دستگاه های XCMG چندین پروژه ساخت و ساز شکستن رکورد جهانی را تکمیل می کنند

دستگاه های XCMG چندین پروژه ساخت و ساز شکستن رکورد جهانی را تکمیل می کنند

برج شستشو EO /EG از 2 هزار تن قطر 9 متر و ارتفاع کلی 102 متر دارد و بیشترین مشخصات فنی جهان را دارد. جرثقیل XGC88000 ، دو قسمت از بدنه برج را بدون حادثه ، در ارتفاع 50 متر (164 پا) جوش داده است.

اتصال و نصب نیمه بالایی برج به دقت بسیار بالایی احتیاج دارد و جرثقیل XGC88000 توانست به دقت موقعیت را تنظیم کرده و نوسانات را به حداقل برساند به طوری که انحراف عمودی دو بخش کمتر از 20 میلی متر بود.

جرثقیل XGC88000 در خارج از کشور با بلند کردن یک برج شستشوی 1926 تنی در سال گذشته در عربستان سعودی شروع به کار کرد و سپس عملیاتی را برای بلند کردن 15 قطعه برای پروژه پالایشگاه نفت عمان انجام داد. در دوقم ، عمان.

XCMG همواره در تلاش است تا به اهداف بالاتر و روشن تر برسد. جرثقیل XGC88000 روی ده ها پروژه بزرگ پتروشیمی در خارج از کشور کار کرده است و هرگز تنظیم سوابق جدید را متوقف نکرده است. این موفقیت های چشمگیر به XCMG اجازه می دهد تا حضور خود را در بازار بین المللی گسترش دهد و شرکت ما را ترغیب کند تا تلاش خود را برای تعالی ادامه دهد. ” وانگ مینرئیس جمهور XCMG.

مطلب مرتبط  InventHelp Inventor دستگاهی را برای جلوگیری از مهر و موم از قایق ها و اسکله ها ارائه می دهد (FRO-781)

در تاریخ 25 آوریل ، جرثقیل خزنده ای 2000 تنی XCMG با موفقیت سطح بازتاب اصلی آنتن دریافتی 70 متری را که توسط رصدخانه های ملی نجوم آکادمی علوم چین (NAOC) ساخته شده بود ، بالا برد. ) تجهیزات ضروری برای دریافت داده ها از ماموریت های مریخ. این پروژه بزرگترین آنتن کاملاً کالیبرا موبایل در آسیا خواهد بود.

مطلب مرتبط  یوهونگ شرقی پس از یکی در ایالات متحده ، اختراع اختراعی را در سنگاپور بدست می آورد

علاوه بر این ، کامیون های میکسر بتن V7 XCMG اخیراً به ساخت پل شنژن – زونگشان کمک کرده است ، یکی دیگر از پروژه های بزرگ زیرساختی که هشت رکورد جهانی را در بر می گیرد ، از جمله بزرگترین و گسترده ترین تونل هشت باری و ترافیک. دو طرفه به جهان.

مطلب مرتبط  گزارش موقت ژانویه-سپتامبر 2020

علاوه بر این ، پنج جرثقیل برج XCP330HG (7525-18) و دو مدل XGT8020-12 در ساخت پل Xintian بر فراز رودخانه یانگزی جیانگ در Wenzhou شرکت کردند و بدین ترتیب در تاج گذاری از ابر فوق العاده ، که بزرگترین پل معلق است ، شرکت کردند. با پرتو جعبه فولادی با دهانه یک تخته و دو برج مخزن Three Gorges.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1168743/XCMG.jpg

لینک های مربوطه

www.xcmg.com

SOURCE XCMG

پاسخی بگذارید