأکید می کند ، به تیم های OREM و OREM اجازه می دهد تا در صورت نقص عملکرد سریع بازیابی کنند و از حداکثر ظرفیت تولید استفاده کنند. هر دو راه حل توسط انرژی تأمین می شوند EnOS، سیستم عامل AIoT شرکت Envision Digital.

یوریتا کازوویزا ، مدیر ارشد استراتژی ، شرکت مدیریت انرژی تجدیدپذیر ORIX ، گفت: “با راه حل و تخصص نهایی به پایان رسیده توسط Envision Digital ، OREM می تواند پشتیبانی کل مشتری را ارائه دهد – از پیشنهادات گرفته تا اجرای تا تعمیر و نگهداری ، که به نوبه خود به مشتریان ما در بهینه سازی انرژی کمک می کند. استفاده و کاهش هزینه ها. این ارادت ما به گسترش تولید انرژی مبتنی بر انرژی تجدید پذیر و مدیریت دارایی ، حمایت از محبوبیت انرژی های تجدید پذیر و افزودن ارزش به جوامع ما را تقویت می کند. ژاپن“”

سیلوی اوزیلرئیس جمهور بین المللی ، Envision Digital گفت: “ژاپن یکی از کشورها و رهبران با رشد سریع در بازار جهانی PV است. از آنجا که این کشور در تلاش است تا سال 2030 به ظرفیت انرژی تجدید پذیر 24 درصد برسد ، پروژه های AIoT مانند این ، که به بهبود بهره وری دارایی های انرژی تجدیدپذیر موجود کمک می کند ، بسیار مهم هستند. با گذشت زمان ، پذیرش گسترده تر AIoT در این بخش ، تأثیرات بیشتری در شبکه ایجاد کرده و منافع فعلی را تقویت می کند. این پروژه محلی ، در میان دیگران ، به همراه گسترش فعالیتهای اخیر ما با یک دفتر جدید در بخشدار Kanagawa ، تعهد ما را نسبت به توانمندسازی آینده ای پایدار برای شهروندان و مشاغل در کشور تقویت می کند. ژاپن“”

مطلب مرتبط  ابتکار عمل EPRI و GTI برای تسریع فن آوری های انرژی کم کربن

درباره Envision Digital:

Envision Digital یک رهبر جهانی فناوری AIoT است که مقر آن در آن است سنگاپور، با بیش از 500 کارمند در 12 دفتر در چین، فرانسه، آلمان، نروژ، هلند، انگلستانو ایالات متحده.

Envision Digital مالک EnOS است – سیستم عامل AIoT در کلاس جهانی که در حال حاضر بیش از 63 میلیون دستگاه هوشمند و 120 گیگاوات دارایی انرژی را در سطح جهان متصل و مدیریت می کند. برنامه های نظارت ، تجزیه و تحلیل پیشرفته ، پیش بینی و بهینه سازی آن ، بینایی را برای کمک به مشتریان در مدیریت بهتر دارایی ها و عملکرد نمونه کارها فراهم می کند. ارائه آن تا تجدید پذیر هوشمند (خورشیدی ، باد) گسترش می یابد. شهرهای هوشمند؛ انرژی متصل و گیاهان هوشمند – دولتها و شرکتها که در سفر تحول دیجیتال خود مشارکت می کنند.

به عنوان یک بازیگر اصلی در سیستم عامل های AIoT ، Envision Digital در حال رشد اکوسیستم شرکای خود است تا بتواند انرژی و تحول دیجیتالی را در سطح جهان فعال کند. لیست رو به رشد بیش از 250 مشتری و شرکای آن شامل 10 صنعت است و شامل: Accenture ، خدمات وب آمازون ، GovTech سنگاپور ، Keppel ، مایکروسافت ، نیسان ، PSA International ، PTT ، Sonnen ، Tableau و Total است.

مطلب مرتبط  Flack Global Metals جوایز جهانی Fastmarkets را برای تعالی فولاد به دست آورد: مرکز خدمات سال

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.envision-digital.com

درباره ORIX:

شرکت ORIX (TSE: 8591؛ NYSE: IX) یک گروه خدمات مالی است که با پیگیری مداوم مشاغل جدید ، محصولات و خدمات جدیدی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

ORIX که در سال 1964 تأسیس شد ، از زمان شروع فعالیت در لیزینگ ، به زمینه های همسایه پیشرفت کرده و در حال حاضر به وام ، سرمایه گذاری ، بیمه عمر ، بانکداری ، مدیریت دارایی ، مربوط به خودرو ، املاک و مستغلات و مشاغل مرتبط با محیط و انرژی گسترش یافته است. از زمان ورود هنگ کنگ در سال 1971 ، ORIX مکانهایی را در 37 کشور و منطقه در سراسر جهان تأسیس کرده است.

با پیشروی ، ORIX قصد دارد با استفاده از نقاط قوت و تخصص خود ، ارزش جدید تولید کند ، یک مدل تجاری مستقل ORIX ایجاد کند که به طور دائمی تکامل یابد. از این طریق ، ORIX مشغول فعالیت های تجاری است که نشاط و شادابی را در شرکت ها و نیروی کار خود ایجاد می کند و از این طریق به جامعه کمک می کند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به: https://www.orix.co.jp/grp/fa/

SOURCE Envision Digital

لینک های مربوطه

http://www.envision-digital.com

پاسخی بگذارید