خدمات دولتی روسیه با تکیه بر قدرت OXE دیزل

خدمات دولتی روسیه با تکیه بر قدرت OXE دیزل

استکهلم، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – اولین دسته موتورهای OXE دیزل (10x OXE175) به سرویس نجات روسیه تحویل داده شده است. راه اندازی موتورها در حال حاضر تحت نظارت توزیع کننده OXE Marine AB Dizel Export LLC در حال انجام است.

دسته اول موتورهای قایق OXE175 توسط توزیع کننده OXE Marine AB Dizel Export LLC به سرویس نجات روسیه تحویل داده شده است. عمر طولانی ، قدرت زیاد و مصرف سوخت پایین OXE Diesel ، همراه با مزایای موتورهای قایق ، OXE Diesel را به یک راه حل عالی برای عملیات جستجو و نجات چند منظوره تبدیل کرده است.

پس از راه اندازی ، اولین قایق ها در آبهای قایق خدمت می کنند فدراسیون روسیه. این قایق ها به موتورهای دوقلو OXE175 مجهز می شوند تا ازدیاد کارایی بیشتری داشته باشند و قابلیت مانور داشته باشند.

مطلب مرتبط  شرکت Horizon North Logistics شرکت مشارکت مدولار پشتیبان مدولار را با شهر تورنتو امضا کرد

“این نتیجه عالی همکاری مشترک با سرویس نجات روسیه و کار گروهی انجام شده توسط دیزل صادرات LLC است” ، می گوید دیمیتری نوویکوف، مدیر پروژه ، “دیزل صادرات” LLC.

مزایا و راه حل های فنی ارائه شده توسط OXE Diesel پایه ای برای توسعه روابط و همکاری با سرویس نجات روسیه برای Dizel Export LLC شده است.

ما اعتمادی را که مشتری نسبت به فناوری ابتکاری و منحصر به فرد اعمال شده در OXE Diesel Outboards قائل است ، قدردانی می کنیم. پشتیبانی ارائه شده توسط توزیع کننده روسی ما ، Dizel Export LLC برای آزمون و اعتبار سنجی ، برای تأمین این سفارش بسیار مهم بوده است. تردیدی ندارم که این اولین سفارش از سوی مشتریان دولتی و تجاری روسیه خواهد بود زیرا OXE دیزل همچنان اثبات می کند محصولی است که به طور خاص برای نیازهای این مشتریان طراحی شده است. “، می گوید رالف لوش، CCO در OXE Marine AB.

مطلب مرتبط  ائتلاف Mapistry و California Metals مشارکت برای ایجاد نوآوری را برای اعضای دارای فناوری انطباق با EHS اعلام کرد

ارگان های دولتی مانند گمرک ، گارد ساحلی ، پلیس ، اطفا حریق و غیره همه از ابزارهای ایمن ، کارآمد ، انعطاف پذیر و قابل اطمینان در عملیات دریایی بهره مند می شوند. روی آب ، گزینه های کمی برای قایق های داخلی بنزین وجود داشته است تا سرعت ، دوام و انعطاف پذیری را ترکیب کند.

مشاور مجاز FNCA Sweden AB مشاور مجاز OXE Marine AB (منتشر) است. اطلاعات تماس با FNCA Sweden AB: تلفن. +46 8 528 00 399 ، ایمیل [email protected].

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

مطلب مرتبط  لیبی به توافقاتی با اتحادیه ها در مورد اصلاح قرارداد کار و مزایای بازنشسته می رسد

میرون ماهندرا، مدیر عامل، [email protected]، +46 76 347 59 82

آندرس برگ، رئيس هیئت مدیره، [email protected]، +46 70 358 91 55

OXE Marine AB (publ) (NASDAQ STO: OXE ، OTCQB: CMMCF) پس از چندین سال توسعه ، OXE Diesel ، اولین موتور قایقرانی دیزلی جهان را در بخش پرقدرت ساخته است. راه حل های منحصر به فرد انتقال قدرت موتور به پیشرانه ثبت اختراع این شرکت منجر به تقاضای زیاد موتورهای این شرکت در سراسر جهان شده است.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/oxe-marine-ab/r/ خدمات-دولتی-دولتی-روس-با-اعتماد-بر-مقاومت-دی اکسید-اکس ، c3192849

فایلهای زیر برای دانلود در دسترس هستند:

SOURCE OXE Marine AB

پاسخی بگذارید