دفاتر قانونی هوارد جی اسمیت آخرین مهلت اعلامیه در دادخواست اقدام طبقاتی علیه بازیابی انرژی ، شرکت (ERII) را به سرمایه گذاران یادآوری می کند.

دفاتر قانونی هوارد جی اسمیت آخرین مهلت اعلامیه در دادخواست اقدام طبقاتی علیه بازیابی انرژی ، شرکت (ERII) را به سرمایه گذاران یادآوری می کند.

BENSALEM ، PA، 28 آگوست 2020 / PRNewswire / – دفاتر قانونی هوارد جی اسمیت سرمایه گذاران را به یاد آینده می اندازد 21 سپتامبر 2020 مهلت ارسال پرونده شاکی اصلی در دادخواست صنفی که از طرف سرمایه گذاران خریداری شده Energy Recovery، Inc (“بازیابی انرژی” یا “شرکت”) ارائه شده است (NASDAQ: ERII) اوراق بهادار بین 2 آگوست 2017 و 29 ژوئن 2020، شامل (“دوره کلاس”).

سرمایه گذاران متحمل ضرر در سرمایه گذاری های مربوط به بازیابی انرژی می شوند تا با دفاتر قانونی تماس بگیرند هوارد جی اسمیت برای بحث در مورد حقوق قانونی خود در این اقدام طبقاتی در شماره 888-638-4847 یا از طریق ایمیل به [email protected].

بر 29 ژوئن سال 2020، بازیابی انرژی از خاتمه قرارداد 15 ساله خود با شرکت Schlumberger Technology Corp. (“Schlumberger”) برای استفاده انحصاری از سیستم پمپ هیدرولیک VorTeq بازیابی انرژی ، با استناد به “دیدگاه های مختلف استراتژیک در مسیر تجاری سازی VorTeq” خبر داد. بدون توافق موجود ، این شرکت به طور کامل مسئولیت تجاری سازی فناوری VorTeq را بر عهده خواهد گرفت.

مطلب مرتبط  Galaxy Magnesium and Panoz Racing پیش نمایش فناوری منیزیم فشرده در مسابقه SRO در میلواکی

براساس این خبر ، قیمت سهم این شرکت افت کرد 1.31 دلار یا بیش از 14٪ ، برای بستن در 7.60 دلار برای هر سهم در 30 ژوئن 2020، در نتیجه به سرمایه گذاران آسیب می رساند.

این شکایت ادعا می کند که در طول دوره کلاس ، متهمان اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای انجام داده و یا فاش نکردند: (1) این شرکت و شلمبرگر دارای دیدگاه های استراتژیک مختلفی در مورد تجاری سازی VorTeq بودند. (2) که این اختلافات خطر عمده ای برای فسخ زود هنگام توافق نامه صدور مجوز انحصاری شرکت با شلومبرگر ایجاد می کند. (3) بر این اساس ، راهنمایی و انتظارات درآمد از مجوزهای آینده نادرست بوده و فاقد مبنای منطقی است. و (4) در نتیجه ، اظهارات علنی متهمان از نظر مادی نادرست و گمراه کننده در همه زمانهای مربوطه بود و یا فاقد مبنای منطقی بود و حقایق مادی را حذف می کرد.

مطلب مرتبط  دستورالعمل جدید وسایل نقلیه الکتریکی رهبر ملی شیکاگو را تشکیل می دهد

اگر اوراق بهادار بازیابی انرژی را خریداری یا در غیر این صورت خریداری کرده اید ، می توانید دادگاه را حداکثر ظرف مدت گذشته جابجا کنید 21 سپتامبر 2020، اگر از شرایط خاص قانونی استفاده می کنید ، از دادگاه بخواهید که شما را به عنوان شاکی اصلی منصوب کند. برای عضویت در اقدام کلاس در این زمان نیازی به هیچ اقدامی ندارید. شما می توانید مشاوره مورد نظر خود را حفظ کنید یا اقدامی انجام ندهید و همچنان عضوی غایب در کلاس باشید. اگر می خواهید در مورد این اقدام کلاس بیشتر بدانید ، یا اگر در مورد این اطلاعیه یا حقوق یا منافع خود در مورد این موارد س questionsالی دارید ، لطفاً تماس بگیرید هوارد جی اسمیت ، اسکوایر، از دفاتر حقوقی هوارد جی اسمیت، 3070 بریستول پایک ، مجموعه 112 ، بنزالم ، پنسیلوانیا 19020 از طریق تلفن در (215) 638-4847 ، بدون تلفن در (888) 638-4847 یا از طریق ایمیل به [email protected]، یا از وب سایت ما به آدرس www.howardsmithlaw.com بازدید کنید.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی شارژ سریع وسایل نقلیه الکتریکی با CAGR 19.9٪ در طی سال های 2019-2027 رشد کند

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است در برخی از حوزه های قضایی تحت قانون قابل اجرا و قوانین اخلاقی تبلیغات وکالت در نظر گرفته شود.

مخاطب

دفاتر حقوقی هوارد جی اسمیت
هوارد G. اسمیت ، Esquire
215-638-4847
888-638-4847
[email protected]
www.howardsmithlaw.com

SOURCE دفاتر حقوقی هوارد جی اسمیت

لینک های مربوطه

http://www.howardsmithlaw.com

پاسخی بگذارید