خرس بزرگ تصویب نهایی دادگاه از طرح ترتیب

خرس بزرگ تصویب نهایی دادگاه از طرح ترتیب

TSX-V: GBR

VANCOUVER، 28 آوریل 2020 / PRNewswire / – منابع خرس بزرگ (TSX-V: GBR) (“”شرکت” یا “خرس بزرگ“) خوشحالم از اعلام اینکه حکم نهایی را از دیوان عالی کشور بدست آورده است بریتیش کلمبیا مورخ 28 آوریل 2020 برای اجرای برنامه ترتیب قبلی اعلام شده شرکت (“معامله“) برای سازماندهی مجدد مشاغل خود ، از جمله چرخش شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، Great Bear Royalties Corp. (“حق امتیاز پارسی“). اساساً کلیه شرایط و ضوابط معامله رعایت شده است ، از جمله تأیید سهامدار معامله در 23 آوریل 2020.

مطابق معامله ، صاحبان سهام مشترک خرس بزرگ در 4 مه سال 2020 دریافت خواهید کرد: (من) یک سهم مشترک جدید خرس بزرگ برای هر سهم مشترک خرس بزرگ که در روز قبل از تاریخ مؤثر معامله برگزار شد. و (ب) یک چهارم از سهام Royalties Corp برای هر سهم مشترک خرس بزرگ که در روز قبل از تاریخ مؤثر معامله برگزار شد. گزینه ها و ضمانت های برجسته خرس بزرگ مطابق با شرایط برنامه تنظیم همانطور که در جزئیات بیشتر در بخشنامه اطلاعات مدیریت شرکت ذکر شده است تنظیم می شود. 16 مارس 2020 (“”گرد“). سهام مشترک موجود خرس بزرگ انتظار می رود که در بورس سرمایه گذاری TSX حذف شود” “TSX-V“) در مورد نزدیک شدن مشاغل در 4 مه سال 2020. سهام جدید جدید خرس بزرگ پیش بینی می شود معاملات در TSX-V در آغاز بازار شروع شود 5 مه سال 2020. سهام Great Bear Royalties در بورس اوراق بهادار عمومی ثبت نمی شود بلکه به عنوان صادرکننده گزارش فعالیت می کند.

مطلب مرتبط  بازارهای جهانی Phacoemulsification ، 2020-2027 - ارزیابی فرصت 385 میلیون دلاری توسط محصول و منطقه

تکمیل این ترتیبات منوط به تصویب نهایی TSX-V است. پیش بینی می شود تاریخ مؤثر معامله تا 5 می 2020 باشد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به بخشنامه مراجعه کنید که تحت نمایه شرکت در SEDAR در www.sedar.com موجود است.

درباره خرس بزرگ

خرس بزرگ یک شرکت اکتشاف طلای با سرمایه بودجه است که توسط یک تیم با سابقه موفقیت در اکتشاف مواد معدنی اداره می شود. خرس بزرگ در پربار متمرکز است دریاچه سرخ منطقه طلا در شمال غربی انتاریو، که در آن شرکت کنترل بیش از 300 کیلومتر است2 تصرفات بسیار آینده نگر در 4 پروژه: پرچمدار پروژه دیکسی (100٪ متعلق به آن) ، دارایی پاکواش (با سود 100٪) ، دارایی ددی (درآمد 100٪ سود) و ملک سودل (سود 100٪ سود ) ، همه آنها در تمام طول سال از طریق جاده های موجود قابل دسترسی هستند.

در قسمت تخته

مطلب مرتبط  Zoomlion نخستین جرثقیل کامیون برقی در جهان را تولید می کند و در صنعت حفاظت از ماشین آلات از ساخت و ساز حفاظت از محیط زیست پیشرو است

“کریس تیلور”

کریس تیلوررئیس جمهور و مدیر عامل

یادداشتهای احتیاطی و اظهارات پیشرو

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم آن (مانند این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کفایت یا صحت این نسخه را نمی پذیرند.

این سند حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای مقررات مربوط به اوراق بهادار است. استفاده از کلمات “اراده” ، “انتظار می رود” و عبارات مشابه برای شناسایی جملات آینده نگر انجام می شود. اظهارات و اطلاعات پیش رو ، شامل اظهارات مربوط به زمان بندی ، ساختار و تکمیل معامله می شوند اما محدود نمی شوند. و لیست و حذف لیست سهام مشترک خرس بزرگ.

گفته های پیشرو ، منعکس کننده اعتقادات ، انتظارات و فرضیات فعلی مدیریت است و براساس اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس مدیریت ، تجربه تاریخی مدیریت ، درک روند و شرایط فعلی تجارت ، تحولات آینده مورد انتظار و سایر عواملی است که مدیریت مناسب می داند. خرس بزرگ فرضیه های خاصی را در رابطه با ، از جمله دیگر ، پیش بینی معاملات معامله انجام داده است. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به اظهارات آینده نگرانه اعتماد ندارند ، زیرا نمی توان اطمینان داشت كه شرایط آینده ، نتایج یا نتایج پیش بینی شده یا دلالت برآمده از چنین بیانیه های آینده نگر اتفاق خواهد افتاد یا این برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی را كه آینده به آنها منتقل می شود. اظهارات مبتنی بر این اتفاق می افتد.

مطلب مرتبط  Bruin E&P Partners، LLC اطلاعیه ای از معاملات جامع بازسازی قبلی از پیش بسته

با توجه به ماهیت آنها ، بیانیه های آینده نگر شامل ریسک ها و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته و سایر عواملی هستند که می توانند باعث شوند نتایج واقعی از لحاظ معنوی با آنچه در نظر گرفته شده با چنین اظهاراتی است ، متفاوت باشد. عواملی که می توانند باعث بروز چنین اختلافاتی شوند ، شامل مواردی هستند که محدود به شرایط پیشین یا مصوبات لازم برای انجام معامله نمی شوند. برای توضیحات بیشتر در مورد این و سایر عواملی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ ظاهری با اظهارات آینده منتخب در این خبر متفاوت کنند ، خطرات بیان شده در بخشنامه و سایر خطرات را که هر از چند گاهی در گزارش ها و افشای آنها توضیح داده شده ، مشاهده کنید. اسناد ثبت شده توسط خرس بزرگ به آژانس ها و کمیسیون های تنظیم اوراق بهادار کانادا.

منابع خرس بزرگ با مسئولیت محدود

پاسخی بگذارید