داده های کیفیت آب برای هر آدرس در ایالات متحده آمریکا

داده های کیفیت آب برای هر آدرس در ایالات متحده آمریکا

جس گدار، CSO از SimpleLab ، اظهار داشت ، “مصرف کنندگان امروزی بیش از هر زمان دیگری در مورد آلاینده های موجود در آب آشامیدنی اطلاعات دارند ، گاهی اوقات چیزی بیشتر از فروشنده ای است که به آنها فیلتر می فروشد. ما در حال ساخت یک منبع متمرکز و قابل اعتماد از داده های کیفیت آب برای همه هستیم ما قصد داریم به طور منظم جستجوی کیفیت آب را با داده های جدید و غنی به روز کنیم. “

تغییر دریا در داده های مصرف کننده ، صنعت صنعت بهداشت محیط را بی سر و صدا تغییر داده است. افراد در خانه و محل کار به طور فزاینده ای از اطلاعات دقیق و دقیق برای تصمیم گیری در مورد خرید خود انتظار دارند. اخبار و رویدادهایی مانند آتش سوزی در کالیفرنیا، سرب در شیر خشک و کشف سایر مواد شیمیایی مضر در محصولات خانگی به تقاضا برای داده های بهداشت محیط دامن زده است.

مطلب مرتبط  Oncor نتایج مشارکت اولیه در پیشنهاد ارز را اعلام می کند

مصرف کنندگان و مشاغل به دلیل آزمایش مستقیم آزمایشگاهی و داده های تأیید شده کیفیت آب ، تست های آزمایشی رایگان را پشت سر می گذارند. ساکنان در حالی که غذا و سایر محصولات مبتنی بر سلامتی را بصورت آنلاین سفارش می دهند ، از گزینه های کیفیت آب و تصفیه خانه نیز مالکیت دارند.

مطلب مرتبط  کابینت ها و صندوق های جدید GSX ذخیره سازی ابزار را برای مکانیک ها و جوانب مثبت MRO بهینه می کنند

جستجوی کیفیت آب، آخرین محصول SimpleLab ، یک سرویس داده رایگان و مبتنی بر ابر برای متخصصان صنعت است. فروشندگان فیلتراسیون می توانند داده های منحصر به فرد کیفیت آب محلی را به روشی دانه ریزتر از گذشته جستجو و تجزیه و تحلیل کنند. با فشار یک دکمه می توان گزارشات دقیق کیفیت آب را برای هر آدرس خانگی یا خیابانی تهیه کرد. اگر داده در دسترس نیست ، می توان به راحتی آزمایش را ترتیب داد. به روزرسانی ها برای داده ها و ویژگی های جدید به طور منظم در اختیار شما قرار می گیرد تا از آب شیرآلات ، آب های زیرزمینی ، آب های سطحی و نتایج آزمایشات جدید استفاده شود.

مطلب مرتبط  Webstore و پورتال شریک جدید فرآیندهای کلیدی تجارت در Benshaw را تسریع می کنند

لطفا توجه داشته باشید: برای شرکت های تصفیه آب ، فیلتراسیون و تهویه هوا ، آنها می توانند یک حساب کاربری رایگان در gosimplelab.com/water.

دنبال کردن SimpleLab بر توییتر و LinkedIn.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Tap Score ، به اینجا مراجعه کنید mytapscore.com.

لینک های مربوطه:

http://gosimplelab.com/

http://gosimplelab.com/water

http://mytapscore.com

منبع SimpleLab، Inc.

لینک های مربوطه

https://gosimplelab.com/

پاسخی بگذارید