خدمات BJ ، LLC و شرکت های وابسته شروع می کنند داوطلبانه فصل 11 روند

خدمات BJ ، LLC و شرکت های وابسته شروع می کنند داوطلبانه فصل 11 روند

تامبل ، تگزاس، 20 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – BJ Services، LLC ، (بصورت جمعی با برخی از وابستگان آن ، “BJ Services” یا “شرکت”) ، پیشرو در ارائه خدمات شکن و هیدرولیک هیدرولیک به شرکت های بالادستی نفت و گاز که در زمینه اکتشاف و تولید مشغول فعالیت هستند (E&P) منابع نفتی و گازی طبیعی آمریکای شمالی ، امروز اعلام کرد که داوطلبانه درخواستهای خود را تحت فصل 11 قانون ورشکستگی ایالات متحده ثبت کرده است. ایالات متحده دادگاه ورشکستگی منطقه جنوبی کشور تگزاس (دادگاه”). در ارتباط با فرآیند فصل 11 ، این شرکت قصد دارد دارایی های خود را بفروشد ، و درمورد پیشنهادات مربوط به تجارت سیمان سازی و بخش هایی از تجارت شکستگی ، با داوطلبان در حال گفتگوهای فعال است. این شرکت معتقد است که اتمام موفقیت آمیز این فروش ها باعث کاهش تعداد مشاغل تحت تأثیر این فرآیند خواهد شد.

وی ادامه داد: این صنعت همچنان با عدم قطعیت بی سابقه ناشی از بازارهای بی ثبات کالاها و کاهش قابل توجه تقاضا به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 روبرو است. ساختار سرمایه. پس از اتمام هرگونه گزینه جایگزین برای پرداختن به این موضوعات و بهبود نقدینگی ، تصمیم بسیار دشواری را برای پیشبرد فرایند فصل 11 گرفته ایم. ” وارن زملاک، رئیس جمهور و مدیر ارشد خدمات BJ خدمات. وی گفت: “هیئت مدیره ما و کل تیم مدیریتی طی چند هفته گذشته با جدیت تلاش کردند تا از این نتیجه جلوگیری کنند. با بیان این مطلب ، ما خوشحالیم که با داوطلبان علاقه مند مشاغل سیمان کاری خود و برای بخش های خاصی از شکستگی ما در گفتگو هستیم. کسب و کار و فناوری.”

مطلب مرتبط  Peabody به توافق نامه پشتیبانی با برخی طلبکاران در زمینه تسویه حساب میثاق مالی ، تمدید سررسید بدهی و پیشنهاد تبادل اسکناس رسید

شرکت در حال تهیه طرحی با ذینفعان خود برای به حداقل رساندن اختلال در فعالیت فعلی مشتری تا آنجا که ممکن است باشد و برای بحث در مورد گزینه های موجود در دسترس مشتری خواهد بود. این شرکت با وام دهندگان خود برای تهیه نقدینگی برای تأمین بودجه فروش و خنثی سازی از طریق فرآیند فصل 11 همکاری می کند.

آقای زمكك اضافه كرد: “من می خواهم كه بخاطر تعهد خستگی ناپذیر خود به این شرکت و به مشتریان ، تأمین کنندگان و سایر شرکای تجاری ما برای حمایت مستمر خود در این ایام دشوار ، قدردانی صمیمانه خود را به کارمندان خود ابراز نمایم.” “من می خواهم به شرکای تجاری خود اطمینان دهم که تیم ما مانند همیشه به کار با ذینفعان ما متمرکز شده است تا نقدینگی کافی را برای تکمیل همه فعالیت های مشتری با خیال راحت و مطابق با کلیه قوانین و مقررات قابل اجرا فراهم کند.”

مطلب مرتبط  بزرگترین ایستگاه راه آهن آسیا از محصولات خورشیدی با بازده بالا در یینگلی استفاده می کند

خدمات BJ در حال تشکیل چندین حكم مرسوم “روز اول” با دادگاه است كه قصد دارند از تلاشهای این شركت در طی پرونده های فصل 11 حمایت كنند. از جمله اینها ، تلاش برای ادامه دادن دستمزد ، حقوق و مزایا برای آن دسته از کارمندان است که در این دوره به کار خود ادامه می دهند.

علاوه بر عملیات خود در ایالات متحده، BJ Services در اکثر حوضه های اصلی در سراسر کانادا حضور دارد یا فعالیت می کند. بر این اساس ، همراه با تشکیل پرونده یازدهم ، شرکت های وابسته به کانادا BJ Services پرونده های تحت حمایت را تحت قانون تنظیم طلبکاران شرکت ها (CCAA) تشکیل می دهند. کانادا برای تسهیل یک باد خاموش منظم از این عملیات.

مطلب مرتبط  مورای متالورژی زغال سنگ هولدینگ ، LLC با موفقیت فروش معاملات فروش مورد نگرانی را انجام می دهد

پرونده های دادگاه و سایر اطلاعات مربوط به این پرونده ها در وب سایت اداره شده توسط نمایندگان ادعای شرکت ، Donlin ، Recano & Company ، به آدرس www.donlinrecano.com/bjs موجود است.

Kirkland & Ellis LLP به عنوان مشاور حقوقی خدمات BJ فعالیت می کند. PJT Partners بعنوان بانکدار سرمایه گذاری و مشاور مالی شرکت عمل کرده است. گروه مشاوره Ankura ، LLC به عنوان مشاور تجدید ساختار در شرکت فعالیت می کند. شرکت سیمونز به عنوان مشاور در فروش مشاغل سیمانی فعالیت می کند.

درباره خدمات BJ، LLC
BJ Services ارائه دهنده پیشرو در زمینه شکستگی و هیدرولیک هیدرولیک به شرکت های بالادستی نفت و گاز است که در زمینه اکتشاف و تولید منابع نفت و گاز طبیعی آمریکای شمالی مشغول فعالیت هستند. بر اساس تامبل ، تگزاس، BJ در هر حوضه اصلی در سراسر ایالات متحده و کانادا.

تماس با رسانه
مارك آلكورن
(281) 652-5551
[email protected]

SOURCE BJ خدمات

پاسخی بگذارید