خورشید سرانجام با ساکنان لوئیزیانا که توسط شرکت های برجسته انرژی خورشیدی در تاریکی مانده اند ، طلوع می کند

خورشید سرانجام با ساکنان لوئیزیانا که توسط شرکت های برجسته انرژی خورشیدی در تاریکی مانده اند ، طلوع می کند

نیواورلان، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Supreme Power (http://www.supremepowerinc.com/) اخیراً اعلام کرد دفاتر خود را برای خدمات دهی به مشتریان برق خورشیدی در لوئیزیانا، از جمله مشاغل و مشتریانی با درآمد کم تا متوسط ​​که اخیراً توسط شرکت های خورشیدی رها شده اند که از کار خارج شده اند ، دور شده اند یا خدمات قابل اطمینان ارائه نمی دهند. Supreme Power با ارائه تعمیر و نگهداری سریع و مطمئن خورشیدی که تولید خورشید را در تمام طول سال بالا نگه می دارد ، به طور مداوم در مصرف کنندگان صرفه جویی کرده است. بیش از صرف نگهداری معمول پنل ، Supreme Power خدماتی را ارائه می دهد که مزایای استفاده از خورشیدی را به حداکثر می رساند – از جمله نظارت ، تشخیص ، پشتیبان گیری باتری و بسته های اشتراک ماهانه آسان که آرامش شبانه روزی را ارائه می دهند.

Supreme Power: مزایای بسته بندی

Supreme Power علاوه بر به حداقل رساندن زمان پایین آمدن سیستم و افزایش حداکثر عملکرد هر صفحه خورشیدی ، خدمات عمده متعددی را ارائه می دهد. و Supreme Power از تجزیه و تحلیل نرم افزار پیشرفته برای اطمینان از دقیق و بازده بودن هر بار بازرسی استفاده می کند. سایر مزایای عمده ارائه شده توسط Supreme Power عبارتند از:

  • نظارت بر PowerDash: قابلیت مشاهده داده های انرژی برای مشتریان ، به آنها اجازه می دهد تا در یک نگاه ببینند عملکرد پنل ها به طور کلی و صرفه جویی در مصرف انرژی آنها چقدر است.
  • نظارت بر انرژی کل خانه: مانیتورهای انرژی مسکونی درک عمیقی از مصرف کلی انرژی و فعالیت خاص خانه در مشتری دارند. ما هر دستگاهی را ردیابی می کنیم و یک تحلیل توصیفی از میزان مصرف انرژی هر دستگاه ارائه می دهیم.
  • عیب یابی سیستم: مشکلات تولید سیستم ، نقص پانل ، معیوب بودن اینورتر یا سیم کشی و سایر مشکلات برق خورشیدی را که گاهی اوقات رخ می دهد ، تشخیص دهید. تکنسین های Supreme Power آموزش دیده اند تا از طریق چک لیست های هدفمند و س questionsال های مفصلی که به شما کمک می کند تا سریع ریشه یابی کنید ، حرکت کنند.
  • پشتیبان گیری باتری: یک سیستم ذخیره سازی متصل به سیستم AC در یک ظرفیت کل انرژی قابل استفاده 3.4 کیلووات ساعت و چهار میکرو مبدل شبکه ای تعبیه شده. این انعطاف پذیری زیادی را در شروع ظرفیت افزایشی کوچک و اضافه شده ایجاد می کند.

Supreme Power سه بسته طبقه بندی شده مناسب را متناسب با طیف گسترده ای از نیازهای خاص مصرف کننده و بودجه ارائه می دهد. برای دریافت پاسخ های مربوط به بهره وری انرژی ، نگهداری خورشیدی و موارد دیگر ، به اینترنت مراجعه کنید تا یاد بگیرید چگونه Supreme Power می تواند به شما کمک کند.

درباره قدرت عالی

Supreme Power در سال 2013 تاسیس شده است ، یک شرکت نگهداری خورشیدی است که خدمات نگهداری را برای مشتریان مسکونی با درآمد کم تا متوسط ​​و مشاغل تجاری که از خورشیدی استفاده می کنند ارائه می دهد. Supreme Power خدمات نگهداری سریع و قابل اطمینان خورشیدی را برای کمک به خانواده ها و شرکت ها در تشخیص ، عیب یابی و تعمیر سیستم های خورشیدی معیوب ارائه می دهد – همه در یک روز. با ترکیب بهره وری انرژی ، آموزش انرژی و نظارت بر سیستم ، Supreme Power مأموریت نهایی ارائه بهترین کیفیت خدمات در عین حفظ یکپارچگی منظومه شمسی است. بیشتر بدانید در: http://www.supremepowerinc.com/.

تماس با رسانه:

نینا لبو
504-251-2466
[email protected]

SOURCE Supreme Power

لینک های مربوطه

http://www.supremepowerinc.com

مطلب مرتبط  تجزیه و تحلیل بازار جهانی سوخت سلولی و چشم انداز 2020-2025 توسط برنامه ، نوع و منطقه

پاسخی بگذارید