دادگاه عالی نوا اسکوشیا به نفع IBC رای داد – تلاش Ucore برای جلوگیری از طرح پرونده برای خلاصه قضاوت توسط IBC را انکار می کند.

دادگاه عالی نوا اسکوشیا به نفع IBC رای داد – تلاش Ucore برای جلوگیری از طرح پرونده برای خلاصه قضاوت توسط IBC را انکار می کند.

چنگال آمریکایی ، یوتا، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – در تصمیمی مورخ 1 سپتامبر 2020، دادگاه عالی نوا اسکوشیا به نفع IBC Advanced Technologies ، Inc (“IBC”) رأی داد و دادخواست تحقیر مطرح شده توسط Ucore Rare Metals Inc (“Ucore”) را رد کرد. دادگاه عالی نوا اسکوشیا نیز هزینه هایی را به IBC اعطا کرد. مبلغی که IBC بازیابی می کند هنوز مشخص نشده است.

بر 19 آگوست 2020، دادگاه عالی نوا اسکوشیا مطالب مربوط به پیشنهاد Ucore را مبنی بر تحقیرآمیز بودن طرح پیشنهادی IBC برای دادگاه مختصر (“MSJ”) در دادگاه فدرال یوتا شنید. Ucore به دنبال استفاده از حقوق قانونی خود در یوتا به دنبال مجازات IBC بود. دادگاه عالی نوا اسکوشیا اظهار داشت: “به عبارت ساده ، هیچ چیز در عبارت ساده دستور موقت موقت وجود ندارد که توانایی IBC را برای پیگیری حق خود برای گام برداشتن در دادخواست های جاری در یوتا“. دادگاه عالی نوا اسکوشیا به متن رونویسی از مطالب قبلی Ucore به آن دادگاه اشاره کرد و تأیید کرد که Ucore سعی نکرده است IBC را از استفاده از حقوق کامل خود در این کشور منع کند. یوتا هنگامی که دادخواست را درخواست کرد. دادگاه عالی نوا اسکوشیا همچنین تکذیب قبلی خود از تلاش Ucore برای محدود کردن توانایی IBC در بازاریابی فناوری خود در همه بخش ها را تأیید کرد.

مطلب مرتبط  مشاوره رسانه ای: بروزرسانی ایسایاس طوفان استوایی

دادگاه فدرال یوتا

بر 5 آگوست 2020، دادگاه فدرال یوتا اظهار داشت که دادرسی مختصراً راجع به قضاوت مختصر در تاریخ بعد از آن سرگرم خواهد شد. MSJ IBC از دادگاه خواسته بود که غیرقابل اجرا بودن توافقنامه گزینه با Ucore را اعلام کند. انکار دیوان از MSJ که در ابتدا تشکیل شد بدون تعصب بود و به شایستگی موقعیت IBC رسیدگی نکرد.

علاوه بر این یوتا دادگاه به پیشنهاد IBC مبنی بر تلفیق سه مورد رضایت داد یوتا موارد مربوط به Ucore:

  • اقدام قرارداد IBC علیه Ucore به دلیل نقض قرارداد ، نقض عهد ضمنی حسن نیت و معامله عادلانه ، اظهار نادرست سهل انگاری ، اختفا کلاهبرداری یا عدم افشای کلاهبرداری ، نقض امانتداری ، غنی سازی غیرعادلانه و تحریک کلاهبرداری ؛
  • اقدام IBC علیه مدیر عامل Ucore ، مایکل شریدر، برای سوisa استفاده از مالکیت معنوی IBC و نقض قرارداد ؛ و
  • اقدام سهامداران IBC ، که در آن هشت (8) سهامدار علیه Ucore به دلیل نقض قرارداد ، نقض عهد ضمنی حسن نیت و معاملات منصفانه و تحریک کلاهبرداری ادعا می کنند.
    (در مجموع ، “پرونده تلفیقی یوتا”).
مطلب مرتبط  صنعت معدن زیرزمینی در سراسر جهان تا سال 2027

یوتا دادگاه همچنین پیشنهاد Ucore را برای صدور دستور مقدماتی که در آن Ucore سعی کرد IBC را مجبور به تجزیه و انتقال کارخانه آزمایشی عناصر خاکی کمیاب فناوری شناسایی مولکولی (“MRT”) کند ، رد کرد.

پرونده تلفیقی یوتا اکنون به مرحله کشف خواهد رسید. IBC از نتیجه دادرسی در هر دو بسیار راضی است نوا اسکوشیا و یوتا. IBC از آغاز مرحله کشف استقبال می کند ، معتقد است که ادعاهای آن اکنون از طریق آن روند بیشتر اثبات خواهد شد و از موقعیت و چشم انداز موفقیت بسیار اطمینان دارد.

پیشینه IBC

IBC یک برنده جایزه ارائه دهنده محصولات و فرآیندهای اختصاصی و نوآورانه MRT ، مبتنی بر شیمی سبز و مهندسی سبز ، به مشتریان برتر در سراسر جهان است. محصولات SuperLig® ، AnaLig® و MacroLig® IBC و فرآیندهای مرتبط در ساخت ، کاربردهای تحلیلی و آزمایشگاهی استفاده می شوند.

در سال 1988 ، IBC توسط سه نفر تأسیس و نامگذاری شد دانشگاه بریگام یانگ اساتید: دکتر Reed M. Izatt، دکتر. جرالد اس. بردشاو و دکتر جیمز جی. کریستنسن.

IBC حامی افتخار جایزه بین المللی Izatt-Christensen است. این جایزه ، در سال 1991 تاسیس شد و به نام دکتر Reed M. Izatt و Dr. جیمز جی. کریستنسن، دو نفر از بنیانگذاران IBC ، برتری در شیمی ماکروسایکل و ابر مولکولی را تشخیص می دهند. این جایزه به عنوان یکی از معتبرترین جوایز کوچک در شیمی شناخته شده است. این جایزه هر ساله در همایش بین المللی شیمی ماکروسایکل و ابر مولکولی (“ISMSC”) اهدا می شود. بعداً دو نفر از دریافت کنندگان اولیه جایزه جایزه نوبل شیمی 2016 را به اشتراک گذاشتند. پیش ساز ISMSC توسط دکتر ایزات و دکتر کریستنسن در سال 1977 تاسیس شد.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی الکل ایزوپروپیل الکل تا سال 2026 از 8 میلیارد دلار فراتر رود.

خصوصی برگزار می شود یوتا شرکت IBC ، یک شرکت تولیدی بین المللی چند میلیارد دلاری را در بین سهامداران خود به حساب می آورد ، که بیش از سی (30) سال مشتری عمده و خیرخواه IBC بوده است. IBC تجارت خود را بر اساس صداقت ، اعتماد و تعالی بنا نهاده است و ارتباط نزدیک خود را با چنین شرکت های درجه یک ارزیابی می کند.

IBC محصولات و فرآیندهای فن آوری شناختی مولکولی SuperLig® اختصاصی ، سبز و مهندسی سبز را در سراسر جهان فراهم می کند. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت www.ibcmrt.com.

SOURCE IBC Advanced Technologies، Inc.

لینک های مربوطه

www.ibcmrt.com

پاسخی بگذارید