خدمه FirstEnergy Utility برای کمک به طوفان سالی در زمینه احیای نیرو در آلاباما بسیج می شوند

خدمه FirstEnergy Utility برای کمک به طوفان سالی در زمینه احیای نیرو در آلاباما بسیج می شوند

AKRON ، اوهایو، 18 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت های خدمات FirstEnergy (NYSE: FE) 190 کارگر و پرسنل پشتیبانی را به موبایل ، آلاباما، برای کمک به Alabama Power در تلاش برای بازسازی پس از طوفان سالی. خدمه شروع به عزیمت کردند آلاباما پنجشنبه ، با همه انتظار می رود که صبح شنبه کار خود را آغاز کنند.

طوفان سالی روز چهارشنبه در سواحل خلیج فارس به عنوان طوفانی با رده 2 ، با وزش باد پایدار 100 مایل در ساعت ، فرود آمد. باران شدید همچنین در بسیاری از مناطق ، با بستن جاده ها و پل ها یا صعب العبور ، باعث جاری شدن سیل شده است.

این تلاش پشتیبانی ، سنت دیرینه FirstEnergy در کمک به سایر شرکت های برق در هنگام قطع برق در مقیاس بزرگ را ادامه می دهد. خدمه FirstEnergy به تازگی پس از ارائه کمک به بازگرداندن نیرو به تاسیسات در کشور ، به خانه بازگشتند تگزاس و لوئیزیانا به دنبال طوفان لورا در اواخر ماه اوت.

مطلب مرتبط  استان کوهستان به روزرسانی های اکتشافی را در Gahcho Kué و Kennady North ارائه می دهد

نه برنامه از خدمات FirstEnergy بخشی از این خدمات هستند آلاباما تلاش برای کمک متقابل ، که شامل خدمه ای از اوهایو ادیسون و تولدو ادیسون در اوهایو؛ Penelec ، West Penn Power ، Penn Power و Met-Ed در پنسیلوانیا؛ دوشنبه قدرت در ویرجینیای غربی؛ پوتوماک ادیسون در ویرجینیای غربی و مریلند؛ و برق و نور جرسی مرکزی (JCP & L) در نیوجرسی. پرسنل پشتیبانی دفاتر سازمانی FirstEnergy نیز در گروه شرکت گنجانده شده اند.

“کارمندان FirstEnergy متعهد به کمک به اقدامات ترمیم در هستند آلاباما به عنوان راهی برای بازگشت لطف به آلاباما خدماتی که در ماه اوت زمانی که ما به کمک نیاز داشتیم ، کمک کردند نیوجرسی پس از طوفان گرمسیری ایسیا ، “گفت جان اسکوری، معاون رئيس جمهور از خدمات نرم افزار FirstEnergy. “اگرچه انتظار نمی رود که بقایای طوفان سالی بر هر منطقه خدمات FirstEnergy تأثیر بگذارد ، ما شرایط را به دقت ارزیابی کرده ایم و اطمینان داریم که پرسنلی را در اختیار داریم که بتواند عملیات قابل اعتماد را برای مشتریان خود انجام دهد.”

مطلب مرتبط  CIIE ثبت نام غرفه داران را برای سال 2021 آغاز می کند

FirstEnergy عضو چندین گروه برق متقابل برق است که به طور مشترک برای برقراری مجدد خدمات به مشتریان در صورت بروز یک بلایای طبیعی باعث قطع برق گسترده می شوند. کمک متقابل به شرکت های بزرگ امکان می دهد منابع خود را جمع کنند تا به شما کمک کنند سریعتر برق را به مشتریان برگردانند. در ماه آگوست ، بیش از 8000 پرسنل تاسیساتی از 17 ایالت ، از جمله خدمه Alabama Power ، به بازگرداندن تقریباً 788،000 مشتری JCP & L به دنبال طوفان گرمسیری ایسیا کمک کردند. در گذشته ، FirstEnergy و کارمندان آن توسط موسسه ادیسون الکتریک (EEI) با “جایزه کمک اضطراری” به دلیل کمک متقابل که این شرکت در طوفان های زمستان و تابستان ارائه داده است ، مورد تقدیر قرار گرفته اند.

مطلب مرتبط  مشاوره رسانه ای: بروزرسانی ایسایاس طوفان استوایی

FirstEnergy به ایمنی ، قابلیت اطمینان و تعالی عملیاتی اختصاص یافته است. 10 شرکت توزیع برق این کشور یکی از بزرگترین سیستم های الکتریکی متعلق به سرمایه گذاران کشور را تشکیل می دهد که به مشتریان در این کشور خدمات ارائه می دهد اوهایو، پنسیلوانیا، نیوجرسی، ویرجینیای غربی، مریلند و نیویورک. زیرمجموعه های انتقال این شرکت تقریباً 24500 مایل خط انتقال را که مناطق غرب میانه و میانه آتلانتیک را به هم متصل می کند ، کار می کنند. FirstEnergy را بصورت آنلاین در www.firstenergycorp.com و در توییتر دنبال کنید FirstEnergyCorp.

SOURCE FirstEnergy Corp.

لینک های مربوطه

http://www.firstenergycorp.com

پاسخی بگذارید