خبرنامه سهامداران سه ماهه چهارم 2020 کادیز و چشم انداز 2021

خبرنامه سهامداران سه ماهه چهارم 2020 کادیز و چشم انداز 2021

لس آنجلس، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – امروز ، Cadiz Inc. (NASDAQ: CDZI) (“کادیز” ، “شرکت”) شماره جدیدی را در وب سایت خود ارسال کرد مجله CDZI، خبرنامه سه ماهه شرکت. آخرین نسخه شامل خلاصه ای از اخبار و رویدادهای شرکت در سه ماهه چهارم سال 2020 ، توضیحات مدیر عامل کادیز است اسکات اسلاتر، و مطالب و تصاویر برجسته پیشرفت فعلی برای پروژه های کشاورزی و آب ما و همچنین چشم انداز برای سال 2021.

مجله فعلی و شماره های قبلی در وب سایت ما در دسترس است: https://www.cadizinc.com/investor-relation/

درباره Cadiz Inc.

شرکت کادیز (NASDAQ: CDZI) در سال 1983 تاسیس شد کالیفرنیا تجارت اختصاص یافته به پروژه های پایدار آب و کشاورزی. ما دارای 70 مایل مربع املاک با منابع آب قابل توجه در جنوب کالیفرنیا و بزرگترین عملیات کشاورزی در است سان برناردینو ، کالیفرنیا، جایی که ما از سال 1980 به طور پایدار کشاورزی می کنیم. ما همچنین با آژانس های عمومی آب برای اجرای پروژه آب کادیز مشارکت داریم ، که به عنوان 10 پروژه زیرساخت برتر نامگذاری شد که طی دو مرحله تأمین آب جدید برای تقریبا 400،000 نفر ایجاد می کند و حداکثر 1 میلیون هکتار فوت آب زیرزمینی جدید را فراهم می کند ظرفیت ذخیره سازی برای منطقه ما با هدایت یک برنامه جامع مدیریت زمین ، ما به دنبال پروژه های پایدار و تمرین مسئولیت مسئولانه منابع زمین ، آب و کشاورزی هستیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.cadizinc.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Grupo Simec S.A.B.de C.V. (NYSE: SIM) یک رویداد مهم (حرکات غیرمعمول)

اظهار نظر به جلو: این نسخه شامل گزاره های آینده نگر است که در معرض خطرات و عدم اطمینان قابل توجهی قرار دارد ، از جمله گزاره های مربوط به عملکرد عملیاتی و مالی آینده شرکت و فعالیت های مالی شرکت. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگرانه ما منطقی است ، اما نمی تواند به صحت چنین انتظاراتی اطمینان دهد. عواملی که می توانند نتایج واقعی یا وقایع را با آنچه در بیانیه های آینده نگر شرکت منعکس می کند متفاوت کنند ، عبارتند از: توانایی شرکت در به حداکثر رساندن ارزش برای منابع آب و زمین کادیز ، توانایی شرکت برای دریافت بودجه جدید در صورت لزوم ، دریافت مجوزهای اضافی برای پروژه آب و سایر عوامل و ملاحظات دقیق در پرونده های کمیسیون اوراق بهادار و بورس شرکت.

مطلب مرتبط  گروه انرژی نوترینو فراتر از تئوری استفاده از انرژی عملی در سراسر جهان است

SOURCE Cadiz Inc.

لینک های مربوطه

http://www.cadizinc.com

پاسخی بگذارید