جیکوبز در اتحاد جدید برای تحویل مقاومت در برابر آب در شرق انگلیس

جیکوبز در اتحاد جدید برای تحویل مقاومت در برابر آب در شرق انگلیس

دالاس، 8 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – جیکوبز (NYSE: J) به اتحاد خط لوله استراتژیک جدید خدمات آب انگلستان (SPA) منصوب شده است که زیرساخت های جدید ارتباطی را در سراسر شرق شرق ارائه می دهد. انگلستان اطمینان از بیش از 600000 مشتری شش میلیون مشتری Anglian Water همچنان برای تأمین آب انعطاف پذیر و ایمن برای نسل های آینده ادامه دارد.

در ایالات متحده آمریکا ، یک منبع آب قابل اعتماد اغلب مورد تأیید قرار می گیرد ، اما کمبود آب ناشی از تغییرات آب و هوا و افزایش جمعیت در حال حاضر یک خطر اساسی در حالی که نیازهای محیط زیست را متعادل می کند. اکنون ، با سرمایه گذاری آینده نگرانه ، Anglian Water با این سرمایه گذاری روبرو است 458 میلیون دلار (365 میلیون پوند) در طی پنج سال آینده 20 پروژه مهم منطقه را از مفهوم به بهره برداری برساند.

Jacobs People and Places Solutions Europe گفت: “ما در دنیای متصل زندگی می كنیم كه اجتماعات و زیرساختهای آنها فقط به اندازه ضعیف ترین پیوند قدرت دارند.” خاورمیانه معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد آفریقا دونالد موریسون. “Anglian Water از این امر قدردانی می کند و سرمایه گذاری آنها از طریق SPA به برپایی شرق شرق کمک خواهد کرد انگلستان برای پیشرفت و پیشرفت به خوبی به آینده “.

مطلب مرتبط  استنلی بلک اند دکر به عنوان برنده جایزه تجاری مسئولانه 2020 رویترز در گروه تحول تجاری نامگذاری شد

این اتحاد بر اساس تجربه تحویل مشارکتی Anglian Water ، Jacobs و سایر شرکا (Farrans ، Mott MacDonald Bentley و Costain) با تمرکز بر تفکر طولانی مدت و یکپارچه برای ارائه نتایج بهتری برای مشتری ساخته خواهد شد. از فناوری جدید مانند دوقلوهای دیجیتال یا ماکت های سیستم های واقعی ، فرایندها و دارایی ها برای تولید داده های مصنوعی ، پیش بینی ، بهینه سازی و تجزیه و تحلیل سناریو استفاده می شود و به راندمان و قابلیت اطمینان بیشتر کمک می کند.

مدیر پروژه های استراتژیک آب Anglian جیمز کروپتون گفت: “SPA سازمانی کاملاً جدید است که از شرکای باتجربه ای تشکیل شده است که به دنبال یک روند سخت انتخاب بر اساس رفتارها و همچنین توانایی ها منصوب شده اند. با هم ، ما به عنوان یک سازمان واحد و یکپارچه کار خواهیم کرد و کشش های خود را تحویل می دهیم. برنامه مدیریت منابع آب برای تأمین آب سالم و ایمن برای نسلهای آینده برنامه ریزی کرده است. ”

در جیکوبز امروز به چالش کشیده ایم که با حل کردن بحرانی ترین مشکلات جهان برای شهرهای پررونق ، محیط های انعطاف پذیر ، نتایج مهم بحرانی ، پیشرفت عملیاتی ، کشف علمی و تولید برش ، تبدیل ایده های انتزاعی به واقعیت هایی که دنیا را تبدیل می کند ، دوباره اختراع کنیم. برای خوب با 13 میلیارد دلار در درآمد و نیروی استعدادی بیش از 55000 ، جاکوبز طیف کاملی از خدمات حرفه ای از جمله مشاوره ، فنی ، علمی و تحویل پروژه را برای دولت و بخش خصوصی ارائه می دهد. به jacobs.com مراجعه کرده و با جیکوبز در فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین و توییتر.

مطلب مرتبط  Risen می خواهد با همکاری Sprng Energy 165MW به دست آورد

برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعات ، اظهارات آینده نگر را تشکیل می دهند ، زیرا این اصطلاح در بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، تعریف شده است و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده ، و جمله هایی از این قرار است. توسط بندر امن ارائه شده توسط همان تحت پوشش قرار گیرد. اظهارات ارائه شده در این نسخه که مبتنی بر واقعیت تاریخی نیستند ، جملات آینده نگر هستند. ما این بیانیه های آینده نگر را بر اساس برآوردها و انتظارات فعلی مدیریت و همچنین داده های رقابتی ، مالی و اقتصادی موجود می گذاریم. با این حال ، اظهارات رو به جلو ، ذاتاً نامشخص است. عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند باعث شود نتایج تجارت از نظر اقتصادی با اظهارات آینده نگر متفاوت باشد ، از جمله ، اما محدود به آن ، تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 و واکنش مرتبط دولتها بر شرایط بازار جهانی و منطقه ای و موارد دیگر نیست. تجارت شرکت برای توضیحات در مورد برخی عوامل اضافی که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با اظهارات آینده نگر متفاوت باشند ، به گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال منتهی مراجعه کنید. 27 سپتامبر 2019، و به ویژه مباحث موجود در مورد 1 – تجارت؛ مورد 1A – عوامل خطر؛ مورد 3 – مراحل قانونی؛ و مورد 7 – بحث و تحلیل مدیریت و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات و همچنین پرونده های دیگر شرکت در کمیسیون اوراق بهادار و بورس. شرکت وظیفه ندارد تا پس از تاریخ انتشار این مطبوعات ، مطابق با نتایج واقعی ، هر یک از بیانیه های آینده دار را به روز کند ، مگر اینکه طبق قانون قابل اجرا باشد.

مطلب مرتبط  وستفورد با شرکت حفاری عراق 18 ماه قرارداد منعقد کرد

برای سوالات مربوط به مطبوعات / رسانه ها:
جرقه کری
214.583.8433

منبع Jacobs

لینک های مربوطه

http://www.jacobs.com

پاسخی بگذارید