درآمد بازار مترهای هوشمند ارزش 20 میلیارد دلار تا سال 2030: P&S Intelligence

درآمد بازار مترهای هوشمند ارزش 20 میلیارد دلار تا سال 2030: P&S Intelligence

نیویورک، 18 نوامبر 2020 / PRNewswire / – در فوریه 2020، خدمات بهره وری انرژی محدود (EESL) ، تحت برنامه ملی متر هوشمند دولت از هند، نصب 1 میلیون کنتور هوشمند در کشور را به پایان رساند و همچنین هدف آن نصب بیش از 250 میلیون متر در آینده نزدیک است. با توجه به ابتکارات دولت از جمله این ، جهانی است بازار کنتورهای هوشمند پیش بینی شده است که بین سال های 2020 و 2030 شاهد CAGR 4.9٪ باشد که از آن رشد می کند 13.1 میلیارد دلار در سال 2019 به 20.0 میلیارد دلار طبق P&S Intelligence در سال 2030

به طور مشابه ، در ژانویه 2020، 2.53 میلیارد دلار (9.5 میلیارد SAR) قراردادهای ارزشمندی برای نصب 10 میلیون کنتور هوشمند در بین شرکت آلفانار و شرکت برق عربستان (SEC) به امضا رسید عربستان سعودی توسط مارس 2021. یکی دیگر از ابتکارات پیش برنده بازار کنتورهای هوشمند ، وزارت معادن و انرژی کلمبیاست ژانویه 2018 قطعنامه اتصال 11 میلیون واحد مسکونی با زیرساخت های پیشرفته (AMI) – پشتیبانی از کنتورهای هوشمند در کشور تا سال 2030.

مطلب مرتبط  شرکت های شبکه ای برای پنجمین سال متوالی به عنوان رهبر ماتریس ارزش فناوری Tower Control Control هسته ای شناخته شده اند

نسخه نمونه این گزارش را دریافت کنید @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/smart-meters-market/report-sample

با ویرانی COVID-19 در سراسر جهان ، رشد بازار کنتورهای هوشمند در سال 2020 افت چشمگیری نشان داده است. برای جلوگیری از گسترش ویروس ، واحدهای تولیدی و مجتمع های تجاری بزرگ بسته شده اند و جابجایی غیر ضروری مردم و کالاها باعث شده است محدود شده است این امر به شدت بر تولید کنتورهای هوشمند و تأمین مواد اولیه و اجزای سازنده ، به ویژه از چین. علاوه بر این ، در حال حاضر تقریباً تمام پروژه های توسعه و ارتقا infrastructure زیرساخت ها در پشت مشعل قرار گرفته اند و در نتیجه تقاضای کمتری برای چنین تجهیزات دارند.

گزارش را با تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 مرور کنید گزارش تحقیقات بازار مترهای هوشمند: با ارائه (سخت افزار ، نرم افزار) ، نوع متر (متر برق ، ماده گازسنج ، متر آب) ، فناوری (AMI ، AMR) ، کاربرد (مسکونی ، تجاری ، صنعتی ، آب و برق) – تجزیه و تحلیل صنعت جهانی و پیش بینی رشد تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/smart-meters-market

در آینده نزدیک ، CAGR بالاتر در بازار کنتورهای هوشمند ، 8.2٪ ، با تقسیم بندی AMI ، تحت تقسیم بندی توسط فناوری ، تجربه می شود. با کمک سیستم های مدیریت داده و ارتباطات ، AMI – یک سیستم متر هوشمند یکپارچه – امکان برقراری ارتباط دو طرفه بین مشتریان و شرکت های تاسیساتی را فراهم می کند. AMI می تواند قرائت ها را از راه دور انجام دهد ، به طور خودکار خدمات را متصل / قطع کند ، در زمان کمتری صورتحساب های دقیق تولید کند و به کاربران امکان دسترسی دیجیتالی به آمار مصرف ابزارهای خود را بدهد.

مطلب مرتبط  صنعت کنترل کننده آبیاری برای نمایش CAGR 17.5٪ بین سال های 2019 و 2024

در حال حاضر بازار کنتورهای هوشمند بیشترین درآمد را از این طریق کسب می کنند آسیا و اقیانوسیه (APAC) ، که همچنین سریعترین منطقه در آینده نزدیک است. پروژه های نصب كنتور هوشمند انبوه قبلاً در بسیاری از كشورهای منطقه مانند كشورها آغاز شده است چین، جایی که یک برنامه پنج ساله برای به روزرسانی زیرساخت های شبکه ای آن در حال انجام است. به غیر از نوسازی شبکه ، کشورهای منطقه در حال نصب کنتورهای هوشمند برای بهبود روند تولید درآمد برای شرکت های بزرگ و مقابله با چالش های انرژی هستند.

مطلب مرتبط  گالیانو طلا نتایج رای گیری سالانه جلسات عمومی و ویژه را اعلام می کند

درباره این گزارش س inquال کنید @ https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=smart-meters-market

شرکت های بزرگ در بازار کنتورهای هوشمند جهانی عبارتند از Itron Inc. ، Siemens AG ، Landis + Gyr ، Iskraemeco d.d. ، Holley Metering Ltd. ، Osaki Electric Co. Ltd. ، Schneider Electric SE ، Elster Group GmbH ، Sagemcom و Enel S.p.A.

گزارشهای بیشتر را مرور کنید

بازار متر آب هوشمند – https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/smart-water-meter-market

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره کارآفرین ، با فراهم آوردن سر و صدا از اطلاعات بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، شرکت ها را قادر می سازد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با هوشمندی پایه گذاری کنند.

مخاطب:
پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence

پاسخی بگذارید