دفاتر حقوقی فرانک آر. کروز تشکیل پرونده کلاس اوراق بهادار را به نام سرمایه گذاران شرکت Peabody Energy (BTU) اعلام کردند

دفاتر حقوقی فرانک آر. کروز تشکیل پرونده کلاس اوراق بهادار را به نام سرمایه گذاران شرکت Peabody Energy (BTU) اعلام کردند

لس آنجلس، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – دفاتر حقوقی فرانک آر. کروز اعلام می کند که از طرف اشخاص حقیقی و حقوقی که شرکت Peabody Energy Corporation (“Peabody” یا “Company”) (NYSE: BTU) سهام مشترک بین 3 آوریل 2017 و 28 اکتبر 2019، شامل (“دوره کلاس”). سرمایه گذاران Peabody تا 27 نوامبر 2020 برای طرح دادخواست شاکی سرب.

اگر سهامداری هستید که ضرر کرده اید ، برای شرکت در اینجا کلیک کنید.

بر 28 سپتامبر 2018، Peabody اعلام کرد که “به دلیل آتش سوزی در معدن ،” انتظار تولید هیچ گونه تولیدی از North Goonyella در سه ماهه چهارم 2018 را ندارد “.

با این خبر ، قیمت سهام این شرکت کاهش یافت 5.54 دلار، یا بیش از 13٪ ، برای بستن در 35.64 دلار در هر سهم در 28 سپتامبر 2018، در نتیجه به سرمایه گذاران آسیب می رساند.

سپس ، در 6 فوریه 2019، Peabody نتایج ناامید کننده مالی را برای سه ماهه چهارم 2018 به دلیل هزینه های بازسازی و عدم تولید در معدن North Goonyella گزارش کرد. این شرکت همچنین اعلام کرد که تولید “تا” ماه های اولیه سال 2020 “در معدن از سر گرفته نمی شود.

مطلب مرتبط  Venture Global LNG استخدام برایان کوتران را به عنوان مدیر عامل اعلام می کند

با این خبر ، قیمت سهام این شرکت کاهش یافت 3.80 دلار، یا 11٪ ، برای بستن در 32.05 دلار در هر سهم در 6 فوریه 2019، در نتیجه باعث آسیب بیشتر سرمایه گذاران می شود.

سپس ، در 29 اکتبر 2019، پیبدی فاش کرد که عملیات در معدن North Goonyella به دلیل محدودیت های شدید تنظیم کننده های محلی برای سه سال یا بیشتر از سر نمی گیرد.

با این خبر ، قیمت سهام این شرکت کاهش یافت 3.56 دلار، یا 22٪ ، برای بستن در 12.48 دلار در هر سهم در 29 اکتبر 2019، در نتیجه باعث آسیب بیشتر سرمایه گذاران می شود.

شکایت وارده در این اقدام طبقاتی ادعا می کند که در طول دوره کلاس ، متهمان اظهاراتی کاملاً نادرست و / یا گمراه کننده می کردند ، و همچنین نتوانستند حقایق نامطلوب مادی در مورد تجارت ، عملیات و چشم انداز شرکت را فاش کنند. به طور خاص ، متهمان نتوانستند به سرمایه گذاران اعلام کنند که: (1) Peabody نتوانست از کنترل ایمنی کافی در معدن North Goonyella استفاده کند تا از بروز یک احتراق خود به خود جلوگیری کند. (2) شرکت نتوانست از روشهای ایمنی خود پیروی کند. (3) در نتیجه ، معدن North Goonyella در معرض خطر افزایش خاموش شدن بود. (4) برنامه کم هزینه شرکت برای شروع مجدد عملیات در معدن خطرات ایمنی و زیست محیطی نامعقولی را به همراه داشت. (5) بدن استرالیایی مسئول تضمین استانداردهای ایمنی و بهداشتی قابل قبول احتمالاً رویکرد ایمن تر و هزینه برانگیزی را الزامی می کند. و (6) در نتیجه ، تأخیرهای عمده ای در بازگشایی معدن North Goonyella و شروع مجدد تولید زغال سنگ رخ خواهد داد.

مطلب مرتبط  هشدار معادلات: ROSEN ، یک شرکت معتبر و برتر رتبه بندی ، تشکیل پرونده دعوی اقدام به کلاس اوراق بهادار علیه شرکت شارژ چشمک زن را اعلام می کند. سرمایه گذاران را با ضرر بیش از 100 هزار دلار تشویق می کند تا با شرکت تماس بگیرند

ما را برای به روزرسانی در توییتر دنبال کنید: twitter.com/FRC_LAW.

اگر سهام عادی Peabody را در طول دوره کلاس خریداری کرده باشید ، می توانید دادگاه را حداکثر ظرف مدت انتقال دهید 27 نوامبر 2020 از دادگاه بخواهد شما را به عنوان شاکی اصلی منصوب کند. برای عضویت در کلاس در حال حاضر نیازی به هیچ اقدامی ندارید. شما می توانید مشاوره مورد نظر خود را حفظ کنید یا اقدامی انجام ندهید و همچنان عضوی غایب در کلاس باشید. اگر اوراق بهادار Peabody را خریداری کرده اید ، اطلاعاتی دارید یا می خواهید در مورد این ادعاها بیشتر بدانید ، یا در مورد این اطلاعیه یا حقوق یا منافع خود در رابطه با این موارد س questionsالی دارید ، لطفا فرانک آر. کروز، از دفاتر حقوقی فرانک آر. کروز، خیابان خیابان 1999 ، مجموعه 1100 ، لس آنجلس، کالیفرنیا 90067 در 310-914-5007 ، از طریق ایمیل به [email protected]، یا به وب سایت ما به آدرس www.frankcruzlaw.com مراجعه کنید. اگر از طریق ایمیل پرس و جو کردید ، لطفاً آدرس پستی ، شماره تلفن و تعداد سهام خریداری شده خود را وارد کنید.

مطلب مرتبط  Britishvolt با انتصاب پیتر رولتون به عنوان مدیر غیر اجرایی ، تخصص هیئت مدیره خود را افزایش می دهد

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است در برخی از حوزه های قضایی تحت قانون قابل اجرا و قوانین اخلاقی تبلیغات وکالت در نظر گرفته شود.

منبع دفاتر حقوقی فرانک آر. کروز، لس آنجلس

لینک های مربوطه

frankcruzlaw.com

پاسخی بگذارید