در سال چالش های بزرگ ، ویسترا به رفع نیازهای جامعه مهم و پشتیبانی مشتریان و کارمندان در سال 2020 کمک کرد

در سال چالش های بزرگ ، ویسترا به رفع نیازهای جامعه مهم و پشتیبانی مشتریان و کارمندان در سال 2020 کمک کرد

ایروینگ ، تگزاس، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – با نزدیک شدن به پایان سال 2020 ، ویسترا در حال تأمل است که چگونه در این سال که کشور را در جبهه های دوگانه آزمایش کرده است ، این شرکت اصول اصلی خود را برای پاسخگویی دنبال می کند. ویسترا و کارمندان آن برای حمایت از مشتریان و اجتماعات و حفظ قدرت اساسی برای پایدار نگه داشتن این کشور ، استراتژی های خود را در سرتاسر بیماری همه گیر تغییر داده و تغییر دادند. و ویسترا برای حمایت از پیشرفت جوامع متنوع ، مشاغل کوچک تحت مالکیت اقلیتها ، زنان و کهنه سربازان و برابری در آموزش مجدداً تأیید و گسترش داد.

وی گفت: “این سال درسهای زیادی به ما داده است ، از جمله این موارد این است كه شركتها باید اهداف خود را فراتر از سهامداران به مجموعه متنوعی از سهامداران گسترش دهند و آنها باید بایستند و بخشی از راه حل باشند.” کرت مورگان، مدیر ارشد اجرایی ویسترا. “در ویسترا ، این به معنای سرمایه گذاری در کارمندان ما ، اولویت قرار دادن مشتری و تلاش واقعی برای بهتر کردن جوامعی است که در آن زندگی می کنیم ، کار می کنیم و به آنها خدمت می کنیم. هیچ کس نمی توانست پیش بینی کند که 2020 چه مشکلی ایجاد می کند ، نحوه پاسخگویی این شرکت. تیم های ما با قدرت و تخصص تحویل دادند و برای یافتن راه های جدید برای حمایت از مشتریان ، جوامع و یکدیگر به عمق فرو رفتند. ”

نگاهی به اعداد نشان دهنده گستردگی جامعه Vistra و پشتیبانی مشتری در سال 2020 است:

 • متعهد 2 میلیون دلار در تسکین مستقیم COVID-19
 • کمک مالی به بیش از 100 شریک آژانس
 • در بیش از 50 شهر به همسایگان کمک کرد
 • از 12،400 مشتری با کمک پرداخت قبض از طریق پشتیبانی می کند 3.1 میلیون دلار در کمک های مالی
 • از هزینه های دیرکرد ، تاریخ های تمدید پرداخت و برنامه های تنظیم شده برای مشتریان چشم پوشی کرد
 • شکاف دیجیتالی را با 2000 کمک مالی رایانه به جوانان کم برخوردار از طریق همکاری با Comp-U-Dopt برطرف کرد
 • تقریباً 180،000 ماسک و پوشش صورت برای کارمندان و اعضای خانواده آنها ، بیمارستانهای منطقه و مدارس فراهم کرده است
 • دسترسی مهم به وعده های غذایی از طریق بیش از 500000 دلار در مشارکت در بانکهای مواد غذایی و انبارهای غذا در سراسر کشور

علاوه بر این ، ویسترا متعهد شد 10 میلیون دلار طی پنج سال آینده به سازمانهایی که برای عدالت و عدالت اجتماعی کار می کنند ، پرداخته است. کمک های مالی ویسترا در سال 2020 شامل موارد زیر بود:

 • 500000 دلار برای حمایت از کار لیگ ملی شهری در هشت شهر
 • 450،000 دلار برای حمایت از کالج ها و دانشگاه های سیاه
 • 250،000 دلار به صندوق های بورسیه دانشگاه حمایت می کند از دانشجویان سیاه پوست و اسپانیایی زبان
 • بیشتر از 100000 دلار برای پیشبرد اتاقهای بازرگانی سیاه و اسپانیایی
مطلب مرتبط  دانلود قسمت 21 سریال دل

در محیط کار ، ویسترا نیز تعهد خود را نسبت به تنوع ، عدالت و شمول دو برابر کرد. این شرکت ابتکارات متعددی را آغاز کرد ، از جمله میزبانی از نزدیک به 30 جلسه گوش دادن در مورد نژاد ، ایجاد تنوع ، برابری و شورای مشاوره ورود ، افزایش گروه های منابع کارمندی خود ، آموزش مدیران استخدام ، حذف الزامات درجه برای موقعیت های خاص ، شروع مسیرهای پیشرفت شغلی برای کارمندان بدون درجه ، و گسترش تلاش های متنوع استخدام خارجی از طریق روابط جدید با کالج ها و دانشگاه های سیاه پوستان. ویسترا به همین ترتیب تعهد خود را نسبت به تنوع تأمین کننده حفظ کرد و تقریباً 13٪ دلار خرید خود را با شرکتهای کوچک تجاری خرج کرد و به اولویت بندی روابط با مشاغل متنوع ادامه داد.

“من هرگز افتخار نکرده ام که با گروهی از مردم کار کنم. علی رغم چالش های سال 2020 ، اعضای تیم ما همچنان به ارائه یک محصول اساسی ، برق و کمک به مشتریان و جوامع خود می پرداختند ، در عین حال ، ما به طور مشترک به داخل دیوارهای خود را داشته باشیم تا از مردم ما مراقبت کنیم و به یک محل کار بهتر و قوی تر تبدیل شویم. “

ویسترا از فداکاری اعضای تیم خود قدردانی می کند ، بسیاری از آنها برای انجام خدمات ضروری ما همچنان به محل کار فیزیکی خود گزارش می دادند ، در حالی که دیگران محیط کار جدید و چالش برانگیزی را از جمله تعادل در تعلیم و تربیت فرزندان خود اداره می کردند. COVID-19 و تلاش شرکت برای برابری اجتماعی و عدالت همچنین پروژه های ویژه بی شماری را برای بسیاری از کارمندان ما علاوه بر حجم کاری استاندارد خود اضافه کرد. ویسترا به رسمیت شناختن این تلاش های خارق العاده ، به همه کارکنان خود پاداش یک بار معنادار و یک روز تعطیل اضافی در ماه دسامبر داد. با تشکر از شما ، این سرمایه گذاری در کارمندان ویسترا علاوه بر پاداش سالانه شرکت است که هر بهار پرداخت می شود.

درباره ویسترا
ویسترا (NYSE: VST) پیشرو ، یک شرکت تولید برق و برق خرده فروشی یکپارچه Fortune 275 مستقر در است ایروینگ ، تگزاس، تأمین منابع ضروری برای مشتریان ، تجارت و جوامع. ویسترا ترکیبی از یک رویکرد نوآورانه ، مشتری محور در خرده فروشی با تولید برق ایمن ، قابل اعتماد ، متنوع و کارآمد است. این شرکت محصولات و خدمات خود را در 20 ایالت و ایالات متحده به بازار عرضه می کند منطقه کلمبیا، از جمله شش بازار از هفت بازار عمده فروشی رقابتی در ایالات متحده و بازارهای داخل کانادا و ژاپن، همچنین. ویسترا با ارائه خدمات به نزدیک به 5 میلیون مشتری خرده فروشی مسکونی ، تجاری و صنعتی با برق و گاز طبیعی ، بزرگترین تامین کننده برق مسکونی رقابتی در کشور است و بیش از 50 برنامه انرژی تجدیدپذیر را ارائه می دهد. این شرکت همچنین بزرگترین تولید کننده قدرت رقابتی در ایالات متحده با ظرفیت تقریبی 39000 مگاوات است که از یک مجموعه متنوع از جمله گاز طبیعی ، هسته ای ، خورشیدی و ذخیره انرژی باتری تأمین می شود. علاوه بر این ، این شرکت یک خریدار بزرگ انرژی باد است. این شرکت در حال ساخت سیستم ذخیره انرژی باتری 400 مگاوات / 1600 مگاوات ساعت در سال است ماس لندینگ ، کالیفرنیا، که با ورود به اینترنت بزرگترین در نوع خود در جهان خواهد بود. ویسترا با چهار اصل اساسی هدایت می شود: ما تجارت را به روش صحیح انجام می دهیم ، به صورت تیمی کار می کنیم ، برای پیروزی رقابت می کنیم و به ذینفعان خود از جمله مشتریان ، انجمن های محل کار و زندگی ، کارمندان و کارمندان خود اهمیت می دهیم. سرمایه گذاران. درباره تلاش های زیست محیطی ، اجتماعی و حکمرانی ما بیشتر بیاموزید و گزارش پایداری شرکت را در https://www.vistracorp.com/sustainability/ بخوانید.

مطلب مرتبط  JA Solar با توزیع کننده مکزیک Exel Solar وارد توافق نامه همکاری می شود

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر
اطلاعات ارائه شده در اینجا شامل گزاره های آینده نگرانه به مفهوم قانون اصلاح دعوی در اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. این بیانیه های آینده نگر ، براساس انتظارات ، تخمین ها و پیش بینی های فعلی در مورد صنعت و بازارهایی است که شرکت Vistra Corp. (” ویسترا “) عمل می کند و اعتقادات و پیش فرض های انجام شده توسط مدیریت ویسترا ، شامل خطرات و عدم قطعیت هایی است که پیش بینی آنها دشوار است و تضمین کننده عملکرد آینده نیستند ، که می تواند نتایج مالی ویسترا را به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار دهد. تمام اظهارات ، غیر از بیان واقعیت های تاریخی ، که در اینجا یا در پاسخ به س questionsالات یا موارد دیگر ارائه شده است ، که به فعالیت ها ، حوادث یا تحولاتی که ممکن است در آینده رخ دهد ، می پردازد ، از جمله مواردی مانند فعالیت های مربوط به پیش بینی های مالی یا عملیاتی ما ، تأثیرات احتمالی همه گیر COVID-19 بر نتایج حاصل از عملیات ، وضعیت مالی و جریان های نقدی ، هم افزایی پیش بینی شده ، اهرم ارزش و اهداف خالص بدهی ، تخصیص سرمایه ، هزینه های سرمایه ای ، نقدینگی ، EBITDA پیش بینی شده برای نرخ تبدیل جریان نقدی آزاد ، سود سهام سیاست ، استراتژی کسب و کار ، نقاط قوت رقابتی ، اهداف ، خریدها یا معاملات آینده ، توسعه یا بهره برداری از دارایی های تولید برق ، تحولات بازار و صنعت و رشد مشاغل و فعالیت های ما (اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عبارات ، یا تغییرات منفی آن کلمات یا سایر کلمات قابل مقایسه با آینده یا آینده نگر ، از جمله ، اما نه محدود به: “قصد” ، “برنامه ریزی” ، “احتمالاً” ، “بعید” ، “باور” ، “اعتماد به نفس” ، “انتظار” ، “جستجو” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “ادامه” ، “” ، “” باید “،” باید “،” می تواند “،” ممکن است “،” ممکن است “،” پیش بینی “،” پروژه “،” پیش بینی “،” هدف “،” پتانسیل “،” هدف “،” هدف ” “راهنما” و “چشم انداز”) ، عباراتی آینده نگر هستند. به خوانندگان هشدار داده می شود كه به بیانیه های آینده نگر اعتماد بی جهت نداشته باشند. اگرچه ویسترا معتقد است که در بیان هرگونه اظهارنظر آینده نگرانه ، انتظارات ویسترا مبتنی بر فرضیات معقول است ، اما هرگونه اظهار نظر آینده نگرانه شامل عدم اطمینان و ریسک هایی است که می تواند نتایج را از نظر پیش بینی شده یا متضمن چنین آینده نگرانه متفاوت کند. بیانیه ، شامل ، اما نه محدود به: (1) تغییرات نامطلوب در شرایط عمومی اقتصادی یا بازار (از جمله تغییر در نرخ بهره) یا تغییر در شرایط سیاسی یا قوانین و مقررات فدرال یا ایالت ؛ (ii) توانایی ویسترا برای اجرای استراتژی های مورد نظر ، تخصیص سرمایه و عملکردها و ادغام موفقیت آمیز مشاغل خریداری شده (iii) اقدامات آژانس های رتبه بندی اعتبار ؛ (iv) شدت ، میزان و مدت زمان همه گیری ها ، از جمله همه گیری COVID-19 ، و اثرات ناشی از آن بر نتایج عملیات ، وضعیت مالی و جریان های نقدی ما. و (v) آن خطرات و عواملی اضافی که در گزارش هایی که هر از گاهی توسط ویسترا به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال می شود ، از جمله عدم اطمینان و ریسک های مورد بحث در بخش های تحت عنوان “عوامل خطر” و “اظهارات آینده نگر” در سالانه ویسترا گزارش در مورد فرم 10-K برای سال به پایان رسید 31 دسامبر 2019 و هر گزارش متعاقباً گزارش های فصلی را در فرم 10-Q ثبت می کند.

مطلب مرتبط  Sinopec نصب بزرگترین راکتور هیدروژناسیون جهان را به پایان رسانده است

هر بیانیه آینده نگر فقط در تاریخی است که بیان می شود و غیر از مواردی که قانون الزام می کند ، ویسترا هیچ تعهدی را برای بروزرسانی هر بیانیه آینده نگر برای انعکاس وقایع یا شرایط پس از تاریخی که در آن قرار دارد ، متعهد نمی شود. ساخته شده یا برای انعکاس وقایع پیش بینی نشده است. هر از گاهی عوامل جدیدی پدیدار می شوند و پیش بینی همه آنها امکان پذیر نیست ؛ ویسترا نمی تواند تأثیر هر یک از این عوامل یا میزان تأثیر هر عامل یا ترکیبی از عواملی را که باعث تفاوت معنادار نتایج با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر باشد ، ارزیابی کند.

SOURCE Vistra Corp.

پاسخی بگذارید