دریافت سفارشات خرید برای سه ایستگاه سوخت رسانی هیدروژن اضافی در کره

دریافت سفارشات خرید برای سه ایستگاه سوخت رسانی هیدروژن اضافی در کره

اسلو، نروژ، 8 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت نل کره ، آموزشی ویبولیتین ، شرکت تابعه Nel ASA (OSE: NEL) سفارش خرید از هیدروژن انرژی شبکه شرکت آموزشی ویبولیتین (HyNet) را برای سه H2Station اضافی دریافت کرده است® ایستگاههای سوخت رسانی به هیدروژن در کره.

“ما خوشحالیم که سفارشات خرید را برای سه ایستگاه سوخت رسانی به هیدروژن اضافی دریافت کرده ایم. این یک نقطه عطف دیگر بعد از عملیاتی شدن با اولین H2Station بود.® هفته گذشته در استان چونگبوک ” یونگ کیو لی، مدیر فروش نل کره.

مقدار سفارش خرید در حدود است 4 میلیون یورو. HyNet یک شرکت هدف خاص است که تا سال 2022 میلادی 100 ایستگاه سوخت رسانی به هیدروژن در کره را تأسیس می کند ، به عنوان بخشی از جاه طلبی ملی در کره برای داشتن بیش از 300 ایستگاه تا همین سال.

مطلب مرتبط  داخو انرژی جدید برای اعلام نتایج ناخواسته دوم سه ماهه 2020 در تاریخ 18 اوت سال 2020

درباره نل ASA | www.nelhydrogen.com

نل یک شرکت هیدروژن اختصاصی جهانی است و ارائه راه حل های بهینه برای تولید ، ذخیره و توزیع هیدروژن از انرژی های تجدید پذیر است. ما به صنایع ، انرژی و شرکت های گازی با فناوری پیشرو هیدروژن خدمت می کنیم. ریشه های ما به سال 1927 بر می گردد و از آن زمان تاکنون تاریخ افتخارآمیزی در توسعه و بهبود مستمر فناوری های هیدروژن داشته ایم. امروزه راه حلهای ما کل زنجیره ارزش را در بر می گیرد: از فن آوری های تولید هیدروژن گرفته تا ایستگاه های سوخت رسانی به هیدروژن ، امکان تبدیل صنایع به انتقال به هیدروژن سبز و تأمین وسایل نقلیه الکتریکی سلول سوختی با همان سوخت سریع و برد طولانی به عنوان وسایل نقلیه فسیلی – بدون انتشار گازهای گلخانه ای .

مطلب مرتبط  J-POWER USA توسعه پروژه خورشیدی را آغاز می کند

درباره شرکت نل کره ، آموزشی ویبولیتین

نل کره تابعه Nel ASA است. شرکت فروش و خدمات اختصاصی H2Station® تجهیزات و ایستگاههای سوخت هیدروژن در کره. برای تسهیل در فروش ، نصب و راه اندازی H2Station در تأسیس شده است® در کره H2Station® فن آوری Nel به دلیل سوخت رسانی بالا و قابل اطمینان برای هیدروژن برای FCEV و طراحی ایستگاه جمع و جور مشهور است.

مطلب مرتبط  بانک مرکزی آمریکا انرژی دوک را گسترش می دهد تا تعهد انرژی تجدید پذیر را گسترش دهد

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

Jon André Løkke ، مدیر عامل ، + 47-907-44-949

Bjørn Simonsen ، روابط سرمایه گذار VP و ارتباطات شرکت ، + 47-971-79-821

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/nel-asa/r/nel-asa–receives-purchase-order-for-three-additional-hydrogen-fueling-stations-in-korea،c3129701

پرونده های زیر برای دانلود در دسترس است:

منبع NEL ASA

پاسخی بگذارید