در “روز فناوری GAC” ، فناوری پیل سوختی هیدروژنی مرکز اصلی قرار گرفته و توانایی های گسترده علمی و فنی GAC آمریکای لاتین را برجسته می کند – español English English English انگلیسی Brazil – Português Français español

در “روز فناوری GAC” ، فناوری پیل سوختی هیدروژنی مرکز اصلی قرار گرفته و توانایی های گسترده علمی و فنی GAC آمریکای لاتین را برجسته می کند – español English English English انگلیسی Brazil – Português Français español

در این رویداد ، GAC از اولین وسیله نقلیه مسافری سلول سوختی هیدروژنی خود ، پیل سوختی Aion LX ، رونمایی کرد که ناظران برجسته صنعت و رسانه را به دلیل مزایای قابل توجه خود مانند بارگذاری سریع تر ، طولانی تر ، به خود جلب کرد. عمر باتری و آلودگی صفر. کارشناسان صنعت ظهور وسایل نقلیه سلول سوختی هیدروژنی را ستایش کرده اند زیرا انتظار می رود به یک محلول محبوب و سازگار با محیط زیست برای کربن صفر تبدیل شود.

گروه GAC گفتگوی اقلیمی را به عنوان یک استراتژی در اولویت قرار داده و تمرکز خود را بر انرژی پاک مبتنی بر هیدروژن حفظ کرده است ، که به عنوان “انرژی برتر” قرن 21 شناخته می شود. وسایل نقلیه سلول هیدروژنی به یک فناوری پیشرفته و چشم انداز توسعه امیدوار کننده تبدیل شده اند.

مطلب مرتبط  مورای متالورژی زغال سنگ هولدینگ ، LLC با موفقیت فروش معاملات فروش مورد نگرانی را انجام می دهد

گروه GAC با راه اندازی پیل سوختی Aion LX به یک مزیت برتر صنعت در فناوری پیل سوختی هیدروژن دست یافته است. وسیله نقلیه مبتنی بر هیدروژن توسعه یافته در پلت فرم GEP 2.0 به سیستم سلول هیدروژنی مجهز است که توسط GAC Group نیز به طور مستقل ساخته شده است.

وسیله نقلیه سلول هیدروژنی GAC ثابت کرده است که قادر به حل چندین مشکل موثر بر وسایل نقلیه با انرژی تجدیدپذیر امروزی است. اول از همه ، زمان شارژ مجدد هر بار فقط 3-5 دقیقه است ، کوتاهتر از زمان شارژ بیشتر وسایل نقلیه الکتریکی. دوم ، برد عملیاتی NEDC این وسیله نقلیه بیش از 650 کیلومتر است و بدین ترتیب به معیارهای بین المللی می رسد. سوم ، وسیله نقلیه همچنین مشکل اشتعال و عملکرد را در شرایط آب و هوای سرد حل می کند: در دمای منفی 30 درجه سانتیگراد ، یک دکمه شروع سرد را می توان بدون منبع حرارتی خارجی و بدون تأثیر بر استقلال کشتی تفریحی. از همه مهمتر ، انتشارات آن فقط آب خالص است و عنصر فیلتر داخلی می تواند 99٪ از ذرات معلق استنشاق را فیلتر کند ، چیزی که نه تنها باعث کاهش آلودگی می شود ، بلکه باعث تصفیه هوای اطراف نیز می شود.

مطلب مرتبط  به گفته IDTechEx ، باتری های Supercapacators Usurp

پیل سوختی Aion LX همچنین پیشرفت های گسترده ای را دریافت کرده است که بیش از انتظارات ایمنی است. این خودرو که بر اساس ایمنی پنج ستاره مدل Aion LX اصلی ساخته شده است ، همچنین با موفقیت آزمایش های ایمنی مانند برخورد ستون کناری 32 کیلومتر در ساعت و برخورد عقب 80 کیلومتر در ساعت را پشت سر گذاشته است.

مطلب مرتبط  بینش های بازار Polyquaternium-10 (از 2020 تا 2025)

سوار بر موج فناوری و نوآوری ، گروه GAC در ترسیم نقشه راه استراتژیک نوآوری در صنعت در صنعت پیشگام بوده است. در سال های اخیر ، GAC MOTOR به سرعت در بازارهای خارجی رشد کرده است. با پشتیبانی از پشتوانه علمی و فنی قوی گروه GAC ، این گروه همچنان متعهد است که یک تجربه رانندگی با فن آوری بالا را برای همه مردم در سراسر جهان به ارمغان بیاورد و به ایجاد ارزش برای سبک زندگی تحرک برای بشریت ادامه دهد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1245951/Aion_LX_Fuel_Cell.jpg

SOURCE GAC MOTOR

SOURCE GAC MOTOR

پاسخی بگذارید