خدمه FirstEnergy Utility برای کمک به طوفان لورا تلاشهای بازیابی نیرو در تگزاس

خدمه FirstEnergy Utility برای کمک به طوفان لورا تلاشهای بازیابی نیرو در تگزاس

AKRON ، اوهایو، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – به عنوان بخشی از سنت دیرینه خود برای کمک به دیگر شرکت های برقی در قطع برق در مقیاس بزرگ ، شرکت های برق FirstEnergy Corp. (NYSE: FE) بیش از 525 کارگر خط ، خدمه جنگلداری و پرسنل پشتیبانی را به آنها اعزام کرده اند. باومونت ، تگزاس، برای کمک به Entergy در اقدامات ترمیم پس از طوفان لورا. خدمه شروع به ترک کردند تگزاس صبح چهارشنبه ، با انتظار می رود همه اوایل اوایل جمعه برسد.

پیش بینی های فعلی طوفان لورا را به زمین می اندازد تگزاس و لوئیزیانا این شب پیش بینی می شود طوفان رده 4 باد شدید شدید ، طوفان طوفان و طغیان فلاش را در امتداد سواحل شمال غربی خلیج فارس به ارمغان آورد. پس از طی شدن طوفان ، پرسنل هنگام آسیب دیدن به مناطق آسیب دیده اعزام می شوند.

مطلب مرتبط  بازار روان کننده ها تا سال 2025 ارزش 182.6 میلیارد دلار را دارند

هشت مورد از خدمات FirstEnergy بخشی از تلاش های کمک متقابل است ، که شامل خدمه های شرکت Illumising و Toledo Edison در اوهایو؛ Penelec ، West Penn Power و Met-Ed در پنسیلوانیا؛ دوشنبه قدرت ویرجینیای غربی؛ Potomac Edison در ویرجینیای غربی و مریلند؛ و نیروگاه و نور مرکزی جرسی (JCP & L) در نیوجرسی. پرسنل پشتیبانی دفاتر شرکتی FirstEnergy نیز در شركت شركت قرار می گیرند.

“کارمندان FirstEnergy متعهد هستند به آنچه که احتمالاً تلاش گسترده ای برای ترمیم انرژی است ، کمک کنند تگزاسگفت: ” جان اسکوریمعاون رئيس جمهور از عملیات ابزار برای FirstEnergy. “در حالی که پیش بینی نمی شود که طوفان لورا در مناطق مختلف خدمات FirstEnergy تأثیر بگذارد ، ما شرایط را با دقت ارزیابی کرده ایم و اطمینان داریم که پرسنل را در اختیار داریم تا عملیات قابل اطمینان را برای مشتریان خود حفظ کنند.”

مطلب مرتبط  منبع بار قابل کنترل ("CLR") رهبر بازار Lancium Files پرونده نقض حق ثبت اختراع علیه Layer1

FirstEnergy عضو چندین گروه برقی متقابل ابزار برقی است که برای بازگرداندن خدمات به مشتریان هنگامی که یک فاجعه طبیعی باعث قطع برق در مقیاس بزرگ می شود ، با همکاری همکاری می کنند. مساعدت متقابل به ابزارهای تجاری امکان می دهد منابع خود را برای کمک به بازیابی سریعتر مشتریان به مشتری کمک کنند. در اوایل ماه جاری ، بیش از 8000 پرسنل خدمات 17 کشور ، از جمله خدمه شرکت Entergy ، به بازگرداندن نیرو به تقریباً 788،000 مشتری JCP & L کمک کردند پس از طوفان گرمسیری Isaias. در گذشته ، FirstEnergy و کارمندان آن توسط موسسه برقی ادیسون (EEI) با “جایزه کمک های اضطراری” خود به خاطر کمک متقابل این شرکت در طول طوفان های زمستانی و تابستانی مورد تقدیر قرار گرفتند.

مطلب مرتبط  منابع EOG برای ارائه در همایش های آینده

FirstEnergy به ایمنی ، قابلیت اطمینان و تعالی عملیاتی اختصاص داده شده است. 10 شرکت توزیع برق این کشور یکی از بزرگترین سیستمهای برقی سرمایه گذار کشور را تشکیل می دهد و به مشتریان خود خدمت می کند اوهایو، پنسیلوانیا، نیوجرسی، ویرجینیای غربی، مریلند و نیویورک. شرکتهای تابعه انتقال شرکت تقریباً 24 هزار و 500 مایل خط انتقال دارند که مناطق میانه غربی و میانه اقیانوس اطلس را به هم وصل می کنند. FirstEnergy آنلاین را در www.firstenergycorp.com و توییتر دنبال کنید FirstEnergyCorp.

SOURCE FirstEnergy Corp.

لینک های مربوطه

http://www.firstenergycorp.com

پاسخی بگذارید