داف و فلپس انتخاب MLP و صندوق بین المللی انرژی شرکت ارائه به روز رسانی در مورد پیشنهاد نقدینگی

داف و فلپس انتخاب MLP و صندوق بین المللی انرژی شرکت ارائه به روز رسانی در مورد پیشنهاد نقدینگی

هارتفورد ، کان، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – داف و فلپس MLP و Midstream Energy Fund Inc. (NYSE: DSE) را که یک صندوق بسته است ، انتخاب کرد ، امروز اعلام کرد که به تصویب رای اکثریت لازم رسیده تا تصویب پیشنهادی برای انحلال و انحلال صندوق در جلسه سهامداران با وجود دستیابی به کثرت آراء بازیگران.

پیشنهاد نقدینگی و انحلال این صندوق بر اساس ارزیابی عوامل مختلفی از جمله نوسانات در MLP و بخش انرژی میانی که در آن صندوق سرمایه گذاری می شود و سطح دارایی صندوق به سهامداران توصیه شد. علاوه بر این ، به این صندوق ابلاغ شده است که مطابق با استانداردهای لیست بورس اوراق بهادار نیویورک نیست زیرا قیمت متوسط ​​بسته شدن سهام آن پایین آمده است 1.00 دلار هر سهم در طی یک دوره معامله 30 روزه متوالی.

مدیریت همچنان بر اساس دستورالعمل خود مدیریت صندوق را ادامه خواهد داد و گزینه هایی را برای این صندوق که به نفع سهامداران است ، بررسی می کند ، از جمله اقدامات لازم برای حفظ لیست صندوق در NYSE. مدیریت همچنین به طور داوطلبانه 50٪ از هزینه های مدیریت و مدیریت را که صندوق از سرگیری پرداخت می کند ، مؤثر خواهد بود اول اوت. از آن زمان قبلاً این هزینه ها به طور کامل کنار گذاشته شده بود 1 مارس 2020. پیش بینی می شود با توجه به سطح دارایی خود ، این صندوق نسبت به هزینه بالاتری داشته باشد و توانایی استفاده از اهرم برای افزایش پایه دارایی خود را نیز کم یا زیاد کند.

مطلب مرتبط  دانلود فصل 2 سریال هم گناه قسمت 4

خطرات صندوق

یک سرمایه گذاری در یک صندوق در معرض خطر است ، از جمله خطر از دست رفتن احتمالی اصلی اصل. سهام یک صندوق ممکن است نسبت به مبلغی که یک سرمایه گذار برای آنها پرداخت کرده است ، از فروش آنها ارزش کمتری داشته باشد. سهام صندوق های بسته ممکن است با حق بیمه یا تخفیف به ارزش دارایی خالص آنها مبادله شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد هدف و خطرات سرمایه گذاری صندوق ، لطفاً به گزارش سالیانه صندوق مراجعه کنید. نسخه ای از جدیدترین گزارش سالیانه صندوق را می توان با تماس با خدمات سهامداران در (866) 270-7788 ، از طریق ایمیل به آدرس رایگان دریافت کرد [email protected]یا با مراجعه به وب سایت DSE

مطلب مرتبط  خبرنامه سهامداران سه ماهه چهارم 2020 کادیز و چشم انداز 2021

اطلاعات به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه هایی است که بیانیه های آینده نگر هستند و یا ممکن است در نظر گرفته شوند. همه اظهارات که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات در مورد اعتقادات یا انتظارات ، “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 هستند. این اظهارات ممکن است با اصطلاحات آینده نگر مانند “انتظار” ، شناسایی شوند. “” برآورد “،” برنامه “،” قصد “،” ایمان “،” پیش بینی “،” ممکن است “،” خواست “،” باید “،” می تواند “،” ادامه “،” پروژه “یا جمله یا تغییرات مشابه از چنین شرایطی اظهارات پیشرو بر اساس یک سری انتظارات ، فرضیات و پیش بینی ها بنا شده است. تضمین نتایج یا عملکرد آینده نیستند. و ممکن است خطرات و عدم اطمینان را درگیر کند. همه اظهارات آینده دار فقط از تاریخ انتشار این نسخه هستند. این صندوق هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی و بررسی هرگونه اظهارنامه آینده نگر ندارد. این صندوق نمی تواند اطمینان دهد که چنین انتظاراتی یا بیانیه های آینده نگر صحیح خواهند بود. نتایج واقعی ممکن است از نظر مادی متفاوت باشد. از شما خواسته شده است که همه این عوامل را با دقت در نظر بگیرید.

مطلب مرتبط  اندازه بازار بسته بندی مایع 463.2 میلیارد دلار در سال 2027 با نرخ 4.5٪ CAGR

SOURCE داف و فلپس MLP و صندوق بین المللی انرژی شرکت را انتخاب کنید.

لینک های مربوطه

https://www.virtus.com

پاسخی بگذارید