خدمه Entergy در حال ارزیابی خسارت ، بازیابی قدرت پس از طوفان دلتا

خدمه Entergy در حال ارزیابی خسارت ، بازیابی قدرت پس از طوفان دلتا

نیواورلان، 10 اکتبر 2020 / PRNewswire / – پس از ورود طوفان دلتا به بعد از ظهر جمعه در نزدیکی کریول ، لوئیزیانا، به عنوان یک توفان دسته 2. این سیستم آسیب گسترده ای به سیستم الکتریکی Entergy وارد کرد و باعث خرابی برق مشتریان شد آرکانزاس، لوئیزیانا، می سی سی پی و تگزاس.

از امروز صبح ، 495000 قطعی برق در سرتاسر مناطق خدماتی Entergy جمع شده است. در حالی که تلاش های ترمیم پشت دلتا آغاز شده است ، با ادامه حرکت دلتا به سمت شمال ، قطعی های دیگری نیز اتفاق می افتد می سی سی پی. Delta هنگام فرود در امتداد ساحل خلیج فارس ، طوفان ، باران شدید و وزش باد بیش از 100 مایل در ساعت را به همراه داشت.

“تیم های ارزیابی خسارت ما در حال تعیین تأثیر کلی بر زیرساخت های Entergy هستند در حالی که تیم طوفان ما همچنان به بازیابی برق در جایی که برای انجام آن ایمن باشد ادامه می دهد. تمرکز امروز ما این است که خدمات الکتریکی را به زیرساخت های مهم برگردانیم و بیشترین تعداد مشتری سریعترین ، “گفت الی ویامونتس، معاون رئيس جمهور در توزيع نرم افزار Entergy. “ما از مشتریان خود می خواهیم كه در تلاش برای بهبودی ایمن ، لطفاً با ما و سایر پاسخ دهندگان صبور باشند. گرچه هر طوفانی كه از آن عبور می كنیم منحصر به فرد است ، ما قبلاً این مسئله را پشت سر گذاشته ایم و با هم بازیابی Delta را خواهیم داشت. “

مطلب مرتبط  خدماتی از بیش از 26 ایالت ، D.C. و کانادا برای پشتیبانی از ترمیم برق فعال شده اند

Entergy در حال افزودن پرسنل به تیم مرمت بیش از 11000 نفر است که در حال رفتن به مناطق آسیب دیده هستند. ما به همکاری نزدیک با سایر خدمات و کارمندان قراردادی ادامه می دهیم تا خدمه خدمات اضافی خارج از کشور برای کمک سریع به بازگرداندن خدمات ارائه دهیم. این شرکت از یک طرح متدی برای بازگرداندن نیرو پیروی می کند که در طوفان های گذشته اثبات شده است. نخست ، خدمه بر بازگرداندن نیرو به زیرساختهای مهم جامعه و خدمات ضروری مانند بیمارستانها ، تصفیه خانه های آب ، پلیس و ایستگاه های آتش نشانی و سیستم های ارتباطی متمرکز هستند. سپس منابعی برای کارگردانی هدایت می شوند که با اطمینان بیشتر بیشترین تعداد مشتری را در اسرع وقت بازیابی کنند.

زمان بلافاصله پس از طوفان خطرناک ترین است. ممکن است خطراتي مانند خطوط برق مستقيم در زير آوار پنهان شود. برای ایمنی خود ، لطفا از خطوط برق و تجهیزات پایین آمده خودداری کنید. Entergy از مشتریان می خواهد خیابانها را برای وسایل نقلیه اضطراری محلی و کارگران با شروع تعمیر و بازسازی قسمتهای سیستم الکتریکی ، باز نگه دارند. علاوه بر این ، خدمه به تمرین فاصله اجتماعی ادامه می دهند و Entergy از مشتریان می خواهد که همین کار را انجام دهند. برای ایمنی خدمه و همه افراد درگیر ، لطفاً از مناطق کار دور باشید.

مطلب مرتبط  "دانلود رایگان محرمانه Spenser (2020) - maximedia را تماشا کنید

مطلع باشید

Entergy مشتریان را در کل پاسخ شرکت مطلع خواهد کرد. در اینجا نحوه دستیابی مشتری به اطلاعات وجود دارد:

  • برنامه Entergy را در entergyapp.com دانلود کنید. مشتریان می توانند از این برنامه برای گزارش خاموشی یا بررسی وضعیت برق در خانه یا محل کار خود استفاده کنند.
  • وب سایت Enter Out’s View Outages شامل نقشه هایی است که محل وقفه ها را نشان می دهد و در مورد پیشرفت ترمیم اطلاعاتی را ارائه می دهد.
  • با ارسال پیام کوتاه به شماره 36778 برای پیام های متنی ثبت نام کنید و شماره حساب و کد پستی خود را در دسترس داشته باشید. الگوی ثبت نام شامل فضاهای زیر است: REG (شماره حساب) (کد پستی). پس از ثبت نام ، شماره OUT را به شماره 36778 ارسال کنید تا خبر خاموشی را گزارش دهید. همچنین می توانید بصورت آنلاین به عنوان مهمان خبر از خاموشی دهید.
  • وب سایت Entergy Storm Center دارای اطلاعات ایمنی ، آماده سازی و ترمیم طوفان است که در طول روز به روز می شود.
  • Operation: Storm Ready Guide یک راهنمای دانلود رایگان است که به مشتریان کمک می کند تا برای شرایط اضطراری هوا برنامه ریزی و آماده شوند.
مطلب مرتبط  Venture Global LNG تأثیر حداقل طوفان لورا را در LNG Passas Calcasieu گزارش می دهد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

رسانه های اجتماعی نقش مهمی در اطلاع رسانی به مشتریان دارند و شرکت ها اولویت بالایی را برای به روزرسانی کانال های رسانه های اجتماعی خود در طول یک رویداد قائل هستند. مشتریان می توانند Entergy را در فیس بوک دنبال کنند و توییتر.

شرکت Entergy یک شرکت انرژی یکپارچه است که عمدتا در زمینه تولید برق و توزیع خرده فروشی فعالیت می کند. Entergy دارای نیروگاههایی با تقریباً 30،000 مگاوات ظرفیت تولید برق ، از جمله 8000 مگاوات انرژی هسته ای است. Entergy برق را به 2.9 میلیون مشتری در سال تحویل می دهد آرکانزاس، لوئیزیانا، می سی سی پی و تگزاس. Entergy درآمد سالانه دارد 11 میلیارد دلار و تقریباً 13،600 کارمند.

شرکت Entergy

لینک های مربوطه

http://www.entergy.com

پاسخی بگذارید