حمل و نقل تجمعی Sungrow به Americas Cross 10 GW

حمل و نقل تجمعی Sungrow به Americas Cross 10 GW

سانفرانسیسکو، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – سانگرو ، پیشروترین تامین کننده جهانی راه حل اینورتر در زمینه انرژی های تجدیدپذیر ، اخیراً اعلام کرد که محموله های تجمعی آن در قاره آمریکا تا پایان سال 2020 با 10 گیگاوات به نقطه قابل توجهی رسیده است ، و موقعیت خود را در کربن زدایی عمیق اقتصاد محلی و نقش آن به عنوان یک بازی بزرگ تغییر دهنده انرژی های تجدیدپذیر در کل منطقه.

روند قابل توجهی که در یک سال چالش برانگیز ساخته شده است

با ادامه روند رشد صعودی در بازارهایی مانند ایالات متحده، برزیل، شیلی، آرژانتین، و مکزیک، سانگرو با تعداد زیادی از EPC ، توزیع کنندگان و مجتمع ها همکاری های گسترده ای را انجام داده است.

“ما 5 GW راه حل اینورتر PV را در آمریکای شمالی در سال 2020 ” هنک وانگ، رئیس Sungrow Americas. وانگ اظهار داشت که این شرکت در مرکز LATAM به نقطه عطف 1 گیگاوات رسیده است شیلی و نقش محوری را در تثبیت کرده است برزیل با دستاوردهای برجسته هم در بازار در مقیاس سودمندی و هم در بخشهای تولیدی توزیع شده.

پروژه های مشهور عرضه شده در سال 2020 شامل پروژه 200 مگاواتی رایت سولار و 400 مگاوات پروژه در سال است برزیل که قرار است در نیمه دوم سال 2021 با راه حل اینورتر مرکزی Sungrow 3.125 MW آنلاین باشد.

مطلب مرتبط  Lancium and MP2 پیشنهاد انرژی منحصر به فرد برای پاسخگویی به تقاضای انرژی برای معادلات با توان بالا و Cryptocurrency

قابل ذکر است ، Sungrow تنها تأمین کننده اینورتر است که توسط BNEF به مدت دو سال “100٪ قابل حمل” رتبه بندی شده است. این شرکت سابقه قوی عملکرد خود را در پروژه هایی که بر عهده دارد نشان می دهد.

گام های عظیمی که به سمت نوآوری ها برداشته شد

این دستاورد گواهی بر موفقیت نوآوری ها است. سانگرو دارای یک گروه ویژه تحقیق و توسعه است که مرزهای نوآوری را پشت سر می گذارد و تولیدات بصری ترین و عملی ترین کل صنعت را توسعه می دهد.

با کاهش تعرفه های ورودی (FiT) ، کاهش قیمت PPA آماده می شود تا هزینه سیستم کمتری را بخواهد. محصولات پیشرفته Sungrow که امسال راه اندازی شده اند شامل یک راه حل اینورتر مرکزی 3.6 مگاواتی در فضای باز هستند که با تقاضای محلی مطابقت دارد زیرا نه تنها LCOE را به حداقل می رساند ، بلکه می تواند به صورت پیش ساخته به گیاهان ذخیره سازی خورشیدی اضافه شود. ورودی برای راه حل های ذخیره سازی همراه DC.

این شرکت همچنین در پاسخ به COVID-19 چندین کمپین بازاریابی منحصر به فرد انجام داد. وی گفت: “یک تغییر گسترده به سمت آنلاین با همه چیز وجود دارد. ما امسال تلاش کردیم تا طیف متنوعی از کانال های بازاریابی را جستجو کنیم تا مشاوره عملی و مثال هایی ارائه دهیم که مشتریان می توانند از آن بهره مند شوند.” هنک وانگ. این شرکت در سه ماهه چهارم سال 2020 ابتکار عمل را برای نمایش آخرین محصولات در نیمه کامیون برای نمایشگاه های جاده ای آغاز کرد و ضمن حفظ فاصله اجتماعی بین همه گیر در 19 شهر آمریکا ، صدها مشتری را به خود جلب کرد.

مطلب مرتبط  بخش خورشیدی چین باید در میان یک هدف خنثی از کربن رشد سریع تری داشته باشد

2021 را به یک موفقیت بزرگ تبدیل کنید

پیش بینی محیط زیست جهانی در حال حرکت در عدم اطمینان کوتاه مدت است ، که به تلاش بیشتر و سیاست حمایتی برای سرعت بهبود در سراسر جهان نیاز دارد. همانطور که گفته شد ، کربن زدایی عمیق صنعت تولید برق در حال جابجایی است.

سانگرو همچنان از ظرفیت رشد بازار جهانی در حمایت از سبک زندگی کم کربن و برنامه اقدام به انرژی پاک در کشورهای مختلف استقبال می کند. “موفقیت به پایداری بستگی دارد. سانگرو پتانسیل بسیار زیادی برای گشودن نوآوری های آینده دارد.” هنک وانگ.

این شرکت اظهار داشت که با ارائه نوآوری های مداوم و قابلیت تحویل قابل اعتماد و تیم جامع تری در سراسر قاره آمریکا ، ارائه صنعت پیشرو ، آماده ارائه بهترین روش ها برای تأمین منافع سهامداران است. خدمات پاسخگو است. این همچنین حرکت نیرومندی را در مسیر افزودن بیشتر برنامه های خورشیدی به علاوه ذخیره سازی نشان می دهد.

مطلب مرتبط  طرح مصوب ایمنی روغن: COVID-19 (Coronavirus)

درباره سانگرو

Sungrow Power Supply Co.، Ltd (“Sungrow”) بانکدارترین مارک اینورتر جهان است که از ژوئن سال 2020 بیش از 120 گیگاوات در سراسر جهان نصب شده است. سانگرو پیشرو در تحقیق و توسعه خورشیدی است اینورترها ، با بزرگترین تیم تحقیق و توسعه اختصاصی در صنعت و سبد محصولات گسترده ای که راه حل های اینورتر PV و سیستم های ذخیره انرژی را برای برنامه های کاربردی ، تجاری و مسکونی و همچنین راه حل های شناور PV شناخته شده در سطح بین المللی ارائه می دهد. محصولات Sungrow با داشتن سابقه 23 ساله قوی در فضای PV ، تأسیسات برق در بیش از 120 کشور را حفظ می کند و بیش از 15 درصد سهم بازار جهانی را حفظ می کند. با مراجعه به سایت www.sungrowpower.com درباره Sungrow بیشتر بیاموزید.

منبع Sungrow Power Supply Co.، Ltd

لینک های مربوطه

www.sungrowpower.com

پاسخی بگذارید