درآمد آن سالانه 50.34٪ جهش کرده و به رکورد 9.92 میلیارد دلار رسیده است

درآمد آن سالانه 50.34٪ جهش کرده و به رکورد 9.92 میلیارد دلار رسیده است

چانگشا، چین ، 9 آوریل 2021 / PRNewswire / – در تاریخ 30 مارس ، شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion ، آموزشی ویبولیتین (“Zoomlion” ؛ 1157.HK) گزارش سالانه خود را برای سال 2020 منتشر کرده است.

اطلاعات مالی اصلی:

  • سود عملیاتی به 65.109 میلیارد یوان (9.92 میلیارد دلار) رسید که 50.34٪ نسبت به سال قبل افزایش داشته است.
  • سود خالص قابل انتساب به سهامداران شرکت ذکر شده به 7.281 میلیارد یوان (1.11 میلیارد دلار آمریکا) رسید که 66.55 درصد افزایش نسبت به سال قبل دارد.

آقای یانگ دوژی ، دبیر هیئت مدیره Zoomlion گفت: “Zoomlion سال بسیار خوبی در سال 2020 داشته است.” “با تشکر از عملکرد قوی کالاهای شرکت و بالاترین سودآوری آن در صنعت ، شرکت در این مدت فروش رکوردی را به دست آورد. “

دستاوردهای عملیاتی:

در سال 2020 ، فروش ماشین آلات ساختمانی این شرکت به 61.383 میلیارد یوان (9.35 میلیارد دلار آمریکا) رسیده است که 49.75٪ افزایش نسبت به سال قبل داشته است. سهم بازار محصولات اصلی Zoomlion ، مانند جرثقیل و میکسر بتن، در حال رشد سریعتر از متوسط ​​صنعت است. فروش از جرثقیل های برج با حفظ جایگاه شماره یک در بازار جهانی به یک سطح رکوردی رسید. سهم بازار از کامیون های جرثقیل بیش از 30 تن، جرثقیل های خزنده همچنین کامیون های بلند بوم پمپ، پمپ های بتونی سوار بر کامیون و گیاهان بتنی در راس بازار داخلی باقی مانده است.

مطلب مرتبط  نبرد شمالی طلای شمالی از اعلام نتایج نتایج سه ماهه دوم سال 2020 خود خبر داد

Zoomlion همچنین به بازارهای بالقوه مانند بازارهای مختلف نفوذ کرده است ماشین های خاک بری و بالابرهای سکوهای هوایی. فروش این ماشین آلات زمینی به لطف نوآوری در محصول و استراتژی فروش و بازاریابی ، در بازار داخلی به رتبه ششم رسیده است. Zoomlion با یک سیستم کاملاً به روز شده لیتیوم ، بیش از 40 کامیون سازگار با محیط زیست و هوشمند بوم لیفت را در سال 2020 راه اندازی کرد و محصول را به عنوان رهبر صنعت حفظ کرد.

مطلب مرتبط  ION از برنامه جدید چند مشتری سه بعدی در دریای شمال خبر می دهد

دستاوردهای بین المللی:

“Zoomlion در بازار جهانی نیز برتری دارد. آقای یانگ گفت: با ادامه اجرای استراتژی محلی سازی شرکت ، حضور بین المللی Zoomlion رشد استثنایی را تجربه کرده است ، با فروش صادرات جرثقیل ساختمانی بیش از 35٪ نسبت به سال قبل از سال قبل ، این شرکت یک شبکه جهانی تولید ، فروش و خدمات ایجاد کرده است که بیش از 100 کشور و منطقه را در بر می گیرد و رقابت اصلی را در بازارهای محلی ایجاد می کند. “

جرثقیل خزنده ZCC9800 به عنوان بزرگترین جرثقیل خزنده صادر شده از چین به بازارهای جهانی مستقر رکورد زد. چندین پارک صنعتی و تأسیسات تولیدی در بلاروس تأسیس شده است ، قزاقستان، هند ، پاکستان، اندونزی و تایلند برای تحریک تولیدات محلی. شرکت فرعی CIFA همچنین تولید محلی و فروش جرثقیل را در ایتالیا انجام می دهد.

مطلب مرتبط  سود خالص نسبت به سال گذشته 50.63٪ رشد داشت

این شرکت به سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال خود ، سرمایه گذاری بیشتر در زمینه تحقیق و توسعه برای به روزرسانی محصولات فناوری خود و دستیابی به نتایج خوب برای سهامداران خود ادامه خواهد داد.

درباره Zoomlion

شرکت علم و فناوری صنایع سنگین Zoomlion در سال 1992 تاسیس شد. (01157.HK) یک شرکت تولید کننده تجهیزات پیشرفته است که ماشین آلات مهندسی ، ماشین آلات مزرعه و خدمات مالی را ادغام می کند. این شرکت در حال حاضر بیش از 600 محصول برتر را از 56 خط تولید که شامل 10 گروه اصلی است ، به فروش می رساند.

www.zoomlion.com

لینک های مربوطه

www.zoomlion.com

SOURCE Zoomlion

پاسخی بگذارید