داده های کیفیت آب برای هر آدرس در ایالات متحده آمریکا

داده های کیفیت آب برای هر آدرس در ایالات متحده آمریکا

جس گدار، CSO از SimpleLab ، اظهار داشت ، “مصرف کنندگان امروزی بیش از هر زمان دیگری در مورد آلاینده های موجود در آب آشامیدنی اطلاعات دارند ، گاهی اوقات چیزی بیشتر از فروشنده ای است که به آنها فیلتر می فروشد. ما در حال ساخت یک منبع متمرکز و قابل اعتماد از داده های کیفیت آب برای همه هستیم ما قصد داریم به طور منظم جستجوی کیفیت آب را با داده های جدید و غنی به روز کنیم. “

تغییر دریا در داده های مصرف کننده ، صنعت صنعت بهداشت محیط را بی سر و صدا تغییر داده است. افراد در خانه و محل کار به طور فزاینده ای از اطلاعات دقیق و دقیق برای تصمیم گیری در مورد خرید خود انتظار دارند. اخبار و رویدادهایی مانند آتش سوزی در کالیفرنیا، سرب در شیر خشک و کشف سایر مواد شیمیایی مضر در محصولات خانگی به تقاضا برای داده های بهداشت محیط دامن زده است.

مطلب مرتبط  XCMG اولین خودروهای نجات آتش نشانی و اورژانس خود را ارائه می دهد

مصرف کنندگان و مشاغل به دلیل آزمایش مستقیم آزمایشگاهی و داده های تأیید شده کیفیت آب ، تست های آزمایشی رایگان را پشت سر می گذارند. ساکنان در حالی که غذا و سایر محصولات مبتنی بر سلامتی را بصورت آنلاین سفارش می دهند ، از گزینه های کیفیت آب و تصفیه خانه نیز مالکیت دارند.

مطلب مرتبط  کانادا ، شرکت Ultra Safe هسته ای یک قدم دیگر به ساخت اولین راکتور میکرو مدولار جهان با امضای توافق نامه میزبان پروژه نزدیک تر است

جستجوی کیفیت آب، آخرین محصول SimpleLab ، یک سرویس داده رایگان و مبتنی بر ابر برای متخصصان صنعت است. فروشندگان فیلتراسیون می توانند داده های منحصر به فرد کیفیت آب محلی را به روشی دانه ریزتر از گذشته جستجو و تجزیه و تحلیل کنند. با فشار یک دکمه می توان گزارشات دقیق کیفیت آب را برای هر آدرس خانگی یا خیابانی تهیه کرد. اگر داده در دسترس نیست ، می توان به راحتی آزمایش را ترتیب داد. به روزرسانی ها برای داده ها و ویژگی های جدید به طور منظم در اختیار شما قرار می گیرد تا از آب شیرآلات ، آب های زیرزمینی ، آب های سطحی و نتایج آزمایشات جدید استفاده شود.

مطلب مرتبط  Sungrow برای تهیه راه حل های اینورتر 1500V SG250HX به 500 مگاوات PV کارخانه PV در عمان

لطفا توجه داشته باشید: برای شرکت های تصفیه آب ، فیلتراسیون و تهویه هوا ، آنها می توانند یک حساب کاربری رایگان در gosimplelab.com/water.

دنبال کردن SimpleLab بر توییتر و LinkedIn.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Tap Score ، به اینجا مراجعه کنید mytapscore.com.

لینک های مربوطه:

http://gosimplelab.com/

http://gosimplelab.com/water

http://mytapscore.com

منبع SimpleLab، Inc.

لینک های مربوطه

https://gosimplelab.com/

پاسخی بگذارید