داخو انرژی جدید برای اعلام نتایج ناخواسته دوم سه ماهه 2020 در تاریخ 18 اوت سال 2020

داخو انرژی جدید برای اعلام نتایج ناخواسته دوم سه ماهه 2020 در تاریخ 18 اوت سال 2020

SHIHEZI ، چین، 7 آگوست 2020 / PRNewswire / – Daqo New Energy Corp. (NYSE: DQ) (“Daqo New Energy” یا “شرکت”) ، تولید کننده پیشرو پلی سیلیکون با خلوص بالا برای صنعت جهانی PV خورشیدی ، امروز اعلام کرد که این محصول را منتشر می کند نتایج مالی بدون نظارت برای سه ماهه دوم به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020 قبل از باز شدن بازارهای ایالات متحده سه شنبه ، 18 اوت سال 2020.

این شرکت برای بحث و تبادل نظر در مورد نتایج در ساعت 8 صبح بامداد شرقی به وقت کنفرانسی برنامه ریزی کرده است 18 آگوست 2020 (ساعت 8:00 عصر پکن / هنگ کنگ در همان روز).

جزئیات شماره گیری تماس تلفنی کنفرانس درآمد به شرح زیر است:

شرکت کننده در شماره (شماره تلفن رایگان ایالات متحده):

+ 1-888-346-8982

شماره گیری بین المللی شرکت کننده در:

+ 1-412-902-4272

سرزمین اصلی چین عوارض رایگان:

4001-201203

تلفن رایگان هنگ کنگ:

800-905945

تلفات محلی هنگ کنگ:

+ 852-301-84992

لطفاً 10 دقیقه قبل از شروع تماس با ما تماس بگیرید و از آنها بخواهید به تماس با شرکت انرژی جدید داغو بپیوندید.

لینک پخش وب: https://service.choruscall.com/links/dq200818.html

پخش مجدد تماس 1 ساعت پس از پایان تماس کنفرانسی در دسترس خواهد بود 25 آگوست، 2020. شماره گیری در مورد جزئیات تماس مجدد کنفرانس به شرح زیر است:

برای دسترسی به پخش مجدد از طریق شماره تماس بین المللی ، لطفاً لینک زیر را انتخاب کنید.

https://service.choruscall.com/ccforms/replay.html

از شرکت کنندگان خواسته می شود پس از ورود به تماس ، نام و نام شرکت خود را تهیه کنند.

بیانیه بندر ایمن

این اطلاعیه حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها تحت مفاد “بندرگاه ایمن” قانون اصلاحات دادرسی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در 1995 ، ساخته شده است. این بیانیه های آینده نگر می توانند با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی شوند. “قصد” ، “برنامه” ، “معتقد است” ، “تخمین” و جملات مشابه. از جمله موارد دیگر ، برنامه های استراتژیک و عملیاتی داکو در این اطلاعیه حاوی بیانیه های آینده نگر است. این شرکت همچنین می تواند در گزارش های خود که به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه شده است ، در گزارش های سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مطالب کتبی و در بیانیه های شفاهی توسط افسران ، مدیران خود اظهارات کتبی یا شفاهی ارائه دهد. یا کارمندان شخص ثالث بیانیه هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات در مورد اعتقادات و انتظارات شرکت ، اظهارات آینده نگر هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیتهای ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی متفاوت از موارد موجود در هر جمله آینده نگر باشند ، از جمله موارد زیر شامل موارد زیر نمی شوند: تقاضا برای محصولات فتوولتائیک و توسعه فن آوری های فتوولتائیک. عرضه جهانی و تقاضا برای polysilicon؛ فن آوری های جایگزین در ساخت سلول؛ توانایی شرکت در گسترش چشمگیر ظرفیت تولید و تولید پولی سیلیکون؛ کاهش یا حذف یارانه های دولتی و مشوق های اقتصادی برای کاربردهای انرژی خورشیدی. توانایی شرکت در کاهش هزینه های تولید و مدت شیوع کروناویروس و تأثیر آن بر عملکرد اقتصادی و مالی شرکت. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در گزارش ها یا اسنادی که شرکت به کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کرده است ، ارائه شده است. کلیه اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعات از تاریخ این تاریخ است و شرکت هیچگونه وظیفه ای برای به روز کردن چنین اطلاعاتی یا هرگونه اظهار نظر آینده ای ندارد ، مگر اینکه طبق قانون قابل اجرا باشد.

مطلب مرتبط  Galaxy Magnesium and Panoz Racing پیش نمایش فناوری منیزیم فشرده در مسابقه SRO در میلواکی

درباره شرکت انرژی جدید Daqo.

شرکت Daqo New Energy Corp. (NYSE: DQ) (“Daqo” یا “شرکت”) تولید کننده پیشرو polysilicon با خلوص بالا برای صنعت PV جهانی خورشیدی است. این شرکت با تأسیس در سال 2008 یکی از کمترین هزینه های تولید کننده پلی سیلیکون با خلوص بالا در جهان است. تأسیسات تولیدی بسیار کارآمد و فنی پیشرفته Daqo در سین کیانگ ، چین در حال حاضر ظرفیت سالانه پلاستیک سیلیکن 70،000 تن است.

مطلب مرتبط  XCMG یکی از 500 مارک تأثیرگذار در جهان شناخته می شود

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://www.dqsolar.com مراجعه کنید

شرکت انرژی جدید Daqo
روابط سرمایه گذار
تلفن: + 86-187 1658 5553
پست الکترونیک: [email protected]

کریستینسن
که در چین
آقای رنه وانگستایین
تلفن: +86 178 1749 0483
[email protected]

در امریکا.
آقای نکته فلمینگ
تلفن: + 1-917-412-3333
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Daqo Corp. انرژی جدید

لینک های مربوطه

www.xjdqsolar.com

پاسخی بگذارید