داینجی برای کمک به جوامع اوهایو تحت تأثیر COVID-19 ، 150،000 دلار اهدا می کند

داینجی برای کمک به جوامع اوهایو تحت تأثیر COVID-19 ، 150،000 دلار اهدا می کند

CINCINNATI، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – داینگی امروز اعلام کرد که مرتکب شده است 150،000 دلار برای پشتیبانی اوهایو جوامع با شروع روند بهبود اقتصادی از COVID-19.

وی گفت: “از آنجا که اثرات دردناک این بیماری همه گیر ادامه دارد ، داینگی و کارکنان آن مفتخر به کمک به این روش فوری و تأثیرگذار برای کمک به رفع نیازهای مهم در جوامعی که ما در خدمت آنها هستیم هستیم.” برد واتسون، مدیر امور جامعه داینگی. “شرکت ما از اولین پاسخ دهندگان ، کارمندان بانک های مواد غذایی ، بنیادهای جامعه برای کمک به مشاغل کوچک و کارکنان مراقبت های بهداشتی به نمایندگی از همه ما الهام گرفته شده است. ما در کنار شما ایستاده ایم – اکنون ، بیش از گذشته.”

150،000 دلار کمک مالی به طور مستقیم از جوامع و افراد برای تأمین نیازهای اساسی خود ، از جمله بودجه برای بانک های مواد غذایی ، صندوق های کمک به جامعه ، کارمندان بیمارستان و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

  • 55000 دلار خواهد رفت سینسیناتی سازمان ها ، از جمله بانک غذا آزاد ، راه متحد بزرگ سینسیناتی، بودجه کمک به کارمندان بیمارستان در مرکز پزشکی کودکان سینسیناتی و بیمارستان مسیح ، و برنامه های مراقبت از کودک و کمک به غذا از طریق YMCA از بزرگ سینسیناتی
  • 20،000 دلار خواهد رفت کلیولند سازمان ها ، از جمله بانک غذا بزرگ کلیولند و United Way of کلیولند بزرگ
  • 40،000 دلار خواهد رفت کلمبوس سازمان ها ، از جمله بانک غذا Mid-Ohio ، راه متحد مرکز اوهایوو بنیاد کلمبوس
  • بانک های مواد غذایی ، فصل های United Way ، و بودجه کمک به کارمندان بیمارستان در دیتون، Toldeo ، و مانسفیلد / انتاریو همچنین کمکهای مالی دریافت خواهید کرد
مطلب مرتبط  سه قطعه جواهرات خیره کننده ایجاد شده توسط آنا هو برای فروش توسط الماسهایی که برای جمع آوری سرمایه در مقابل COVID-19 مراقبت می کنند

“ما نمی توانیم به اندازه کافی از تیم داینگی تشکر کنیم. کمک های سخاوتمندانه شما به ما کمک می کند تا حتی بیشتر از همیشه به خانواده هایی که اکنون به کمک ما نیاز دارند ، کمک کنیم.” مت حبش، رئیس جمهور و مدیر عامل مدیر گروه جمعی Mid-Ohio. “در حقیقت ، خانوارهایی که اکنون در Kroger Community Pantry در خدمت آنها هستیم در مقایسه با این زمان در سال گذشته نزدیک به 170 درصد افزایش یافته است.

مطلب مرتبط  گرینگر استخدام جونی لروی به عنوان مدیر ارشد فناوری است

اهدای داینگی به جوامع در اوهایو بخشی از یک است 2 میلیون دلار تعهد به آژانس های غیرانتفاعی و خدمات اجتماعی در سراسر کشور از شرکت مادر اصلی داینجی ، ویسترا. با نزدیک به 5 میلیون مشتری خرده فروشی مسکونی ، تجاری و صنعتی با برق و گاز طبیعی ، ویسترا بزرگترین ارائه دهنده برق مسکونی رقابتی و بزرگترین تولید کننده توان رقابتی در ایالات متحده است.

مطلب مرتبط  گروه مناسب در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 واحد جدید تجارت پزشکی را اعلام کرد

درباره داینگی
بیش از 30 سال ، داینگی به میلیون ها آمریکایی در سراسر شمال شرقی ، میانه اقیانوس اطلس و میدوست غربی کمک کرده است تا خانه ها و مشاغل خود را به قدرت برسانند. داینگی برنامه های ساده و با قیمت حفاظت شده برق را برای مشترکین مسکونی ، شهری ، تجاری و صنعتی به طور یکسان ارائه می دهد. داینگی به اجتماعاتی که در آن خدمت می کنند متعهد است و از طریق مشارکت محلی پس می گیرد. برای اطلاعات بیشتر به سایت dynegy.com مراجعه کنید. Dynegy یک شرکت تابعه Vistra Energy است (NYSE: VST).

رسانه ها

جنی لیون
214-875-8004
[email protected]

منبع دینینگی

پاسخی بگذارید