دریچه های Flomatic جیم توچی را به عنوان مدیر جدید فروش ملی منصوب می کند

دریچه های Flomatic جیم توچی را به عنوان مدیر جدید فروش ملی منصوب می کند

GLENS FALLS ، N.Y.، 11 آگوست 2020 / PRNewswire / – Flomatic® شرکت ، تولید کننده و پیشرو در جهان در صنعت آب و فاضلاب ، خوشحال است که اعلام ارتقاء جیم توچی به مدیر فروش ملی.

تبلیغ شده توسط معاون رئیس جمهور ، نیک فارارا، Tucci همچنان به رهبری گسترش محصولات دریچه ای Flomatic در سطح ملی و بین المللی ادامه خواهد داد. علاوه بر این ، Tucci اکنون نظارت بر بخش خدمات مشتری Flomatic را بر عهده دارد.

ایالت نیک فارارا:

“جیم کار خارق العاده ای انجام داده است و پیوسته در حال رشد فروش Flomatic در دریچه های شهری و صنعتی ما است. زمینه و دانش گسترده وی در مورد سیستم های آب و فاضلاب باعث شده جیم یک انتخاب عالی برای این موقعیت باشد. من مشتاقانه منتظر ادامه همکاری نزدیک با جیم در سالهای آینده “

آقای توچی به دلیل دلایل جدید به عنوان مدیر فروش ملی هیجان زده است:

“من هم فروتن و هیجان زده ام که نیک و هیئت مدیره من را برای سمت مدیر فروش ملی انتخاب کرده اند. با همه توپ های منحنی عجیب و غریب که حرفه ای من به سمت من انداخته است ، این شهادت است که سخت کوشی ، ایمان ، و و استقامت در پایان به شما پاداش می دهد. من مشتاقانه امیدوارم که به همکاری با تیم Flomatic ادامه دهیم تا برند و مار خود را ارتقاء داده و تبلیغ کنیم.

آقای توچی در آگوست سال 2014 به عنوان مهندس فروش صنعتی و شهرداری به عنوان مهندس فروش صنعتی و شهرداری پس از مدتها کار به عنوان دریل ، به عنوان مالک / اپراتور یک شرکت حفاری چاه آب و زمین گرمایی در Upstate NY پیوست و چندین موقعیت را با شرکت های محیط زیست انجام داد. حفاری صوتی و نمونه گیری مستقیم فشار.

آقای توچی فارغ التحصیل دانشگاه است دانشکده معادن کلرادو و دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته علوم و مهندسی محیط زیست است. او تحصیلات کارشناسی خود را در دانشگاه به پایان رساند دانشگاه ایالتی نیویورک ، کالج در آنونتا، جایی که موفق به دریافت لیسانس علوم دوگانه در رشته های فیزیک و منابع آب شد. علاوه بر این ، آقای Tucci توسط انجمن ملی آبهای زیرزمینی به عنوان یک حفار چاه و نصب پمپ (CWD / PI) و به عنوان یک دریل حلقه بسته عمودی (CVCLD) معتبر در طول حرفه حفاری شناخته شد.

در اوقات فراغت ، آقای توچی با گذراندن اوقات فراغت در بیرون از خانه با خانواده و دوستان لذت می برد. توچی ، همسرش و سه فرزندشان در قلب منطقه Adirondack در Upstate ، NY زندگی می کنند.

تماس با رسانه:
دانیل هیدالگو
تلفن: 518.761.9797
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

jim-tucci-flomatic-valves-national.jpg
جیم توچی، مدیر فروش ملی شیرآلات فلتاتیک
شرکت Flomatic ، تولید کننده و پیشرو در جهان در صنعت آب و فاضلاب ، خوشحال است که تبلیغ این شرکت را اعلام می کند جیم توچی به مدیر فروش ملی.

لینک های مربوطه

کاتالوگ دریچه

منبع دریچه های معطر

مطلب مرتبط  Graybar نام تام تویتی را به عنوان معاون رئیس جمهور منطقه برای تجارت ققنوس و مناطق کالیفرنیا معرفی می کند

پاسخی بگذارید