درآمد 1،3-بوتیلن گلیکول از بازار 227،057.5 دلار تا سال 2030 عبور می کند: P&S Intelligence

درآمد 1،3-بوتیلن گلیکول از بازار 227،057.5 دلار تا سال 2030 عبور می کند: P&S Intelligence

نیویورک، 21 اکتبر 2020 / PRNewswire / – بازار جهانی 1،3-بوتیلن گلیکول قرار است به درآمد بالایی دست یابد 227،057.5 هزار دلار در سال 2030 ، از 139،994.9 هزار دلار طبق گزارش P&S Intelligence ، در سال 2019 ، با CAGR 5.0٪ در طول 2020-2030 پیشرفت کرده است. یک دلیل عمده برای رشد بازار ، گسترش سریع صنعت داروسازی است. در حالی که صنعت در حال پیشرفت است آمریکای شمالی و اروپا، هنوز هم بسیار کوچک است آسیا و اقیانوسیه (APAC) و آمریکای لاتین.

با این حال ، به دلیل جمعیت زیاد کشورهایی مانند هند و چین، پیش بینی می شود که این مناطق به عنوان بازارهای عمده مراقبت های بهداشتی در سال های آینده ظهور کنند. منسوب به این موضوع ، شرکت های صنعت داروسازی نیز سرمایه گذاری زیادی در این مناطق انجام می دهند که پیش بینی می شود در سالهای آینده بازار 1،3-بوتیلن گلیکول رشد کند.

نمونه صفحات این گزارش را در: https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/1-3-bg-market/report-sample

1،3-بوتیلن گلیکول به دلیل توانایی آن در از بین بردن قارچ ها و باکتری ها و افزایش ماندگاری داروها ، در فرآیند تولید داروها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بر اساس محصول ، پیش بینی می شود که بخش دارویی ، سهم عمده بازار در سالهای آینده را به خود اختصاص دهد. 1،3-بوتیلن گلیکول درجه دارویی به طور گسترده ای در صنایع آرایشی ، غذایی و آشامیدنی و مراقبت های شخصی مصرف می شود. از آنجا که مصرف محصولات مراقبت از پوست به دلیل افزایش شیوع آکنه ، اگزما و پسوریازیس در حال رشد است ، پیش بینی می شود تقاضا برای این محصول نیز رشد کند.

مطلب مرتبط  منبع قدرت ایده آل برای تاکسی های خود رانندگی

به دلیل قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش ، استرس ، مصرف الکل و دخانیات ، آلودگی ، اضطراب و شرایط نامناسب محیطی است که شیوع این گونه بیماری های عوام فریبانه در حال افزایش است و در نتیجه منجر به رشد بازار می شود. هنگامی که عملکرد مورد توجه قرار می گیرد ، پیش بینی می شود که طبقه بندی مرطوب کننده با سریعترین سرعت (5.1٪ CAGR) در بازار 1،3-بوتیلن گلیکول رشد کند. 1،3-بوتیلن گلیکول به طور فزاینده ای به عنوان ماده مرطوب کننده در لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی استفاده می شود ، عمده آنهایی که روی مو و پوست استفاده می شود.

مطلب مرتبط  با وجود تصمیم کمیسیون تگزاس ، AEP با سرمایه گذاری کامل 2 میلیارد دلار در پروژه های بادی برای بهره‌مندی از مشتریان در سه ایالت ، انجام خواهد شد

مرور اجمالی گزارش با TOC دقیق در گزارش تحقیقات بازار 1،3-بوتیلن گلیکول: بر اساس محصول (درجه دارویی ، درجه صنعتی) ، کاربرد (محصولات آرایشی و بهداشتی ، محصولات غذایی) – پیش بینی تجزیه و تحلیل صنعت و تقاضای جهانی تا سال 2030 @ https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/1-3-bg-market

گروه محصولات آرایشی و بهداشتی و شخصی به دلیل تقاضای روزافزون محصولات مراقبت از مو و مراقبت از پوست ، تاکنون بیشترین سهم را در بازار 1،3-بوتیلن گلیکول داشته اند. یکی از رایج ترین بیماری های پوستی عکسبرداری است که منجر به ریزش مو ، آفتاب سوختگی و کاهش خاصیت کشسانی پوست می شود. علاوه بر این ، شیوع چندین بیماری پوستی دیگر با سرعت بالایی در حال رشد است ، که به نوبه خود رشد بازار را به دنبال دارد.

از نظر جغرافیایی ، بازار 1،3-بوتیلن گلیکول در گذشته تحت سلطه منطقه APAC قرار داشت و پیش بینی می شود که در سالهای آینده نیز وضعیت به همین منوال باقی بماند. نیاز این ماده شیمیایی از چندین کشور در حال توسعه در منطقه ، یعنی افزایش می یابد هند، تایلند، اندونزی، و چین. این می تواند به دلیل درآمد قابل استفاده رو به رشد مردم در این کشورها باشد ، که منجر به افزایش هزینه های مراقبت های شخصی و محصولات آرایشی می شود.

مطلب مرتبط  اندازه بازار گازهای صنعتی تا سال 2027 ارزش 134.3 میلیارد دلار دارد

درباره این گزارش س inquال کنید @ https://www.psmarketresearch.com/send-enquiry؟enquiry-url=1-3-bg-market

گزارش های بیشتر را مرور کنید

بازار روان کننده ها – https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/lubricants-market

بازار مواد شیمیایی تصفیه آب – https://www.psmarketresearch.com/market-analysis/ تصفیه-آب-شیمی-بازار

در باره هوش P&S

P&S Intelligence ارائه دهنده خدمات تحقیق و مشاوره بازار است که نیازهای اطلاعات بازار صنایع در حال رشد را در سراسر جهان تأمین می کند. P&S به عنوان یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای پیشگام ، با ارائه سرهم هوشمندی بازار ، معتقد است که با ارائه تجزیه و تحلیل دقیق چشم انداز در حال تغییر سناریوی بازار ، به شرکت ها امکان می دهد تا تصمیمات آگاهانه بگیرند و استراتژی های تجاری خود را با دقت انجام دهند.

مخاطب:
پرژنیش کومار
هوش P&S
تماس با: + 1-347-960-6455
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.psmarketresearch.com

SOURCE P&S Intelligence

پاسخی بگذارید