در تاریخ 30 ژوئیه ، شرکت طلای بارش به وب پخش مستقیم در VirtualInvestorConferences.com دانلود کنید

در تاریخ 30 ژوئیه ، شرکت طلای بارش به وب پخش مستقیم در VirtualInvestorConferences.com دانلود کنید

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 28 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Corp. Gold بارش (OTCQB: PREIF) ، مستقر در ونکوور، روی دارایی های معدنی طلای خود در جمهوری دومینیکنامروز اعلام کرد جفری ویلسون، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت ، در VirtualInvestorConferences.com به صورت زنده حضور خواهند داشت پنجشنبه 30 ژوئیههفتم.

تاریخ: پنجشنبه 30 ژوئیههفتم
زمان: 11:00 صبح ET
LINK: https://www.tinyurl.com/073020MiningVIC

این یک رویداد آنلاین و تعاملی زنده است که از سرمایه گذاران دعوت می شود در زمان واقعی سؤالات شرکت را بپرسند. اگر شرکت کنندگان نتوانند به طور زنده در روز کنفرانس به این رویداد بپیوندند ، پخش اینترنتی بایگانی شده نیز پس از این رویداد در دسترس قرار می گیرد.

توصیه می شود سرمایه گذاران برای تسریع در مشارکت و دریافت به روزرسانی های رویداد ، چک سامانه آنلاین را از پیش ثبت نام کرده و اجرا کنند.

مطلب مرتبط  Independence Contract Drilling، Inc زمان بندی نتایج مالی سه ماهه سوم 2020 و کنفرانس را اعلام می کند

درباره این رویداد در www.virtualinvestorconferences.com اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نکات برجسته اخیر شرکت

  • توافق نامه درآمد جدید که اخیراً اعلام شده با شرکت Barrick Gold Corp. ، که به موجب آن باریک می تواند با هزینه 70 درصد از پروژه Pueblo Grande Precipiti سود کسب کند. 10.0 میلیون دلار آمریکا در اکتشاف و ارائه یک مطالعه امکان سنجی قبل از شش سال
  • سرمایه گذاری شرکت Barrick Gold Corp. 1.0 میلیون دلار آمریکا برای پیش بینی 12 درصد از سهام در Precipitation ، از طریق مکان خصوصی قرار دارد
  • پروژه 100٪ متعلق به Precipitat در پروژه Ponton در جمهوری دومینیکن نمونه سنگ را به 53.0 گرم در هر تن طلا باز می گرداند
  • پیش از آزمایش مته برنامه ریزی شده ، ناهنجاری طلای در خاک پروژه پونتون گسترش می یابد
  • بررسی زمینی مغناطیسی زمین در حال انجام برای تعیین هدف دریل در حال انجام است
مطلب مرتبط  EnLink Midstream برای شرکت در کنفرانس های سرمایه گذاران

درباره شرکت طلای رسوب

Precipitate Gold Corp. یک شرکت اکتشاف مواد معدنی است که با هدف کاوش و پیشبرد منافع املاک معدنی خود در اردوگاه معادن Pueblo Viejo و Tireo Gold Trend of Trend جمهوری دومینیکن. این شرکت بطور فعال در حال کاوش 100٪ متعلق به پونتون و خوان د هررا پروژه ها. پروژه Pueblo Grande شرکت منوط به توافق نامه درآمد با شرکت Barrick Gold Gold است ، که به موجب آن Barrick می تواند با متحمل شدن 70٪ سود کسب کند. 10 میلیون دلار آمریکا در طی شش سال و تولید یک مطالعه مقدماتی امکان سنجی مقدماتی. بارش همچنین در حال ارزیابی فعالانه مالکیت با تأثیر زیاد بالا با قابلیت گسترش سبد شرکت و افزایش ارزش سهامدار است. جمهوری دومینیکن و سایر حوزه های قضایی مطلوب.

مطلب مرتبط  Alimentation Couche-Tard نتایج سه ماهه دوم خود را برای سال مالی 2021 در 24 نوامبر 2020 منتشر می کند

درباره کنفرانس های سرمایه گذار مجازی®
کنفرانس های سرمایه گذار مجازی (VIC) پیشرو مجموعه کنفرانس سرمایه گذاران اختصاصی است که یک انجمن تعاملی را برای شرکت های دارای تجارت عمومی فراهم می کند تا مستقیماً با سرمایه گذاران ملاقات و ارائه دهند.

کنفرانس های سرمایه گذار مجازی ، یک راه حل در زمان واقعی برای مشارکت سرمایه گذار ، بخشی از مجموعه خدمات روابط سرمایه گذار OTC Market Group است که به طور خاص برای دسترسی کارآمدتر سرمایه گذار طراحی شده است. کنفرانس های سرمایه گذار مجازی با تکیه بر نگاه و احساس کنفرانس های سرمایه گذار در محل ، قابلیت های کنفرانس پیشرو و ارتباطات سرمایه گذار را با یک شبکه جامع مخاطبان سرمایه گذار جهانی ترکیب می کند.

SOURCE VirtualInvestorConferences.com

لینک های مربوطه

https://www.virtualinvestorconferences.com

پاسخی بگذارید