خدمات ژنتیکی به بررسی فن آوری های جدید مانند ضد عفونی کننده مه و ماشین آلات ازن به عنوان تقاضا در بیدار COVID-19

خدمات ژنتیکی به بررسی فن آوری های جدید مانند ضد عفونی کننده مه و ماشین آلات ازن به عنوان تقاضا در بیدار COVID-19

DUBLIN، 26 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – ResearchAndMarkets.com مقاله جدیدی را در صنعت خدمات فصلی “خدمات مهم در تقاضای زیاد به عنوان بازگشایی مشاغل” منتشر کرد

با حرکت بیشتر ایالتها به سمت بازگشایی اقتصادهای خود ، افزایش تقاضا برای سرویس های نگهبان برای تمیز کردن فضاهای تجاری که مجدداً بسته می شوند پس از تعطیلی طولانی مدت ، افزایش یافته است. بیماری همه گیر COVID-19 باعث شده است تا مشاغل دوباره در استراتژی های نظافت خود تجدید نظر کنند. بهداشت سطوح بیشتر از اولویت برخوردار شده است و مشاغل به دنبال اجرای رژیم های تمیزکاری روزانه برای اطمینان از تداوم امنیت مشتریان و کارمندان هستند. این امر منجر به تقاضا برای فن آوری های جدید ضد عفونی کننده شده است. برخی از شرکت های خدمات دزدی دریایی در حال کاوش با استفاده از فناوری هایی مانند ضد عفونی مه و مه و استفاده از دستگاه ازن برای از بین بردن ذرات ویروس هستند.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی فولاد برقی CAGR 4.30٪ را در دوره پیش بینی 2019-2028 ثبت کند

این روش ها از مزایای ضد عفونی کردن سخت برای دسترسی به نقاطی هستند که ممکن است هنگام استفاده از پاک کننده های موضعی و همچنین به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض کارمندان نگهبان ، ضد عفونی کنند. برخی از تحلیلگران پیش بینی می کنند که تقاضای بیشتری برای صدور گواهینامه شخص ثالث از شرکت هایی مانند Fitwel یا Well Building برای اطمینان به مشتریان و کارمندان وجود دارد که ساختمان مطابق با استانداردهای پاکیزگی مورد انتظار است.

مطلب مرتبط  بررسی اجمالی بازار انتقال باد دریایی جهانی 2020

برای دیدن مقاله کامل و لیستی از گزارشهای مرتبط با بازار ، به “خدمات مهم در تقاضای زیاد به عنوان بازگشایی مشاغل” مراجعه کنید

درباره ResearchAndMarkets.com
ResearchAndMarkets.com منبع اصلی جهان برای گزارش های تحقیق بین المللی بازار و داده های بازار است. ما آخرین اطلاعات را در مورد بازارهای بین المللی و منطقه ای ، صنایع کلیدی ، شرکتهای برتر ، محصولات جدید و آخرین روندها در اختیار شما قرار می دهیم.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی ورق های اکریلیک از 2.842.39 میلیون دلار در سال 2019 به 4،114.67 میلیون دلار در پایان سال 2025 با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 6.35٪ رشد کند.

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *