خدمه دوک انرژی پس از طوفان بزرگ ، قدرت را در کارولیناس بازیابی می کنند

خدمه دوک انرژی پس از طوفان بزرگ ، قدرت را در کارولیناس بازیابی می کنند

CHARLOTTE ، N.C.، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – رعد و برق شدید و وزش باد شدید همراه با باد شدید است کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی یک شبه یکشنبه تا دوشنبه صبح ، سرویس مختل بیش از 500000 مشتری. ساعت 9:14 صبح دوشنبه در اوج طوفان بیش از 325000 مشتری بدون نیرو بودند.

خدمه دوک انرژی نیرو را به 368،000 از بیش از 500000 مشتری تحت تأثیر قرار داده اند.

همانطور که از 4 پ.م. امروز ، 132،000 مشتری بدون برق باقی مانده اند – 92،000 در کارولینای شمالی و 40،000 در کارولینای جنوبی.

مناطق سخت ترین مناطق شامل کارولینای شمالی غربی، در آنجا که باران های شدید و سرسره های گل به این خسارت ها کمک کرده است ، و Upstate کارولینای جنوبی که یک گردباد تأیید شده بود که به درونش لمس کرده است شهرستان اوکون.

خدمه دوک انرژی به ارزیابی آسیب ها و تعمیرات در صورت امکان ادامه می دهند. ارزیابی خسارت بخش مهمی از ترمیم کلی است زیرا کمک می کند تا شرکت در کجا کارگران ، تجهیزات و سایر منابع خود را مستقر کند.

اطلاعات اضافی در مورد تلاش های تعمیر – از جمله زمان تخمین زده شده برای ترمیم یک بار مشخص شده – حداکثر بعد از آن در نقشه قطع انرژی دوک انرژی در دسترس خواهد بود 8 پ.م. امشب در Duke-energy.com/outages/current-outages.

مشتریانی که برای هشدارهای متنی Duke Energy ثبت نام کرده اند ، پس از تعیین زمان ترمیم تخمینی برای مکانشان ، متنی را دریافت می کنند.

با خیال راحت بازیابی قدرت در دستورالعمل های COVID-19

دوک انرژی همچنان به اقدامات محافظتی مربوط به کروناویروس برای خدمه خط برق و خدمه درخت پایبند است و از مشتریان می خواهد که فاصله اجتماعی را حفظ کنند. از نزدیک شدن به خدمه دوک انرژی در این زمینه یا ورود به منطقه کار خود در هنگام بازگرداندن نیرو خودداری کنید. اگر لازم است با کسی صحبت کنید ، به شما توصیه می شود که کارمندان حداقل شش پا از جدایی خود را حفظ کنند.

مطلب مرتبط  جورجیا نیرو برای ادامه هفته دوم طوفانهای شدید احتمالی همزمان با ادامه بیماری همه گیر COVID-19 آماده شده است

برخی از اقدامات تحریک آمیز این شرکت برای کاهش انتشار COVID-19 ممکن است بر توانایی جابجایی خدمه – در سراسر ایالت و خارج از ایالت – تأثیر بگذارد و مسکن یک شبه فراهم کند. تمام خدمه ورودی پروتکل های غربالگری شامل پرسشنامه های سلامت ، گزارش فعالانه از قرار گرفتن در معرض احتمالات ، حذف کار و انزوا را دنبال می کنند.

یادآورهای ایمنی مهم

این شرکت یادآوری های زیر را به مشتریان ارائه می دهد:

  • اگر یک خط برق افتاده را مشاهده می کنید ، فرض کنید که انرژی دارد و دور بمانید. خطوط نزولی را بلافاصله به دوک انرژی گزارش دهید. برای نمایش ویدئویی اینجا کلیک کنید و درباره ایمنی پیرامون خطوط برق اطلاعات بیشتری کسب کنید.
  • هرگز ژنراتور را در داخل خانه نبرید. ژنراتورها باید فقط در بیرون از منزل و فقط در مناطق با تهویه مناسب اداره شوند. دستورالعمل سازنده باید رعایت شود.
  • به سفارشات در خانه بمانید و به خدمه کمک کنید با حمایت از دستورالعمل های مسافت اجتماعی هنگام کار ، از حواس پرتی خودداری کنند. در صورت لزوم ترك خانه ، در صورت مشاهده خدمه ابزار یا سایر پاسخ دهندگان اول كه در امتداد جاده ها مشغول كار هستند ، می بایست بیش از حد كند یا كند شود.
مطلب مرتبط  13.7 میلیارد دلار صنعت مواد جوشکاری در سراسر جهان تا سال 2027

نکاتی برای محافظت از مواد غذایی یخچال در هنگام قطع برق

برای مشتریانی که فاقد برق هستند و یخچال و فریزر خود را به عنوان بخشی از برنامه های اقامت در خانه خود پر کرده اند ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) نکات زیر را توصیه می کند:

  • درب های یخچال و فریزر را تا حد ممکن بسته نگه دارید تا دمای سرما حفظ شود.
  • یخچال و فریزر می تواند در صورت عدم استفاده از غذا حدود 4 ساعت سرما بخورد. اگر برق بیش از 4 ساعت خاموش شد ، برای سرد نگه داشتن مواد غذایی در یخچال از کولر استفاده کنید.
  • در صورت بسته بودن درب ، یک فریزر کامل دما را به مدت تقریبی 48 ساعت (اگر 24 ساعت کامل باشد 24 ساعت نگه می دارد).

FDA نکات اضافی را برای استفاده و نگهداری مناسب از مواد غذایی قبل ، حین و بعد از قطع برق در www.fda.gov/food/buy-store-serve-safe-food/food-and-water-safety-during-power- ارائه می دهد. خاموشی و سیل

گزارش خاموشی

مشتریانی که هنگام طوفان دچار خاموشی می شوند می توانند آنرا گزارش دهند:

  • بازدید Duke-energy.com در رایانه رومیزی یا دستگاه تلفن همراه
  • ارسال پیامک به OUT به 57801 (هزینه استاندارد برای متن و داده ممکن است اعمال شود)
  • فراخوانی سیستم خودکار گزارش گیری از قطع برق با شماره 800-769-3766 برای مشتریان Duke Energy Carolinas و 800-419-6356 برای مشتریان Duke Energy Progress

برای به روزرسانی های طوفان یا ترمیم انرژی ، دوک انرژی را دنبال کنید توییتر و فیس بوک

دوک انرژی

دوک انرژی (NYSE: DUK) ، یک شرکت Fortune 150 که مقر آن در آن است شارلوت ، N.C.، یکی از بزرگترین شرکت های نگهدارنده انرژی در ایالات متحده است که 30،000 نفر را در خود جای داده و ظرفیت تولید الکتریکی 51،000 مگاوات را از طریق برنامه های تنظیم شده خود و 3000 مگاوات از طریق واحد تجدید پذیر انرژی تجدید پذیر انرژی خود دارد.

مطلب مرتبط  خدمه جورجیا پاور آماده پاسخگویی به طوفان لورا هستند

دوک انرژی در حال تغییر تجربه مشتریان خود ، مدرن سازی شبکه انرژی ، تولید انرژی پاکتر و گسترش زیرساخت های گاز طبیعی برای ایجاد آینده انرژی باهوش تر برای مردم و جوامع در آن است. خدمات تنظیم شده واحد برق و زیرساخت تقریباً 7،7 میلیون مشتری برق خرده فروشی در شش ایالت را خدمت می کنند – کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، فلوریدا، ایندیانا، اوهایو و کنتاکی. واحد خدمات و زیرساخت های گاز در 5 ایالت گاز طبیعی را به بیش از 1.6 میلیون مشتری توزیع می کند – کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تنسی، اوهایو و کنتاکی. واحد انرژی های تجدید پذیر دوک ، تاسیسات تولید باد و خورشیدی را در سراسر ایالات متحده و همچنین پروژه های ذخیره انرژی و میکروگرید فعالیت می کند.

دوک انرژی در فهرست “تحسین برانگیزترین شرکتهای جهان” در سال 2019 و لیست Forbes 2019 “بهترین کارفرمایان آمریکا” در فورچون معرفی شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، می توانید در Duke-energy.com استفاده کنید. مرکز اخبار دوک انرژی شامل انتشار اخبار ، برگه اطلاعات ، عکس ها ، فیلم ها و سایر مطالب است. نورپردازی دوک انرژی شامل داستانهایی در مورد مردم ، نوآوری ها ، موضوعات جامعه و موضوعات زیست محیطی است. دوک انرژی را دنبال کنید توییتر، LinkedIn ، Instagram و Facebook.

24-ساعت: 800.559.3853

منبع انرژی دوک

پاسخی بگذارید