“دریافت رایگان فیلم The Banker Movie (2020) – maximedia را تماشا کنید

فیلم بانکدار دانلود رایگان

توجه داشته باشید: ما فایلهای خود را در صفحه MOVIE ما نداریم ، ما به وب رده بندی می کنیم تا از خوانندگان و رضایت دانلود کنندگان اطمینان حاصل کنیم.

آیا در حال دانلود موارد هستید؟ این مراحل را دنبال کنید.

دانلود لینک زیر TRAILER است

کاربران DESKTOP و LAPTOP : پرونده های خود را به صورت HD دانلود کنید

کاربران تلفن و جدول کوچک SMART : دانلود پرونده ها در قالب MP4. FORMAT برای دانلود آسانتر ساخته شده است. همچنین قابل استفاده برای استفاده از مرورگر Chrome یا OPERA MINI برای دانلود.

مطلب مرتبط  بازار آبگرمکن های تجاری به ارزش 7.7 میلیارد دلار تا سال 2026

متشکرم. PS ممکن است چندین مورد با تبلیغات ADNOY داشته باشید. این راه ما برای به دست آوردن سود LITTLE برای تهیه هزینه های اضافی و هزینه های دیگر است. لطفا با ما خرس باشید

فیلم بانکدار دانلود رایگان

بانکدار

رتبه بندی: IMDb: 5.6
منتشر شد: 20 مارس 2020
زمان اجرا: 120 دقیقه
ژانرها: نمایش
کشورها: ایالات متحده آمریکا
مدیر: جورج نلفی
بازیگران: آنتونی مکی ، ساموئل ال جکسون ، نیکلاس هولت ، نیا لانگ

خلاصه داستان: برنارد گارت (بازرگان آنتونی مکی) و جو موریس (ساموئل ال جکسون) بازرگانان انقلابی با کمک به سایر آفریقایی آمریکایی ها در پیگیری رویای آمریکایی ، برنامه ای جسورانه و خطرناک را برای دستیابی به استقرار نژادپرستانه دهه 1960 ابداع کردند. به همراه همسر گرت ، یونیس (نیا لانگ) ، آنها یک مرد سفید پوست طبقه کارگر ، مت اشتاینر (نیکلاس هولت) را آموزش می دهند تا به عنوان چهره ثروتمند و ممتاز املاک و مستغلات در حال رشد و بانکی خود – در حالی که گرت و موریس به عنوان سرایدار معرفی می کنند. و یک صندوقدار موفقیت آنها در نهایت توجه دولت فدرال را به خود جلب می کند ، و هرچه که این چهار ساخته شده را تهدید می کند.

مطلب مرتبط  شرکت كراتون فراخوان كنفرانس و پخش وب در سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام كرد

بانکدار

برای دانلود BANKER کلیک کنید


پاسخی بگذارید