حق ثبت اختراع ایالات متحده برای فرآیند ابتکاری بازیابی روغن اعطا شده است

حق ثبت اختراع ایالات متحده برای فرآیند ابتکاری بازیابی روغن اعطا شده است

پاسادنا ، تگزاس، 28 اکتبر 2020 / PRNewswire / – ثبت اختراع شماره 10،801،310 ایالات متحده با عنوان “استفاده از گازها و مایعات بازیابی هیدروکربن حاوی نانوذرات برای تقویت بازیابی هیدروکربن” در تاریخ 13 اکتبر 2020. این حق ثبت اختراع نتیجه همکاری Nissan Chemical America Corporation ، رهبر جهانی فناوری نانو و Messer Americas ، رهبر جهانی گازهای صنعتی بود. مخترعین هستند رابین واتس، کوین واتس، جان ادموند ساوت ول، دیوید هالکامب، نوید اسلم و یوسرا خان احمد. این فناوری – با نام nanoActiv® HnP – ترکیبی از مایعات نانوذره ثبت شده Nissan Chemical America و گازهای Messer است. روش درمان مشترک آنها یک سبک منحصر به فرد انرژی پذیر و سریع است “Huff ‘n Puff” – با استفاده از مایعات nanoActiv application با دی اکسید کربن (CO2) یا یک برنامه گاز ازت (N₂) برای تقویت بازیافت روغن و گاز.

رابین واتس، مدیر برنامه نفت و گاز Messer Americas اظهار داشت: “nanoActiv® HnP بازیابی هیدروکربن ها را قادر می سازد سریعتر ، کاملتر ، با کمترین هزینه و با کارایی بیشتر نسبت به گزینه های موجود در بازار امروز انجام دهیم.”

مطلب مرتبط  یوهونگ شرقی پس از یکی در ایالات متحده ، اختراع اختراعی را در سنگاپور بدست می آورد

مهندس ارشد نفت NCA می گوید: “ترکیب منحصر به فرد نانوذرات تصفیه شده با سطح خاص ما با روش کاربردی بسیار موثر Messer ، برای احیای چاه ها و افزایش بازده نفت و گاز بسیار ارزشمند است.” یوسرا احمد.

رابین واتس گفت: “یکی از ویژگی های کلیدی nanoActiv® HnP سادگی در انجام درمان است که اپراتورها از آن بسیار راضی بوده اند.” “ما معتقدیم این فناوری تأثیر قابل توجهی برای تولیدكنندگان نفت و گاز در سراسر جهان خواهد داشت.”

به گفته کارشناسان نفت و گاز مسر ، یک سازند وودفورد اخیر که به خوبی با nanoActiv® HnP تأمین شده و از طریق نیتروژن Messer Americas تأسیس شده است – همچنان با تولید پایدار روزانه گاز 120٪ بیشتر از سطح اولیه تولید روزانه ادامه دارد. یک چاه دیگر در سازند بودا 11600 BOE افزایشی تولید کرده است و چاه با تولید بیش از 3x MCFD گاز در 1000 ~ روز پس از درمان ادامه دارد. بهبودهای تولیدی ارائه شده در تیمارهای nanoActiv® HnP می تواند به اپراتورها گزینه ای مطمئن و مقرون به صرفه برای سایر روشهای تحریک مجدد / بهبود بخشیده و یک راه حل عملی ، اقتصادی مناسب برای بازیابی بهبودیافته در زمینه کامل فراهم کند.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی مواد شیمیایی میدان نفتی تا سال 2027 به 32.18 میلیارد دلار برسد

درباره Messer Americas
مسر یکی از شرکتهای پیشگام تولید گاز در شمال و آمریکای جنوبی. مسر نشان دهنده یك دلار است 3 میلیارد دلار شرکت جهانی با حضور در قاره آمریکا ، اروپا، و آسیا، همراه با Messer Group. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.messer-us.com مراجعه کنید.

درباره nanoActiv®
nanoActiv® راه حلها افزودنیها و روشهای مداخله با بازده بالا هستند – حداکثر میزان تولید هیدروکربن برای خدمات تولید (اصلاح و تعدیل مجدد) و تکمیلهای جدید.

مطلب مرتبط  منبع بار قابل کنترل ("CLR") رهبر بازار Lancium Files پرونده نقض حق ثبت اختراع علیه Layer1

برای اطلاعات بیشتر در مورد nanoActiv® ، مراجعه کنید www.nanoactiv.com.

درباره شرکت نیسان شیمی آمریکا (NCA)
شرکت نیسان شیمی امریکا بخشی از شرکت شیمیایی نیسان است که در سال 1887 به عنوان اولین تولید کننده کود شیمیایی در ژاپن. نیسان شیمی پیشرو در نوآوری های شیمیایی برای بیش از 130 سال ، در حال حاضر محصولاتی را برای صنایع شیمیایی ، زراعی و دارویی تولید می کند و در تولید مواد نانو برای خودرو ، پوشش ها ، الکترونیک و صنایع بازیابی نفت و گاز پیشرو در بازار است.

Nissan Chemical America Corporation تماس با مطبوعات:
ریک مور، رئیس جمهور / مدیر عامل | Paper & String، Inc.
تلفن 541.773.8011 | بی سیم 541.601.8747
[email protected] | paperandstring.com

منبع شرکت نیسان شیمی آمریکا

پاسخی بگذارید