خورشیدی کانادایی برای ساخت یکی از بزرگترین پروژه های پشت بام خورشیدی C&I در مالزی

خورشیدی کانادایی برای ساخت یکی از بزرگترین پروژه های پشت بام خورشیدی C&I در مالزی

گوگل ، روشن است، 17 آگوست 2020 / PRNewswire / – شرکت شمسی کانادایی کانادا (“شرکت” یا “خورشیدی کانادایی”) (NASDAQ: CSIQ) امروز اعلام کرد که ساخت یکی از بزرگترین پروژه های تجاری و تجاری پشت بام خورشیدی را آغاز کرده است. که در مالزی، با همکاری Antah Solar Sdn. Bhd. و Eleaps Sdn. Bhd. پروژه 5 MWp مساحتی بیش از پیش خواهد داشت 26000 متر2، و در واقع است پنانگ ، مالزی.

توافقنامه خرید 5 مگاوات نیرو با Muda Paper Mills Sdn Bhd (“مقاله مودا”) ، زیرمجموعه شرکت مودا هولدینگز برهاد ، که در بورسا مالزی اوراق بهادار از برهاد ثبت شده است ، امضا شد. نوامبر 1984 (KLSE: 3883). کاغذ مودا بزرگترین تولید کننده کاغذ درجه صنعتی است مالزی. این پروژه با 13000 قطعه از کارآیی بالای کانادای خورشیدی تولید می شود ماژول های KuMax. پس از بهره برداری ، پیش بینی می شود این نیروگاه تقریباً 2500 مگاوات ساعت از انرژی خورشیدی تمیز و قابل اطمینان سالانه برای 25 سال تولید کند. این شرکت انتظار دارد که این پروژه تا پایان سال 2020 به بهره برداری تجاری برسد.

دکتر. شاون کو، رئیس و مدیر اجرایی شرکت خورشیدی کانادایی ، اظهار داشت: “این معامله اولین نشریه PPA خورشیدی ما است جنوب شرقی آسیا. ما نزدیک به 170 مگاوات ساعت از PPA های شرکت های بزرگ را تضمین کرده ایم جنوب شرقی آسیا و استرالیا از ابتدای سال 2020 ، همکاری با مشتریان C&I برای کاهش انتشار کربن در حالی که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد. با سابقه اثبات شده ما و خط لوله C&I ، ما انتظار داریم با شرکت های بیشتری همکاری کنیم تا از پتانسیل رو به رشد بازار جهانی خورشیدی C&I استفاده کنیم و به مشتریان خود در رسیدن به اهداف پایداری خود کمک کنیم. ما از بودجه DEG برای حمایت از گسترش كانادا خورشیدی در این منطقه قدردانی می کنیم. ”

مطلب مرتبط  تأثیر COVID-19 بر صنایع شیمیایی کشاورزی

DEG ، یا Deutsche Investments- und Entwicklungsgesellschaft ، یک شرکت تابعه از آلمان گروه توسعه KfW گروه و یکی از بزرگترین سرمایه گذاران توسعه بخش خصوصی در جهان ، شرکت را در اختیار شما قرار می دهد 20 میلیون دلار آمریکا تسهیلات وام بلند مدت. این وام در سال 2024 بالغ می شود و در خط لوله خورشیدی کانادا ، از جمله پروژه پشت بام Muda Paper C&I مستقر می شود و تعهد این شرکت را برای ارتقاء اهداف اجتماعی و زیست محیطی در فعالیت های توسعه پروژه خود نشان می دهد.

درباره شرکت خورشیدی کانادایی

خورشیدی کانادایی در سال 2001 در سال تاسیس شد کانادا و یکی از بزرگترین شرکتهای انرژی خورشیدی در جهان است. این شرکت تولید کننده پیشرو در ماژول های خورشیدی فتوولتائیک و ارائه دهنده راه حل های انرژی خورشیدی است و دارای خط لوله متنوع جغرافیایی متنوعی از پروژه های انرژی خورشیدی در مقیاس ابزار در مراحل مختلف توسعه است. در طول 19 سال گذشته ، کانادا خورشیدی با موفقیت بیش از 46 گیگاوات ماژول فتوولتائیک با کیفیت عالی و خورشیدی را به مشتریان بیش از 160 کشور جهان تحویل داده است. کانادا خورشیدی یکی از شرکتهای قابل پرداخت در صنعت خورشیدی است که از سال 2006 به طور عمومی در NASDAQ قرار گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت ، کانال خورشیدی کانادایی را در LinkedIn دنبال کنید یا به سایت www.canadiansolar.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Alimentation Couche-Tard Inc انتخابات مدیران را اعلام می کند

درباره Antah Solar Sdn. بهد

Antah Solar عضو گروه آنتا است. شرکت انرژی های تجدید پذیر دارای سابقه ای گسترده در PV خورشیدی به عنوان توسعه دهنده ، IPP و ارائه دهنده خدمات EPC است. این تیم طی 10 سال گذشته بیش از 2 گیگاوات نیروگاه خورشیدی را در 25 کشور جهان اجرا کرده است.

درباره Eleaps Sdn. بهد

Eleaps دارای 15 سال سابقه در اجرای تاسیسات خورشیدی است. ارائه دهنده خدمات مهندسی از راه حل هایی برای حمایت از انرژی و انرژی تجدید پذیر حمایت می کند. این یکی از پیشگامان PV PV است مالزی و از سال 2006 پروژه های زمینی و پشت بام را در سراسر کشور به پایان رسانده است.

بیانیه بندرگاه / بیانیه های به جلو

برخی از بیانیه های موجود در این بیانیه مطبوعات بیانیه های آینده نگر هستند که شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها می شود که می تواند نتایج واقعی را از نظر مادی متفاوت کند. این اظهارات براساس مفاد “بندرگاه ایمن” قانون اصلاح دادخواستهای اوراق بهادار خصوصی آمریكا در سال 1995 ساخته شده است. در بعضی موارد ، شما می توانید بیانیه های آینده نگر را با اصطلاحاتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، شناسایی كنید. “” تخمین می زند “” منفی این اصطلاحات یا اصطلاحات مقایسه ای دیگر “. عواملی که می توانند نتایج واقعی را تغییر دهند شامل کلی شرایط اقتصادی و اقتصادی و وضعیت صنعت خورشیدی است. حمایت دولت از استقرار انرژی خورشیدی؛ تجهیزات موجود در آینده از سیلیکون با خلوص بالا؛ تقاضا برای کالاهای مصرفی نهایی توسط مصرف کنندگان و میزان موجودی این محصولات در زنجیره تأمین. تغییر تقاضا از مشتریان قابل توجه؛ تغییرات تقاضا از بازارهای عمده مانند ژاپن، ایالات متحده آمریکا.، هند و چین؛ تغییرات در الگوهای سفارش مشتری؛ تغییرات در ترکیب محصول؛ استفاده از ظرفیت؛ سطح رقابت؛ فشار قیمت و کاهش متوسط ​​قیمت فروش؛ تأخیر در معرفی محصول جدید؛ تاخیر در روند تصویب پروژه در مقیاس ابزار. تأخیر در ساخت پروژه در مقیاس ابزار. تأخیر در تکمیل فروش پروژه؛ موفقیت مستمر در نوآوری های فن آوری و ارائه محصولات با ویژگی هایی که مشتری در آن تقاضا می کند. کمبود در تهیه مواد یا نیاز به ظرفیت؛ در دسترس بودن بودجه؛ نوسانات نرخ ارز؛ دادخواست و سایر خطرات مطابق شرح پرونده SEC ، از جمله گزارش سالانه آن در فرم 20-F ارائه شده در 28 آوریل 2020. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. سرمایه گذاران نباید به این اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعات از تاریخ امروز است ، مگر اینکه تصریح شده دیگری باشد ، و کانادایی سولار هیچگونه وظیفه ای برای به روز کردن چنین اطلاعاتی ندارد ، مگر اینکه طبق قانون قابل اجرا باشد.

مطلب مرتبط  SignOnSite از Trillium مجوز دارد تا یک سکوی ایمنی در محل کار بدون تماس برای کمک به مدیریت ریسک برای پروژه های پیچیده ساخت و ساز فراهم کند.

SOURCE Canadian Solar Inc.

لینک های مربوطه

www.canadiansolar.com

پاسخی بگذارید