خدماتی از بیش از 26 ایالت ، D.C. و کانادا برای پشتیبانی از ترمیم برق فعال شده اند

خدماتی از بیش از 26 ایالت ، D.C. و کانادا برای پشتیبانی از ترمیم برق فعال شده اند

رئیس جمهور EEI گفت: “طوفان لورا طوفان بسیار خطرناکی است که با حرکت در خلیج فارس تقویت می شود.” تام کوهن. “شرکت های برقی در مسیر لورا بسیج و آماده هستند. آنها برنامه های واکنش اضطراری خود را فعال کرده و شبکه کمک های متقابل این صنعت ، تجهیزات را در حال آماده سازی هستند ، و تلاش های آماده سازی و پاسخگویی را با مقامات فدرال ، ایالتی و محلی بر اساس شدت و طبیعت مخرب این طوفان می تواند با طولانی شدن وزش باد شدید و شرایط خطرناک و شدید طغیان و افزایش سرعت از بین برود. ایمنی اولویت شماره یک صنعت ما است و خدمه به صورت شبانه روزی کار می کنند تا بتوانند قدرت را در چه زمانی و در کجا امکان پذیر کنند. انجام این کار بی خطر است. “

مطلب مرتبط  برق بیش از 95٪ از مشتریان برق جورجیا تحت تأثیر طوفان زتا قرار گرفت

ترمیم برق یک تلاش تیمی است و هماهنگی قدرتمند صنعت و دولت و همکاری بین بخشی ضروری است. شورای هماهنگی زیر مجموعه برق تحت نظارت مدیرعامل (ESCC) ، وزارت انرژی (DOE) ، وزارت امنیت میهن (DHS) و FEMA به منظور حمایت از آماده سازی و فعالیت های در حال انجام مداوم و حرکت خدمه کمک های مشترک از نزدیک همکاری می کنند.

همه گیر COVID-19 چالش های دیگری را برای واکنش طوفان و احیای انرژی اضطراری ایجاد می کند. در اوایل بیماری همه گیر ، EEI و شرکت های عضو آن از طریق ESCC برای تهیه یک راهنمای منابع کار می کردند تا اطمینان حاصل کنند که فرآیندها و رویه ها برای حفظ سلامت کار و امنیت ما در حین کار برای حفظ استمرار عملیات وجود دارد. از مشتریان خواسته می شود که صبور باشند ، زیرا این مراحل ایمنی اضافی ممکن است برخی از کارهای ترمیم را کند کند.

مطلب مرتبط  مشاوره رسانه ای: بروزرسانی طوفان استوایی Isaias

مرکز طوفان EEI منبعی برای اطلاعات و به روزرسانی در زمان واقعی در مورد آماده سازی طوفان و پیشرفت مرمت است. این همچنین شامل نقشه به مراکز قطع شرکت می باشد. مشتریان می توانند EEI را دنبال کنند توییتر و Facebook برای آخرین به روزرسانی ها

EEI انجمنی است که تمام شرکتهای برقی سرمایه گذار ایالات متحده را نمایندگی می کند. اعضای ما بیش از 220 میلیون آمریکایی برق تأمین می کنند و در 50 ایالت و ایالات متحده فعالیت می کنند منطقه کلمبیا. به طور کلی ، صنعت برق از بیش از 7 میلیون شغل در جوامع مختلف پشتیبانی می کند ایالات متحده. علاوه بر اعضای ایالات متحده ، EEI بیش از 65 شرکت برق بین المللی به عنوان اعضای بین المللی ، و صدها شرکت تأمین کننده صنعت و سازمان های مرتبط به عنوان اعضای وابسته.

مطلب مرتبط  بنیاد انرژی Sempra 500000 دلار به تلاش های امداد طوفان لورا تعهد می کند

منبع انستیتو الکتریک ادیسون

لینک های مربوطه

http://www.eei.org

پاسخی بگذارید